Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

krotkie pytanie mam do obeznanych ... nie wiem czy warto kupic memory 32 gb i sciagac gry czy lepiej kupowac pudelkowe wersje. nie jestem kolekcjonerem zaznaczam. ile kosztuje i zajmuje na dysiku dajmy na to Uncharted Unit 13 i Resistance? mie wiem jakie sa relacje w tym temacie, a chce doslownie jutro kupic sprzet. mialem Vite na strcie przez 3 dni,ale do dzis poza kontaktem bylem.

 

 

z gory dziekuje, chce miec mniej wiecej rozeznanie.

 

pozdrawiam wszystkich mobiolnychn graczy !!!

Odnośnik do komentarza

Ja mam 16GB mam parę demek, 5 minisów, i GTA VCS z PSP, z 40empetrójek i jeden film... i prawie nie mam miejsca na karcie bo z 14GB dostępnych mam jeszcze 5GB... Więc zmieszczę jakieś z 2 gry może. Także karty poniżej 16GB się szczerze mijają z celem. A 32GB to na moje oko z jakieś 12 gier się zmieści. Ja bym Ci polecił kupić 16 GB i czasem grę w pudełku. A zawsze można usunąć grę i ściągnąć znowu.

Odnośnik do komentarza

Obiektywnie rzecz biorąc (mimo, że preferuję wydania pudełkowe ze względu na ich fizyczną wartość), preferuję wybranie popularnej karty o rozmiarze 16GB, a nie pakowanie się w bezsensownie drogie 32. Sam od premiery posiadam kartę 16GB i w ZUPEŁNOŚCI mi ona wystarcza (koło 100 utworów muzycznych, kilka dem oraz kilka pełnych wersji i zdjęć, a zajęte mam dopiero 60% pamięci. Zresztą 32 jest 2x droższa od 16 więc w razie czego dokupisz sobie drugą i wyjdzie na to samo. Kup 16GB, a zapewniam Cię, że nie będziesz zawiedziony.

 

Tutaj podaję link do rozmiarów gier dostępnych na PSN:

 

http://www.ign.com/wikis/ps-vita/Vita_Games_Sizes

Odnośnik do komentarza

A zrozumiałeś co koleś powiedział?

 

Bo jak dla mnie to tam było

"PSOne Classics will be available for download in phase rollouts, every week"

 

Więc, albo nas wszystkich ztrollowali, albo co tydzień jakieś konkretne tytuły będą zmianione na PS Vita compatible.... mam nadzieję, że to drugie, a nie nowe wersje tylko pod Vitę, bo kur... ahem, kurka wodna po zapowiedzi patcha kupiłem Fear Effecta 1 i 2 ;)

Odnośnik do komentarza

Spoko opcja ale szczerze do dla mnie jako posiadacza Vity żałosne jest to, że Sony robi na tą "okazję" jakiś specjalny trailer i cały ten hype związany z tym :(.

 

Co do tych klasyków to za ile one będą ?

 

Skuszę się zapewne na wszystkie części Crasha i PaRappa the Rapper :)

Odnośnik do komentarza

Nie słyszałem, żeby aktualizacja zmieniała coś w kwestii ilości konsol na których mozna aktywować soft a tym samym każda kupiona gra na PSS może być aktywowana na dwóch konsolach. W przypadki Vity jest jednak tak, że nie możesz grać w gry kupione na innym koncie (czyli żeby zagrać w gre kupioną na koncie X musisz to konto mieć na Vicie - możesz mieć tylko jedno wiec nie przelączysz się na konto Y po ściągnieciu gry na karte). Tak więc, jeżeli jakimś cudem jesteś w stanie koordynować gre z kumplem, z którym się składasz (by przypadkiem nie być zalogowanym w jednym momencie bo tego sie chyba nie da zrobić) to powinno się udać. Być może da się tak grać jak cały czas jesteś offline ale tego już nie mam jak sprawdzić (bo sie nie składam z nikim na gierki).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.