Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedł Skin od Gela i nie powiem jest wykonany porządnie, tył chroniony w całości. Szkoda tylko że boczne przyciski już nie. W dotyku przyjemny, palce już się taki nie "lepią" do tyłu konsolki. Później zrobię zdjęcia i wrzucę, albo jutro z rana.

Jedynym minusem jaki zauważyłem są "ch" zresztą przyciski start/select, które po naklejeniu foli praktycznie nie wystają.

 

 

 

Zrób jakieś foty, bo sam mam chęć zakupić taki skin.

Odnośnik do komentarza

Doszedł Skin od Gela i nie powiem jest wykonany porządnie, tył chroniony w całości. Szkoda tylko że boczne przyciski już nie. W dotyku przyjemny, palce już się taki nie "lepią" do tyłu konsolki. Później zrobię zdjęcia i wrzucę, albo jutro z rana.

Jedynym minusem jaki zauważyłem są "ch" zresztą przyciski start/select, które po naklejeniu foli praktycznie nie wystają.

 

 

 

Zrób jakieś foty, bo sam mam chęć zakupić taki skin.

Spokojnie, zrobię na dniach. Wybacz, że wcześniej nie dałem rady, ale po prostu cyfrówka się gdzieś zawieruszyła a phonem nie chcę robić zdjęć ;(

Odnośnik do komentarza

to sprwdz kolego u siebie i napisz co nieco, bo ja niemam PSP ale kumpel ostatnio wpadl zeby zobaczyc najnowsze dziecko SONY i od razu rzucilo mu sie w uszy ze konsola ma lipny dzwiek, pierwsze co powiedzial to to ze PSP gra duzo lepiej, [blablabla]

 

przesłuchałem kilka utworów na vicie, ip3gs i kompie (psp poszło już wpizdu ale pamietam jak grało :)). powiem tak- moja vita (3g) jesli chodzi o muzykalnośc, na pewno stoi wyżej niż psp 1000/3000, ale mam wrażenie, że ludziom może sie nie podobać, ze gra... mocno środkiem (właściwie to sam środek gra) i ma z(pipi)ane wysokie tony. ogolnie charakterystyka dźwieku jest inna niż w psp. bas, jak na takie urzadzenie, jest akceptowalny, nieco dudni, o głębi można zapomnieć, ale to w końcu konsola z standardowym EQ ustwionym pod gry... separacji instrumentów przy bardziej złozonych utworach w zasadzie brak. Ogolnie teraz jak słuchałem Prodigy - Thunder, to było ciekawe zjawisko, bo poczatek utworu składa sie głównie z wysokich i niskich tonów (takie napierdalanie), wysokie tony wychodziły poza skale ('szarpały'), bas jakos sobie radził, ale po tych kilkudziesięciu sekundach kiedy wchodzi kolejny bit, konsola "przestawiła się" znowu na granie środkiem... tak jakby ktos na korektorze zniżył dół i chciał uzyskać przebijającą się górę.

 

IMHO, kwestia update softu i bedzie to grac lepiej. ale tak jak napisałem, nie jest źle, tylko brakuje nieco szczegółowości (vita 'gubi sie' przy szybszych utworach).

 

btw. wy serio słuchacie muzyki na psv/psp? przecież konsola nie jest od tego... pierwszy lepszy telefon lepiej zagra. iP3GS, ba nawet stary iP2G, niszczy vite i psp razem wzięte jesli chodzi o muzyke. .

Odnośnik do komentarza

moja opinia jest bardzo subiektywna :) z reszt jak kazdy tekst o audio jaki znajdziecie w internecie. w mojej opinii PSP/PSV kompletnie nie nadają się do słuchania muzyki, ale na potrzeby ogladania filmików i grania w gry jest jak najbardziej ok.

na wzmacniaczu słuchawkowyj jest dużo lepiej ale po cholere podłączać (na dłuższą metę) psv do wzmaka tylko po to zeby podłączyć słuchawki... :D

 

btw. zapomniałem dopisać wcześniej, że maksymalna głośność vity to takie ~60-70% tego co potrafi iP3GS, więc faktycznie jest dosyć cicha. jednak mysle, ze softowe ograniczenie zostało założone, bo inżynierowie odpowiedzialni za podłączenie i zasilanie DAC'a nie mogli sobie poradzić z szumami, ktore przy max głośnosci robia potężny młyn z muzyki :)

 

btw2. nie wiem czy zauważyliście, ale utwory muzyczne inaczej brzmią w playerku i inaczej jako custom track dla gry (pewnie kolejny preset EQ się wtedy uruchamia x)).

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zamowilem sobie cos takiego do konsolki http://us.playstatio...psv-cradle.html , mnie sie wydaje ze bardzo przydatna rzecz, chocby do wygodniejszego ladowania, ogladania materialow na konsoli, a i wyglada fajnie. Za kilka tygodni powinno dotrzec do polski, zamawialem z Hong Kongu

 

 

A tak a marginesie , to przydaloby sie na forum jakies miejsce do zakladania tematow z pytaniami dotyczacymi konsolki, pomoc techniczna, wybor akcesoriow itd. Bo czlowiek chce sie czegos dowiedziec, i nie wiadomo gdzie tego szukac, jest tylko jeden temat ogolny w ktorym jest wszystko , a sa tacy co np nie maja czasu zeby przejzec te ponad 1000 postow i znalezc info dotyczace ich problemu, byloby duzo latwiej gdyby byly tematy oddzielne dotyczace takich rzeczy. I nie byloby odpowiedzi typu ,,Bylo juz o tym 1000000 razy , wystarczy poszukac...'', nieraz jest tak ze czlowiek szuka kilka godzin i sie okazuje ze nic na ten temat nie bylo mowione.

