Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by produkowali w EU to by tak tanio nie było wiec niech się chińskie dzieci cieszą, że mają prace a my, że tani sprzęt. Ja tam nie mam żadnej wady w swojej PSV. Naprawde kolego widze, że ty masz jakiś problem ze swoją i ciągle narzekasz. Sprzedaj może ?? Trochę kasy Ci wpadnie, kupisz coś innego (chociaż w sumie dużego wyboru nie ma). PSV ma obecnie problem z ilościa gier (zwłaszcza jak ktoś nie wiadomo czemu oczekiwał sprzętu na który gry pisane będą bez sequeli/spin offow itd. :P ). Dzięki Bogu ta pazerna (i według mnie ostatnio żałosna) firma Sony znowu trafiła w mój gust więc ja sie bawię świetnie (chociaż 3DS daje mi na chwile obecną więcej radochy).

 

Dziś zaczęła się jakaś biedna wyprzedaż gier z PSN. Licze na to, że opuszczą cene Plants vs Zombies bo na PS3 mi sie naprawde nie chce grać w takie rzeczy a na kiblu może być ok (czy tam w pociągu bo w sumie codziennie musze sie bujać naszymi z(pipi)anymi kolejami). A i byłbym zapomniał: tak, można kupić PSV żeby grać w gry z PSP. Dla mnie PSP bez drugiego analoga nie nadaje sie do shooterów więc dopiero teraz pobawie się w Syphon FIlter i MGS: PO (i pewnie sie złamie i kupie drugi raz Resistance retribution). Jak by była opcja kupna samej nakładki jak do 3DS to bym to ogral na PSP (dał bym max jakieś 300zł). Nakładki jednak nie ma wiec był to jeden z powodów by kupić PSV.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Nie no, chyba wszystkie, myślałem że testowałeś to ustawianie i Ci nie chodziło. Jak działa w TRPG to gry akcji raczej na bank. Wiem tylko, że nie każda gra z PSP śmiga na PSV (lista gdzieś jest - taka oficjalna nawet ale za cholere nie pamietam gdzie była publikowana). Więc jak coś nie działa to pewnie w takich grach.

Odnośnik do komentarza

Ustawić możesz w każdej grze. Pytanie tylko, czy w każdej grze jest sens to ustawiać. Z tego co pamiętam, to w gta kamerą poruszało się za pomocą L+gałka tak? W takim razie chyba średnio da się to przemapować na Vitę. Byłoby inaczej, gdyby kamerą na PSP sterowało się za pomocą krzyżaka.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. Czasami nie ma sensu przypisywać. Masz wybór czy przypisać pod geometryczne, krzyzak, czy zdublować lewy analog. Jest to dostępne w każdej grze.

 

Może mi któs wkońcu wyjaśnić kiedy wiadomo że konsolka jest w pełni naładowana? Po tym że się nie świeci pomarańczowa lampka,czy po tym że znikają "prądy" na bateryjce?

Raz mam tak że po uruchomieniu, ekranu zanika pomarańczowa lampka, co by sugerowało naładowanie. Jednak wcale tak nie jest bo jak znów podłączam to się świeci od nowa.

Natomiast "prądy" na bateryjce cały czas widać... Mam nadziej ze przesadnie nie nagmatwałem.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. Czasami nie ma sensu przypisywać. Masz wybór czy przypisać pod geometryczne, krzyzak, czy zdublować lewy analog. Jest to dostępne w każdej grze.

 

Może mi któs wkońcu wyjaśnić kiedy wiadomo że konsolka jest w pełni naładowana? Po tym że się nie świeci pomarańczowa lampka,czy po tym że znikają "prądy" na bateryjce?

Raz mam tak że po uruchomieniu, ekranu zanika pomarańczowa lampka, co by sugerowało naładowanie. Jednak wcale tak nie jest bo jak znów podłączam to się świeci od nowa.

Natomiast "prądy" na bateryjce cały czas widać... Mam nadziej ze przesadnie nie nagmatwałem.

jak nie używasz konsoli kiedy się ładuje to lampka świeci na pomarańczowo cały czas, a kiedy konsola się naładuje to gaśnie, jak używaż konsoli kiedy się ładuje to lampka zmienia kolor na niebieski wtedy musisz patrzeć na baterie aż "przestanie płynąć przez nią napięcie"

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. Czasami nie ma sensu przypisywać. Masz wybór czy przypisać pod geometryczne, krzyzak, czy zdublować lewy analog. Jest to dostępne w każdej grze.

 

Może mi któs wkońcu wyjaśnić kiedy wiadomo że konsolka jest w pełni naładowana? Po tym że się nie świeci pomarańczowa lampka,czy po tym że znikają "prądy" na bateryjce?

Raz mam tak że po uruchomieniu, ekranu zanika pomarańczowa lampka, co by sugerowało naładowanie. Jednak wcale tak nie jest bo jak znów podłączam to się świeci od nowa.

