Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Irytuje mnie troche sytuacja psvity. W tej chwili jedyna gra na ktora czekam wychodzi za 3 miesiace. Assassins Creed :( Gdyby nie to sprzedalbym to w pizdu. Musze ukonczyc Gravity Rush i Uncharted, ale nie zmienia to faktu ze zapowiedzi nie ma. Na 3DSa co chwile cos wychodzi a tu lipa :(

Odnośnik do komentarza

Juz czekalem na e3 i zapowiedzieli ff7 i tomb raidera na psx xd

Chodzi o to ze nie ma zapowiedzi w perspektywie miesiaca, pol roku czy roku.

No dobra jest ac i soul sacrafice. Super hiciory, ale to malo. Przeciez na ta konsole nawet crapy nie wychodza, nic. W sklepach same gry z premiery ciagle :D

Odnośnik do komentarza

to samo, kilka dobrych gier w kolekcji i tak naprawdę nie ma więcej do wyboru i nic za bardzo na horyzoncie, a system przecież ma już w Polsce pół roku, z psp to tylko patapony trzecie, a w resztę i tak się grało na psp... jak się widzi półkę z grami na vitę w sklepie czy nawet oferty na allegro to przykro się tylko robi...

Odnośnik do komentarza

Ale najgorsze jest to że Sony olewa Europę,

zobaczcie ile gier nie wyszło poza Japonie,Persona 4,Tales of Innocence R,Dokuro,Ragnarok i sporo innych,

Sony za mało się stara a przecież wystarczyłoby dogadać się z developerami żeby robili jednoczesnie wersje anglojęzyczne i wydawali je na każdy region w jednakowym czasie.

I gry by schodziły i konsol napewno więcej by się sprzedało,wtedy można by liczyć na zapowiedzi nowych tytułów.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze przynajmniej niebawem zapowiedza Gran Turismo na PS Vita i nie trzeba bedzie dlugo czekac na premiere. Wiadomo, ze Polyphony Digital zazwyczaj dlugo robi swoje gry, ale mam nadzieje, ze tym razem pod naciskiem Sony sie spreza i wydadza konkretna (nie pseudo GT z PSP) przenosna wersje Gran Turismo. Kto wie - mozliwe, ze juz cos powstaje, zreszta i tak GT na PSV to kwestia czasu. ;)

Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie, że 3DS siedzi dłużej na rynku oraz to, że nawet podczas premiery PS3 było bardzo podobnie. Ja zwlekałem dosyć długo z jej kupnem bo na początku nie było gier (podobna sytuacja: Wipeout HD, Heavenly Sword i Uncharted), a gdzieś po 1,5 r. po premierze (albo i pózniej) zaczęło się: GOW3, Heavy Rain, Assassin's Creed 2, Dead Space, Infamous no i dużo zapowiedzi. Poza tym rynek handheldów rządzi się innymi prawami. Dobrze traktować Vitę jako uzupełnienie PS3, no chyba, że ktoś ciągle w rozjazdach i gra tylko na niej. Troszkę cierpliwości!

Odnośnik do komentarza

_daras_ - masz racje, PS3 dosyc powoli sie rozpedzalo i na pojawienie sie wiekszej ilosci lepszych gier trzeba bylo troche zaczekac. Jednak w przypadku PS Vita sprawa nie jest analogiczna bo z poprzednikiem czyli PSP nie bylo juz tak dobrze jak z pozostalymi konsolami Sony. Konsola wyjatkowo dlugo sie "rozpedzala" i teraz widac, ze Sony troche ja zaniedbalo. Miejmy nadzieje, ze faktycznie PS Vita potrzebuje troche czasu i niebawem bedzie lepiej, ale niestety poki co calosc nie wyglada zbyt dobrze bo obecnie nie tylko mamy niewiele konkretnych gier, ale w zapowiedziach takze nie widac ich zbyt duzo.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...