Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

To będzie God Of War.

 

Adding weight to this is the appearance of the letters "GOW" in the image's full URL. More specifically, "gowa_fb", which perhaps stands for "God of War announcement Facebook", or "God of War: unannounced subtitle".

 

http://www.eurogamer...-with-new-image

 

 

BTW: SCEA w tym roku zarejestrowało nazwę "From Ashes". Może to będzie podtytuł następnego GoW'a?

 

http://www.thesixtha...shes-trademark/

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Teraz jest zapowiedź ujawnienia - 19 kwietnia ujawnią zapowiedź teasera - później będzie teaser trailera i na końcu trailer ;)

 

Może nie być żadnego trailera, oby tylko napisali jakieś konkrety na temat samej gry.

Odnośnik do komentarza

Teraz jest zapowiedź ujawnienia - 19 kwietnia ujawnią zapowiedź teasera - później będzie teaser trailera i na końcu trailer ;)

 

Może nie być żadnego trailera, oby tylko napisali jakieś konkrety na temat samej gry.

 

Czemu Sony rzadko potrafi cokolwiek dotrzymać w tajemnicy do E3? Nawet jeśli to byłby świadomy zabieg? Pewnie nie chcą trzymać graczy w niepewności choć z drugiej strony byłoby niezłe uderzenie podczas konferencji. Teraz sam nie wiem czym mogliby nas zaskoczy. Chyba że jak twierdzisz, teraz tylko zapowiedź + pierwsze screeny i arty a w LA już zwiastun na pełnym wypasie.

Odnośnik do komentarza

A według mnie, walić czekanie na E3.

 

Oczywiście IMO ale wychodzę z założenia, że czym szybciej zapowiedzą. Tym może nie tyle co szybciej wypuszczą ale szybciej pokażą gameplay, szczegóły etc.

A tak na E3 daliby tylko teaser z napisem GoW4 i jakimś hasłem, a tak jak zapowiedzą za tydzień. To na E3 może pokażą JUŻ gameplay lub gameplay trailer etc. (TLoU anyone?).

 

GTAV pokazało, że największe gry wcale nie trzeba zapowiadać na E3. A przecież Krejtos do największych należy, takie gry same ustalają zasady: co, jak i kiedy ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A według mnie, walić czekanie na E3.

 

Oczywiście IMO ale wychodzę z założenia, że czym szybciej zapowiedzą. Tym może nie tyle co szybciej wypuszczą ale szybciej pokażą gameplay, szczegóły etc.

A tak na E3 daliby tylko teaser z napisem GoW4 i jakimś hasłem, a tak jak zapowiedzą za tydzień. To na E3 może pokażą JUŻ gameplay lub gameplay trailer etc. (TLoU anyone?).

 

GTAV pokazało, że największe gry wcale nie trzeba zapowiadać na E3. A przecież Krejtos do największych należy, takie gry same ustalają zasady: co, jak i kiedy ;]

 

Dobrze gadasz :) A poza tym Sony często zapowiada gry poza różnymi targami czy konferencjami. Ostanie przykłady dużych gier: Killzone 3, LBP2, inFamous 2.

Odnośnik do komentarza

Nowy bohater raczej byłby kiepskim posunięciem. Już wolałbym reset (Kratos included). Chociaż ciekawe jak fabularnie to wymyślą.

Ja bym na mitologię nordycką postawił.

 

Rozpoczynamy w Muspelheim. Rzecz jasna mamy odczynienia z najlepszym ogniem tej generacji.

Dla odmiany, Udgard i lodowe stwory (trolle). W Niflheim przetrzepiemy skórę Hel, przez co Loki będzie na nas niezwykle zły.

Dalej z górki - po przedostaniu się przez Brame Trupów walczymy z Modgud, która będzie odpowiednikiem takiej Gai.

Wspinaczka po Yggdrasill po uprzednim pojedynku z watahą strzyg i wilkołaków oraz (tu w roli bossa) Nidhogg'iem.

Jako znajdźki: szczątki Ymira. Mitgard, Asgard jako etapy końcowe. Ubijamy wszystkich Asów i Wanów (no, może część, by było miejsce na GoW V).

Sex gierka z Frigg i Sigyn (tu rozgniewamy Odyna/Lokiego). Ostateczny pojedynek to ten z Thorem. Choc po Loki/Dark Souls mam ochotę na zmagania z Fenirem.

Albo lepiej nie - obrońcy zwierząt i takie tam.

Odnośnik do komentarza

W trójce miał ludzkie odruchy, co nie do końca mi się podobało. Wolę go jako maszynę do zabijania, bez zbędnego pierdolenia, która jest w stanie bez mrugnięcia okiem poświęcić każdego dla swoich celów. Najlepszym przykładem jest tutaj calutka scena z pościgiem za Heremsem. Kratos nie odzywa się nawet słowem, a o tym z kim mamy do czynienia świadczą tylko jego czyny. Tak się buduje profil prawdziwego skurwiela. ;]

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...