Natomiast "prądy" na bateryjce cały czas widać... Mam nadziej ze przesadnie nie nagmatwałem.

jak nie używasz konsoli kiedy się ładuje to lampka świeci na pomarańczowo cały czas, a kiedy konsola się naładuje to gaśnie, jak używaż konsoli kiedy się ładuje to lampka zmienia kolor na niebieski wtedy musisz patrzeć na baterie aż "przestanie płynąć przez nią napięcie"

 

Dokladnie, zgadzam sie z tym co napisałeś.Tylko dlaczego czasami pomarańczowe swiatło gaśnie (nic sie nie pali - podczas ładowania) - czyli jest naładowana. Natomiast po włączeniu nadal widać prądy czyli że się laduje... Z jednej strony tak, a z drugiej inaczej.

Odnośnik do komentarza

jakby co:

 

Status konsoli PS Vita można ustalić, sprawdzając w jaki sposób świeci lub miga przycisk PlayStation.

 

Świeci na niebiesko:

Konsola jest włączona (włącznie, gdy podłączona jest do ładowarki).

 

Miga na niebiesko:

Konsola przechodzi w tryb czuwania.

 

Miga powoli na niebiesko:

Są dostępne nowe powiadomienia, np. po otrzymaniu wiadomości od innego gracza.

 

Świeci na pomarańczowo:

Trwa ładowanie konsoli.

 

Miga na pomarańczowo:

Trwa ładowanie konsoli, ale poziom naładowania baterii jest jeszcze zbyt niski aby ją uruchomić, w takim przypadku poczekaj aż przycisk zacznie świecić na pomarańczowo.

Odnośnik do komentarza

Jutro kolejne gry trafiają na promocję:

 

http://blog.eu.plays...tore-continues/

 

 

Army Corps from Hell



Was €39.99/£34.99 – Now €26.99/£21.99

 

Blazblue Continuum Shift Extend



Was €39.99/£34.99 – Now €26.99/£21.99

 

Little Deviants



Was €14.99/£11.99 – Now €10.99/£8.99

 

Modnation Racers: Road Trip



Was €14.99/£11.99 – Now €10.99/£8.99

 

Rayman Origins



Was €34.99/£29.99 – Now €24.99/£19.99

 

Reality Fighters



Was €14.99/£11.99 – Now €10.99/£8.99

 

Shinobido 2: Revenge of Zen



Was €39.99/£34.99 – Now €19.99/£16.99

 

Touch My Katamari



Was €29.99/£24.99 – Now €14.99/£11.99

 

Unit 13



Was €34.99/£29.99 – Now €24.99/£19.99

 

 

Jak dla mnie to takie ceny powinny być na start. Mam nadzieje, że jeszcze mi to Plants vs Zombies wpadnie bo to akurat mimo ze mam na PS3 to jeszcze na vite bym ograł (bo lepiej w takie pierdoły mi się gra na hh).

Odnośnik do komentarza

Ja tam wręcz przeciwnie - w promocji kupiłem Golf'a, dotarły do mnie ostatnio MK i Disgaea. W zanadrzu mam jeszcze Fifę, F1, Raymana i Unit 13 z tych pudełkowych. Później przyjdzie pora na Resistance, Gravity Rush i nadchodzącego MGS HD, a w planach jest również CoD już w te wakacje. Nie gram jakoś wiele na Vicie w domu (głównie poza nim), bo lepiej pograć na PS3, więc taka ilość gier mnie osobiście aż przytłacza :) Gram poza domem (jak mam czas) i czasami w domu np. na kiblu czy jak chcę się zrelaksować na świeżym powietrzu to idę wieczorem na ogród z Vitą i browcem w ręku. Po prostu używam tej konsoli do tego do czego została stworzona i psioczył nie będę, bo wydaje mi się, że niektórzy by chcieli by Vita zastąpiła im np. PS3, a to nie tędy droga. Czekam na kolejne zapowiedzi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jedna rzecz mnie irytuje. Nie wiem czy Sony robi to umyślnie ale dostępność ich gier w wersjach pudełkowych na Vitę jest tragiczna. Chciałem sobie zakupić MGS HD collection, ale nigdzie nie ma. Saturn, empik, MM. Posiadają lipne gry startowe i kilka nowszych, wszystkie oczywiscie w granicach 200zł. Nie każdy lubi cyfrową dystrybucję, wolę dopłacic nawet te 40zł i miec grę "na własnosć". Niestety wygląda to tragicznie, nie chcą moich pieniedzy to nie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedna rzecz mnie irytuje. Nie wiem czy Sony robi to umyślnie ale dostępność ich gier w wersjach pudełkowych na Vitę jest tragiczna. Chciałem sobie zakupić MGS HD collection, ale nigdzie nie ma. Saturn, empik, MM. Posiadają lipne gry startowe i kilka nowszych, wszystkie oczywiscie w granicach 200zł. Nie każdy lubi cyfrową dystrybucję, wolę dopłacic nawet te 40zł i miec grę "na własnosć". Niestety wygląda to tragicznie, nie chcą moich pieniedzy to nie.

Ja zamówiłem w Ultimie i dostałem po 2 dniach. Zamów tam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...