Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że i tym razem znowu serwują nam prequela. Mieliśmy już dwie części na PSP opowiadające historię przed główną trylogią. No nic i tak jaram się w chooy. Ciekawe, może tym razem zobaczymy jak Kratos zabija swoją matkę, która zgodnie z tym co przedstawiono w materiałach dodatkowych w jedynce zamieniła się w potwora.

Odnośnik do komentarza

co by nie zrobili teoretycznie będzie naciągane - kontyunacja trójki wobec jej końcówki i wybicia wszystkich bogów byłaby naciągana. Prequeal wydaje się sensowniejszy mimo tego,że szczególnie części na psp wg mnie dość dużo z przeszłości Kratosa pokazały, szczególnie GoS.

 

ciekawe jakich bossów z mitologii wyciągną by dorównać rozmachowi starciom z Gają i Kronosem z trójki

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że i tym razem znowu serwują nam prequela. Mieliśmy już dwie części na PSP opowiadające historię przed główną trylogią. No nic i tak jaram się w chooy. Ciekawe, może tym razem zobaczymy jak Kratos zabija swoją matkę, która zgodnie z tym co przedstawiono w materiałach dodatkowych w jedynce zamieniła się w potwora.

Grales w Ghost of Sparta?

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że i tym razem znowu serwują nam prequela. Mieliśmy już dwie części na PSP opowiadające historię przed główną trylogią. No nic i tak jaram się w chooy. Ciekawe, może tym razem zobaczymy jak Kratos zabija swoją matkę, która zgodnie z tym co przedstawiono w materiałach dodatkowych w jedynce zamieniła się w potwora.

 

To pokazane było w Ghost Of Sparta.

Odnośnik do komentarza

w 0:55 widać zarys blizny na kaloryferze Kratosa... Czy to aby na pewno prequel?

 

Gdzie Ty to widzisz? ;) Stylistyka tego teasera jest taka, że można jedynie mieć wrażenie, że Kratos faktycznie ma bliznę po przebiciu mieczem przez Zeusa. Ja tam niczego nie widzę.

 

No właśnie, w Ducha Sparty jeszcze nie grałem, o zgrozo. Podobno jest za(pipi)isty fabularnie, tak?

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

ciekawe jakich bossów z mitologii wyciągną by dorównać rozmachowi starciom z Gają i Kronosem z trójki

 

Mi tam z trójki najbardziej podobała się walka z Herkulesem. Starcie z Kronosem, gdzie jego paznokieć był większy od Karatosa było dla mnie już zbyt mocno przekolorowane.

Odnośnik do komentarza

ciekawe jakich bossów z mitologii wyciągną by dorównać rozmachowi starciom z Gają i Kronosem z trójki

 

Mi tam z trójki najbardziej podobała się walka z Herkulesem. Starcie z Kronosem, gdzie jego paznokieć był większy od Karatosa było dla mnie już zbyt mocno przekolorowane.

 

Im większy przeciwnik tym lepiej (Hydra, Kolos, Kronos), a wyrywanie paznokcia to była miazga.

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z tradycją każdy God of War ma innego game directora. Tym razem jest to Todd Papy. Ale już go lubię, bo odpowiedział na mojego tweeta :P

 

16bj8yu.jpg

 

Z opisu trailera na Youtube:

 

The most ambitious God of War adventure in the series so far, God of War: Ascension takes us right back to where it all began. Discover the origins of Kratos as he takes his first steps on a now legendary quest for freedom and vengeance.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgodnie z tradycją każdy God of War ma innego game directora. Tym razem jest to Todd Pappy. Ale już go lubię, bo odpowiedział na mojego tweeta :P

 

16bj8yu.jpg

 

Z opisu trailera na Youtube:

 

The most ambitious God of War adventure in the series so far, God of War: Ascension takes us right back to where it all began. Discover the origins of Kratos as he takes his first steps on a now legendary quest for freedom and vengeance.

Feels like a boss, co? :)

 

No zobaczymy jak sie koles spisze. Na razie najslabiej dla mnie spisal sie ten od CoO, a za nim Stig, dlatego, ze rozmamłał Kratosa od połowy gry w trojce.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mało Ci gier w tym roku? Musieliby wydać pod koniec roku, a na tym Bogusław mógłby ucierpieć. Wiosna to posucha więc mocny kop w szczenę będzie na miejscu. Pewnie padnie na marzec. Wiadomo, każdy chciałby jak najszybciej swoją ulubioną grę, ale tego można było się spodziewać.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Można było się tego spodziewać, jednak miałem malutką nadzieję, że wcisną GoW jeszcze na ten rok ;) Ale za to będziemy mieli na wiosnę graficzne przesilenie: GoW: Ascension i Crysis 3 :P

 

 

Ciekawe gdzie w takim razie wyląduje The Last of Us.

 

Polski trailer:

 

http://www.youtube.com/watch?v=_-BTR-3DVRQ&feature=youtu.be

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Ja myślałem, że The Last of Us pojawi się na koniec tego roku. Niemniej przyszłoroczna wiosna zapowiada się kozacko.

 

Choć Naughty Dog ma w zwyczaju wydawać swoje gry średnio co dwa lata. Wracając do tematu to czekam na jakieś konkretne info. Bo coś mi się wydaje, że formuła rozrywki pozostanie raczej nietknięta. A może...

 

Anyway, mógłby ktoś zmienić nazwę tematu na "GoW: Ascension"?

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

przyłączam się do powyższych marzeń :)

 

wychodzi na to, że najmniej obstawiana opcja stała się faktem - prequel; z jednej strony fajnie, będzie ciekawa odmiana po pięciu częściach władania boskim orężem, z drugiej strony pierwszą myślą jest to, że z "bedmaderfakera" kratos zamieni się w krwawiącą (pipi)kę bez znanego pie*dolnięcia; no ale chyba twórcy wiedzą co robią i nie zaserwują nam tutaj survival horroru na miarę nowego Tomb Raidera ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...