Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się zapytac użytkowników PS Vity, czy również mają taką przypadłość na swoim wyświetlaczu, mianowicie: http://i241.photobucket.com/albums/ff131/MetroidSlayer0/photo.jpg

 

Nie wiem, czy tylko ja tak mam, czy to jest normalne, zauważyłem to na zietlonym tle grająć w fife. Chodzi o linie, ktore wygladają jakby obraz byl zle skompresowany i zostają w tym samym miejscu.

Bardzo proszę o wasze zdanie.

Odnośnik do komentarza

Zdjęcie jest niewyraźne, nie jestem jego autorem, ale myslalem, ze dobrze zobrazuje to, o co mi chodzi. Spróbuje opisać efekt tzw. "szumu". Grając w fife skupiłem wzrok na boisko; obraz się poruszał, jednak tzw. "kreski" pozostawały na wyświetlaczu w miejscu. Widać do głównie na jednolitym kolorze, który się przesuwa. Tak jakby ekran był brudny, ale nie jest.

Odnośnik do komentarza

Orzeszek, dla ciebie bzdury, a dla kogoś innego sprawa warta uwagi. W przeciwieństwie do ciebie niektórzy zwracają uwagę na detale. Pieniądze nie rosną na drzewie, a mi rodzice nie sponsorują hobby, tylko sam muszę sobie zapracować, więc nie wytykaj, jeżeli masz inny charakter i takie bzdury ciebie nie interesują.

Odnośnik do komentarza

mozliwe, ale kogo to obchodzi - zwykły frustrat.

 

//edit - tak to on.

 

 

btw. chcecie jakies zmiany w tym dziale?  nie wiem, osobne podforum dla online/trofeów/sceny tak jak w ps3?  nie piszę, że teraz, tylko tak na przyszłość. jak coś, to zgłaszajcie sensowne propozycje i się to pchnie dalej.

 

za malo gier jeszcze

Odnośnik do komentarza

za malo gier jeszcze

 

wiem o tym. ogolnie za mało czegokolwiek, zeby robic z tego nie wiadomo co :)

po prostu zbieram pomysły. wiecie... mimo tego, że to jest zwykłe forum, to niejednokrotnie udawało się robić tu calkiem fajne rzeczy. ludzie pisali poradniki, organizowali mini turnieje, etc, itp. fajnie by było do tego powrócić, ale patrzac po tym co sie od kilku lat dziej i jak ludzie sie pozmieniali, to wątpię w cokolwiek.

 

btw. screeny z gier na vite wyglądają ohydnie... przestraszyłem się jak ogladałem screeny z uncharted na laptopie -_-

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dobre pytanie bo również zamierzam kupić.

 

znalazłem na innym forum porody dotyczące baterii PSVita, co sądzicie o tym:

 

''Eh, głupoty tu piszecie. Przede wszystkim nie istnieje coś takiego jak formatowanie baterii. To jest formowanie. Kolejna sprawa, takich baterii się nie formuje. W dzisiejszych telefonach, laptopach, konsolach i innych tego typu gadżetach akumulatory przeznaczone są na określoną ilość cykli. Np. taka bateria wytrzyma ok. m/w 1000 cykli, później będzie trzymała ok 15min, aż wreszcie będzie wymagała stałego podłączenia do ładowarki, czyli wymiany. Jeżeli serio chcecie przedłużyć żywot akumulatora w waszym sprzęcie, to już taka rada ogólna, to ładujcie baterię na 80-85%. Osiągając 100% bateria robi cykl. Zostawiając taką Vitę na noc pod ładowarką zrobi ona pewnie ze 3-4 cykle. Bo np. rozładuje się ona do 99%, ładowarka dopełni baterię i już zrobi cykl. Tak więc proponuję odłączać Vitę w momencie gdy basek baterii już jest pełen ale wciąć widać ten taki "prąd" na niej.

 

Ciekawostka: Laptopy VAIO, oraz niektóre modele Samsunga posiadają system ochrony baterii. Polega to na tym, że ładując baterię przy 80% system automatycznie odcina ładowanie, przedłużając żywot baterii.

 

Powyższy tekst jest tylko moją poradą. Sam się do tego stosuję. Nie odpowiadam za ewentualne uszkodzenia Waszych sprzętów, w tym konsol, laptopów, telefonów. smile.png''

 

 

PYTANIE: czy jak widac prądy na bateryjce jak jest podłączona do prądu to oznacza to ładowanie, czy oznacza podłączenie do prądu?Czy po naladowaniu na 100% "prądy" na bateryjce znikną?

Odnośnik do komentarza

Panowie bardzo prosze o odpowiedz na pytanie.

 

1. Mam Ps Vita od paru dni i jeszcze nawet specjalnie na nim nie grałem(pobawiłem sie opcjami itp.) Czy macie też tak że klawisze geometryczne strasznie wam chodza na wszystkie strony?

U mnie gibaja sie strasznie, mam wrazenie ze az za bardzo, stąd pytanie. Sa bardzo luzno osadzone i chodza we wszystkie strony, nawet w do góry, a to wszystko nie wsiskajac przycisku.

Czy tak powinno być, czy wy tak macie?

 

2 czy jak widac prądy na bateryjce jak jest podłączona do prądu to oznacza to ładowanie, czy oznacza podłączenie do prądu?Czy po naladowaniu na 100% "prądy" na bateryjce znikną?

Odnośnik do komentarza

Panowie bardzo prosze o odpowiedz na pytanie.

 

1. Mam Ps Vita od paru dni i jeszcze nawet specjalnie na nim nie grałem(pobawiłem sie opcjami itp.) Czy macie też tak że klawisze geometryczne strasznie wam chodza na wszystkie strony?

U mnie gibaja sie strasznie, mam wrazenie ze az za bardzo, stąd pytanie. Sa bardzo luzno osadzone i chodza we wszystkie strony, nawet w do góry, a to wszystko nie wsiskajac przycisku.

Czy tak powinno być, czy wy tak macie?

 

2 czy jak widac prądy na bateryjce jak jest podłączona do prądu to oznacza to ładowanie, czy oznacza podłączenie do prądu?Czy po naladowaniu na 100% "prądy" na bateryjce znikną?

ps vita jest ladna, ale wykonana przez biednych chinczykow, ktorzy pracuja jak w oswiecimiu, wiec to norma i masz 'sprawna' konsolke na chinskie standardy obozu pracy Edytowane przez envie89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...