Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Afterbirth chyba za dużo wymaga od konsoli z tego co pamiętam. No trochę lipa, szkoda. I że promocji nie ma ani cross-buy to też mało przyjemnie, co by nie mówić.

 

takie oficjalne stanowisko twórcy, ale bądźmy poważni - skoro rebirth lata na vicie to i afterbirtha mogliby zrobic gdyby tylko chcieli. Nie dodaje ten dodatek AŻ TYLE by nagle konsola miała się ksztusić, palic i topić w rękach ;) No ale od czego jest pc/x1/ps4, sam rebirth na vicie to i tak GOTY doznanie. może tylko minimalnie gorsze od afterbirtha ;) 

Odnośnik do komentarza

No ogólnie rzecz biorąc to VITA powinna tego Afterbirtha z palcem w nosie uruchamiać, przecież to jest skomplikowanie grafiki na poziomie SNES-a, ale wiadomo jak to dzisiaj jest z developmentem. Mają pewnie jakiś niezbyt udany silnik czy coś i słabo sobie to radzi.

Odnośnik do komentarza

Aż tak źle raczej nie jest, jak lubiłeś na PS2 to da się grać, tylko momentami trzeba zacisnąć zęby. Ja odpaliłem na chwilę jedynkę i faktycznie momentami zwalniała, ale i tak dałem sobie spokój bo nie jestem za bardzo fanem tej serii.

 

Za to na youtubie da się znaleźć niezłe kwiatki jeśli chodzi o framerate:

 

 

:niedobrze:

Odnośnik do komentarza

Rogue Legacy możesz grać w ciemno, nie ma drugiego indyka w którego władowałbym 40h. Cudowna gierka. Spelunky też świetne, ale trudne. Obczaj sobie demo wpierw. Don't Starve jeśli lubisz survivale też jest fantastyczne. Darkest Dungeon też jest bardzo godne uwagi. Masz Terrarię też.

 

Swoją drogą: czy Isaac bywa w ogóle w promocji? Świąteczne wyprzedaże są, a to cholerstwo żadnej zniżki nie dostało.

 

 

 

sama prawda, Rogue Legacy goty giereczka rowniez z 40h mam nabite w niej, szkoda ze coraz mniej indykow na vite wychodzi ;/ moglo by sie sony ogarnac i zrobic ps vita pro :) w ogole kupno nowej vity praktycznie graniczy z cudem 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Panowie (Ficek?) jak to jest z cross buy ps3 i vita? Pytanie, kupuję grę na ps3 w pudełku, wklepuję season passa i wtedy mogę zassać gierkę w wersji na vite?

konkretnie mi chodzi o gre Battle stars royale na ps3/vite teoretycznie to bangla a jak to wygląda praktycznie?

http://www.gamefaqs.com/boards/673023-playstation-all-stars-battle-royale/64688153

ktoś ma wersje pudełkową i zassał cyfrówkę na vite?

http://allegro.pl/nowa-folia-gra-all-stars-battle-royale-pl-ps3-i6640664589.html#imglayer

naklejka po lewej

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Serio ten Jak and Daxter tak slabo dziala na Vicie? Jedna z moich ulubionych serii na PS2.. Chyba gra nie dziala w 15 fpsach ; /

No jest marnie. Np quest z łapaniem muzy to koszmar przez ten framerate. Podobnie jeżdżenie po mieście w dwójce. Samo z siebie jest wkurzające, a na Vicie dodatkowo klatkowanie przeszkadza. Jak masz mega ciśnienie to i tak zagrasz, ale jak nie to sobie daruj

Odnośnik do komentarza

Tak sobie czytam o Better Amphetamine i aż mnie zaczęło kusić, żeby mieć trzecią Vitę xD, tj. taką z HENkaku, ale tylko do oryginalnych gierek. Zaraz sobie potestuję jak XCOM się sprawdza na dopalaczach na 444MHz.

 

Właściwie to niepotrzebnie update'owałem drugą powyżej 3.60: z PSN spoofem chyba dałoby się grać we wszystko co jest na rynku teraz i normalnie mieć dostęp do PSN, tak mi się wydaje przynajmniej.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Faktycznie wzrost wydajności jest i to całkiem spory. Przyjemnie się tak grało. I w sumie to zdałem sobie sprawę, że przecież wystarczy zmienić kartę w Vicie z 3.60, by grać w legitne gry na legitnym koncie z benefitami HENkaku jak overclock właśnie :D. Dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza

shieeeeet to szkoda roboty, jednak trzecia Vita musiałaby być. Już nie tyle na online mi zależy, co na możliwości połączeniu się z PSN, synchro pucharków i pobraniu gierek. No chyba, że też masz to na myśli. No i jeszcze to ripowanie gierki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

No ogólnie rzecz biorąc to VITA powinna tego Afterbirtha z palcem w nosie uruchamiać, przecież to jest skomplikowanie grafiki na poziomie SNES-a, ale wiadomo jak to dzisiaj jest z developmentem. Mają pewnie jakiś niezbyt udany silnik czy coś i słabo sobie to radzi.

Nie grałem jeszcze w Afterbirtha, ale Rebirth przy grubszej akcji mocno zwalniał, więc chyba dev nie miał aż tyle ochoty na optymalizację jeszcze bardziej wymagającej wersji. 

 

Tak mnie wzięło na wyznanie.

VITA>3DS, serio, serio. Jest aż tak źle z handheldami. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Faktycznie wzrost wydajności jest i to całkiem spory. Przyjemnie się tak grało. I w sumie to zdałem sobie sprawę, że przecież wystarczy zmienić kartę w Vicie z 3.60, by grać w legitne gry na legitnym koncie z benefitami HENkaku jak overclock właśnie :D. Dobrze myślę?

Czy przypadkiem Better Amphetamine nie działka tylko dla gier zrzuconych za pomocą Vitaminki? Bo jak pamiętam to tak to działało.

Za to taiHEN/HENkaku wyszedł nowy plugin który ponoć też obsługuje gry które nie były niczym dumpowane ( czyli oryginał z cart czy PSS )

http://wololo.net/2017/01/03/oclock-vita-v1-2-navigation-fixed/

Odnośnik do komentarza

polecacie jakeis soczyste gierki do kupna na tej promocji? Indyki albo gry digital only? Biore Bastiona w koncu, steamworld diga tez sobie wezme chcoiaz mam na 3dsa i wii u. rouge legacy, hotlime miami itd itp.  posiadam Zastanawiam sie nad darkest dungeon i nad przyszlosciowym zakupem w salt & sancturary, choc nie lubie zamrazac kasy i czekac do premiery.... 

 

 

chyba wezme kolekcje gierek od drinkboxa, kukamele mam na paru sprzetach i splatynowane, no ale severed mam tylko na wii u (a wole na lepszym ekranie vity + trofki), a blobsy z kosmosu w ogole nie gralem. la mulana ex dobra?

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...