Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

nie trzeba (pipi).

 

POBIERASZ JE JESZCZE RAZ NA PS3 - NIE INSTALUJESZ - ZGRYWASZ NA VITE I DZIALA

 

Teraz jak w Vita store pojawiła się sekcja klasyk to można z vity pobrać zakupione wcześniej pozycje, sam tak pobrałem Silent Hill.

 

Niestety jednak klasyki są zablokowane tak jak inne gry, czyli moje klasyki kupione w Kanadzie są nie do przeniesienia, chyba że zaloguje się na Kanadyjskie konto na vicie, ale to mnie nie jara :(

Odnośnik do komentarza

No dobra, czytałem newsa kilka razy i wynika z niego że mogę już grać przez grę zdalną, ale jak próbuje odpalić GOW 1 lub 2 to nie działa? Mam gry z pss(ale kupione wspólnie ze znajomym - na jego koncie), muszę mieć na płycie, czy jak? A i kiedy ma zacząć działać croscontroler w LBP2? ktoś może wie?

Odnośnik do komentarza

Wrzucam z innego forum, na którym wieje posucha:

 

Czy Wam też nie wydaje się że wszelka, pobrana zawartość z PSN ma bardziej skompresowane filmy od swoich płytowych/kartowych odpowiedników? Gram w Deusa z "plusa" i ziarnistość na filmach razi po gałach.

A wczoraj wygrałem kodzik na Resistance: BS i to samo. Filmy wyglądają jak divixy z początku lat '00's.

Też widzicie kompresje przy filmach? Gra zajmuje 3,2GB, ciekawe czy na karcie z grą też tyle, czy po prostu filmy są skompresowane w wersji PSN, aby można było upchać grę na 4GB kartę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli pojawiłby się ktoś ciorający w Fifę 13 na PSV to prosiłbym o jakiś odzew. Chciałbym kilka pytań zadać odnośnie nowej Vitowej kopanej od elektroników. Straszna lipa jest by czegokolwiek się dowiedzieć...mało vita userów chyba w Fife gra, a że nie należę do zamożniejszej części społeczeństwa potrzebuję wsparcia. Czekam cierpliwie. Pozdro4all

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak emulujemy gry z PSP to jakieś ustawienia polecacie? Nie wiem do końca czy tak sie ja włącza - select + kilka razy uderzam dotykowy ekran :).

Domyślnie mam wyłączone filtrowanie dwuliniowe i przestrzeń barw. Nie widzę różnicy, coś zmieniać?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Jeśli pojawiłby się ktoś ciorający w Fifę 13 na PSV to prosiłbym o jakiś odzew. Chciałbym kilka pytań zadać odnośnie nowej Vitowej kopanej od elektroników. Straszna lipa jest by czegokolwiek się dowiedzieć...mało vita userów chyba w Fife gra, a że nie należę do zamożniejszej części społeczeństwa potrzebuję wsparcia. Czekam cierpliwie. Pozdro4all

 

Podpisuję się pod kolegą :D W ogóle to w necie nie można znaleźć recenzji fify 13 na Vitę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...