Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

pójdź do empiku z największą konkurencją w okolicy, powinni mieć konkurencyjne ceny, wlaściwie każdy empik moze mieć inną cenę, więc najprościej będzie podzwonić/pochodzić. porównaj tez ceny z empik com. a nie lepiej kupić konsolę w sklepie dla idiotów? a karciochę i grę w empiku za karte podarunkową?

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że mieszkam i pracuję pomiędzy Wrocławiem a Opolem. Studiuję w Opolu, więc tam mogę jeszcze pochodzić, ale Opole to dziura. Do Wrocławia z kolei brak czasu na jechanie i szukanie, stąd zarzuciłem pytaniem.

Odnośnik do komentarza

Zapomnij o empikach we Wrocku, ostatnio jak tam wchodze i widze te bandyckie ceny, to az sie w zoladku przewraca. Jedyne co tam kupuje i sie w miare oplaca to gierki na pc w ekstra klasykach, bo cokolwiek na konsole to cena sugerowana przez sony ( czyli jakies 239,249 zl) plus 10% "empikowe". A te ich "skupy" to tez jakies nieporozumienie. Gierki w miare swieze biora po tak zalosnie niskich cenach ze juz lepiej sprzedawac na allegro.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, wiem, z tym, że zależało mi na zakupie w Empiku, zeby puścić im gry na PS3 w rozliczeniu i konsolkę łyknać za 750 przykładowo, a Uncharted i karte kupić taniej z drugiej ręki. No nic, będę szukał i rozglądał się.

 

EDIT:

 

Co do skupu to ja akurat narazie zadowolony jestem. Conviction na XO wzieli mi za 50zł, a Dark Souls za 90 :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

moim zdaniem 8GB to malo, sciagniesz pare gier demek i innych pierdól, i bedzie po karcie, ja mam 16GB i juz cienko z miejscem, musze kasowc. Jak nie szkoda Ci kasiory to inwestuj w 16 a nawet 32 GB, wez pod uwage to ze zakilka miesiecy 32 GB to bedzie standard a 8 GB nikt nie bedzie chcial kupic za jakies normalne pieniadze, no i co najgorsze, karty nie wykorzystasz do innego urzadzenia...

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś orientuje się może gdzie w Empikach we Wrocławiu lub Opolu najtaniej znajdę PSV? Wykombinowałem, że podrzucę im 2-3 gry z PS3, które zbiją cenę konsoli. Widziałem ceny nawet od 949 zł za Wi-Fi. Czy ktoś ma może rozeznanie i mógłby coś podpowiedzieć?

 

Ja kupiłem w media za 900zł,dali mi obniżkę,choć to wynikało z faktu,że dość ,często tam kupuje,ale wystarczy zapytać,no i zawsze ta stówa ,to stówa za którą możesz kupić jakąś grę(a do Uncharted wystarczy dołożyć 80 dych).

 

Co do pytania Polaki,Taki Uncharted zajmuje 64MB,a na karcie np.dajmy na to 4GB znajduje się gdzieś ponad 4000MB(zdaje się,że 4096MB),ale już taki Unit 13 zajmuje 8192KB,co bywa mylne,ale tak naprawdę jeżeli potrzebujesz kartę do samych gier ,to 8GB jak na razie wystarczy ,choć dla porównania taki Resistance na PSP zajmował gdzieś z 700KB,a to daje o wiele więcej miejsca na karcie.Poza tym osobiście polecam mieć przynajmniej dwie kary ,jedna może mieć właśnie 8GB,a kolejna już więcej,najlepiej 32GB.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Vite :) i dostałem w pudełku karte sim z PLAY i niestety nie wiem jak uruchomić internet, a pisze że przez 7 dni mam 300mb na wykorzystanie za darmo. Może ktoś mi łopatologicznie wytłumaczyć jak to zrobić, bymbył wdzięczny.

ASN jakaś usługa i nazywa sie internet ale tam chyba trzeba wpisać login i hasło ale z ka ja mam to wziąść ?

Proszę o pomoc, w zestawie dostałem Uncharted i dokupiłem sobie fifke :D

Na razie jak najbardziej pozytywnie

Odnośnik do komentarza

wkładasz simke do wyłaczonej konsoli - uruchamiasz vitę - klikasz operator sieci - wybierasz antene/nadajnik playa - koniec. własnie testowałem na karcie z orange i nie ma problemu (najwiekszy problem miałem z szufladka simki czyt. żeby ją wyciągnąć xD)

 

wyjecie szufladki na karte SIM, co bedzie potrzebne:

 

PS Vita 3G szt. 1

kobieta z paznokciami szt. 1

 

Dajemy kobiecie konsole z otwarta zaslepka na karte, a ona paznokciem wyciaga szufladke za wypustke ktora znajduje sie na tejze szufladce.Gotowe :woot:

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie szukam foli firmy Hori , to bardzo dobra japonska firma ktora slynie z najlepszych foli na rynku. Ostatnio mieli jedna na allegro za 65zl ale sie spuznilem i ktos kupil. Jak narazie nigdzie nie moge jej znalesc w zadnym polskim sklepie. Na forum byla juz mowa o tej foli i podobno jest swietna, niema mowy o babelkach i jest gruba i wytrzymala, i latwa w zakladaniu. U nas cena jest chora, ale jak mam wybór kupienia czegos co bede wymienial za kilka mieciecy, to wole wydac wiecej i byc zadowolonym

Odnośnik do komentarza

no ale jak dałem około 30zł za hori z zavvi (z zniżką i wysyłką) to wychodzi to okolo 10zł drożej od zwykłej folijki z allegro (folia + wysyłka). Gorzej jak ktoś nie ma doświadczenia w naklejaniu takich folii, bo jakby nie patrzec to takie "gadżety" łatwo się niszczą :) wtedy zwykla 3M moze okazać się lepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...