Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Sony nie ma dużej gry na koniec tego roku...

A Sly 4 i LBP Karting? ;) A może stanie się cud i pod koniec roku wydadzą TLG (w sumie były plotki, że SMS pomaga przy produkcji) :P . Chociaż wydawanie takiej gry na jesień byłoby krzywdzące dla sprzedaży tego tytułu.

 

Coś czuję, że w tym roku przynajmniej nie zaśniemy podczas konferencji Sony na E3 (pokaz GoWA, TLoU, nowej gry od QD :wub: ).

 

W sumie ciekawe czy tradycji stanie się zadość i GoW znowu będzie najlepiej wyglądającą grą na konsoli Sony (PS2 -> GoWII, PSP -> Ghost of Sparta, PS3 -> ?GOWA/TLOU?).

Odnośnik do komentarza

No trailer czapy nie zrywa. Mam nadzieję, że to nie będzie popierdóła na odwal się, bo tak mnie się wydaje, że pełnoprawny GoW IV powstaje, ale już nie na PS3.

 

To jest pełnoprawny God of War.

 

Mówili, że GoW III jest końcem trylogii, więc musieli to nazwać inaczej :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem teaser jest świetny, lepszy niż te śmieszne rendery z których nic nie wynika. Na które ostatnio jest moda...

 

Podtytuł robi, teaser ciary wrzuca, historia prequel "zanim został Bogiem był człowiekiem" - no tego akurat się nie spodziewałem.

Ale daje to dobre pole do popisu, no co jaram się i tyle.

 

A najlepsze, że mam jeszcze nieograną Kolekcje numer 2 z psp, ahahahahaha - zajebiście xD

 

PS. Z miejsca najbardziej oczekiwany ex na Ps3.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ulubiona, ukochana seria wraca. Jaram się! Mam przeczucie, że tym razem twórcy odejdą trochę od liniowej struktury i będzie więcej swobody. Samodzielne podróżowanie (oczywiście bez przesady z tą wolnością) Kratosa po starożytnej Grecji mogłoby trochę odświeżyć serię. Fajnie by było, choć mimo wszystko tęskniłbym trochę do dobrze już poznanej formuły.

 

Fabularnie ciężko cokolwiek powiedzieć, a i o epickość się trochę boję. Z racji że Kratos będzie tym razem bardzie człowiekiem niż bogiem (prawdopodobnie), raczej mega starć bym się nie spodziewał. Chociaż, kto wie? Szlag by to! Narobili smaku i teraz trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza

Co prawda to prawda. Ale wtedy miał już Ostrza, związany był już z przysięgą z Aresem i był na służbie u bogów. Z definicji był więc potężniejszy niż zwykły śmiertelnik. A z teasera wynika, że pokierujemy Kratosem jeszcze przed bitwą o której wspomnianą w trakcie pierwszej części, gdzie Kratos uzyskał pomoc Aresa w pokonaniu Króla Barbarzyńców. Pewnie nawet wspomniana bitwa się pojawi. Anyway, moja myśl jest taka, że Kratos po prostu będzie dużo słabszy niż w pozostałych odsłonach serii.

 

Tym niemniej ciężko mi sobie wyobrazić, kto jeszcze został do zaszlachtowania. Trzeba przecież wziąć poprawkę na wszystkie ofiary Kratosa z wcześniejszych części :) Choć pewnie jeszcze paru wymiataczy się znajdzie.

Odnośnik do komentarza

No miło by było gdyby odświeżyli serię, ale pewnie będzie jak zwykle czyli ta sama gra z innymi teksturami + to:

 

A ja nie czekam, już mam dość tego designu poziomów, gdzie w każdej części na początku jest świetnie wykonany teren i niezły boss aby potem bez przerwy prowadzić gracza po tak samo wyglądających świątyniach przez prawie całą grę.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Obstawiam początek gry jako grywalną walkę z barbarzyńcami oraz pojawienie się Aresa, potem retrospekcja itd. Ogólnie mam przeczucie, że bedzie dużo retrospekcji, moment jak jest się bogiem z ostrzami następnie retrospekcja jako ludzki wojownik. Może nawet przez to będą jakby 2 style walki, jako człowiek trudniejszy, jako bóg typowa sieka :)

Odnośnik do komentarza

Można innego bohatera dać. Kratos na emeryturę.

Absolutnie. Co to w ogóle za gadanie. GOD OF WAR to gra TYLKO z KRATOSEM. Nie ma bata, nie mogliby zmienic bohatera. Niech zrobia gre z Herculesem, Prometeuszem czy innym półbogiem ale gra nie bedzie sie wtedy nazywać GOD OF WAR. KONIEC, EOT, END OF STORY.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie rozumiem takiego rozumowania. Niektóre marki się rozwijają, a tutaj to już ciągną tego Kratosa od PS2, przez PSP, a teraz PS3.

 

Link to inny rodzaj bohatera bez konkretnej historii.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Myślę, że do GoW 4 dadzą innego bohatera, a Wstąpienie to takie dopelnienie historii Kratosa, pokazanie jego przeszłości, która uczyniła go tym, kim jest.

 

nawet jesli mieliby dac nowego bohatera to jesli gra ma nosic tytuł GoW to musi tam byc Kratos chocby w jakiejsc czesci. moga tez zrobic tak jak zrobili z DMC 4 ze jest nero i dante, ale puki co robią Wstąpienie i na tym trzeba sie skupic a co bedzie kiedys to sie okaże

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...