 

 

Taka mala sugestia w strone Redakcji:)

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zamowilem sobie cos takiego do konsolki http://us.playstatio...psv-cradle.html , mnie sie wydaje ze bardzo przydatna rzecz, chocby do wygodniejszego ladowania, ogladania materialow na konsoli, a i wyglada fajnie. Za kilka tygodni powinno dotrzec do polski, zamawialem z Hong Kongu

jak bym tego nie kupił (dałeś chyba z 60 zł, tak?), a już lepsze jest coś takiego

uchwyt-i-stojak-w-formie_7265.jpg

 

A tak a marginesie , to przydaloby sie na forum jakies miejsce do zakladania tematow z pytaniami dotyczacymi konsolki, pomoc techniczna, wybor akcesoriow itd. Bo czlowiek chce sie czegos dowiedziec, i nie wiadomo gdzie tego szukac, jest tylko jeden temat ogolny w ktorym jest wszystko , a sa tacy co np nie maja czasu zeby przejzec te ponad 1000 postow i znalezc info dotyczace ich problemu, byloby duzo latwiej gdyby byly tematy oddzielne dotyczace takich rzeczy. I nie byloby odpowiedzi typu ,,Bylo juz o tym 1000000 razy , wystarczy poszukac...'', nieraz jest tak ze czlowiek szuka kilka godzin i sie okazuje ze nic na ten temat nie bylo mowione.

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem Cie kolego porownujesz ze soba dwie zupelnie inne rzeczy, jedno to podstawka-ladowarka a drugie to gadzet ulatwiajacy gre w okreslony rodzaj gier.Oba przedmioty sluza do zupelnie czegos innego, wiec nie rozumiem Twoich porownan. Podstawka ulatwia ladowanie i swietnie wyglada na biurku , a kierownica jest do grania, a poza tym dla mnie to zbedna rzecz no i troche dziecinna, osobiscie nie jestem zwolenniiem roznego rodzaju nakladek na pady, konsole , pistoletow i wedek bo mova itp. pierdółek

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

Z tym ,że tu masz dwa w jednym,podstawka i kierownica,zobacz jak wygląda z tyłu:

14_1523.jpg

Na pewno nie będziesz miał również problemów z ładowaniem.

Co do tych wszystkich gadżetów,również za nimi nie przepadam(choć do Wii się przydają),ale zważając na to,że Vita posiada czujniki ruchu,taki zakup do gier wyścigowych nie jest złym pomysłem,a jako podstawka też się sprawdzi.

No i na tą chwilę, jest również bardziej opłacalnym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zamowilem sobie cos takiego do konsolki http://us.playstatio...psv-cradle.html , mnie sie wydaje ze bardzo przydatna rzecz, chocby do wygodniejszego ladowania, ogladania materialow na konsoli, a i wyglada fajnie. Za kilka tygodni powinno dotrzec do polski, zamawialem z Hong Kongu

 

 

A tak a marginesie , to przydaloby sie na forum jakies miejsce do zakladania tematow z pytaniami dotyczacymi konsolki, pomoc techniczna, wybor akcesoriow itd. Bo czlowiek chce sie czegos dowiedziec, i nie wiadomo gdzie tego szukac, jest tylko jeden temat ogolny w ktorym jest wszystko , a sa tacy co np nie maja czasu zeby przejzec te ponad 1000 postow i znalezc info dotyczace ich problemu, byloby duzo latwiej gdyby byly tematy oddzielne dotyczace takich rzeczy. I nie byloby odpowiedzi typu ,,Bylo juz o tym 1000000 razy , wystarczy poszukac...'', nieraz jest tak ze czlowiek szuka kilka godzin i sie okazuje ze nic na ten temat nie bylo mowione.

 

 

Taka mala sugestia w strone Redakcji:)

 

a to co to jest? http://www.psxextreme.info/topic/99083-zielony-jak-ta-trawa-vvita/page__st__40 temat ogólny jest o ogólnych rozmów :) pytanie w podanym temacie.

 

Leszek... jeszcze raz wyskoczysz z linkami... jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

spoko,przyznaje sie ze nie wiedzialem o tym ze to jest takze podstawka, bo nigdzie nie widzialem zdjec z tylu, ale mimo wszystko nie postawilbym tego na biórku, półce czy stoliku.

 

 

A jesli chodzi o zrobienie tematu do zadawania pytan , to chodzi mi o to ze jak chce sie dowiedziec np o tym czemu wyswietlacz ma wady i widac je w nocy, to musze siedziec i szukac tego przez ponad 90 stron i nie wiem czy znajde bo nie wiem czy byla mowa o tym

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Pytanie: czy u was też macie taką akcje, przy aktualizacji i zainstalowaniu nowego softu konsola, przestawia się z automatu na ustawienia fabryczne? za kazdym razem muszę ustawiac godzinę, kolorki w menu, i wpisywać wep-y od internetu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...