Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że będzie nowa mitologia, toteż jestem kurevsko ciekawy kogo wrzucą.

 

Właśnie

A nie uważacie, że przegłupie (imo) byłoby wydawać grę o tytule GOD OF WAR 4. Ze zmienioną historią, mitologią, bohaterami i wszystkim innym?

 

:huh: przecież GoW to historia Kratosa, to po jaką cholerę mieliby nazywać tak samo grę o czymś zupełnie innym. To tak jakby ND nazwało TLoU - Uncharted 4...

Jeżeli niby GoW4 ma być bez Kratosa to ja nie chcę już takiego GoW-a.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Voytec to nie my jesteśmy od wymyślania zmian, nie nam za to płacą. Nie wiem jakie by zmiany pasowały do serii, ale wiem, że są potrzebne. Jak ktoś wydaje kolejne odsłony tej samej serii co 2/3lata i zmienia jedynie grafikę no to sorry, ale prędzej czy później będziesz tym rzygał. Już przy trójce sporo osób mimo oprawy była zmęczona konwencją.

 

A jeśli jeszcze Santa Monica coś tam obiecywało, że Kratos to tylko "trylogia" a teraz te obiecanki okażą się kłamstwem, to tym bardziej powinni nas zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza

Niby wszyscy chcą zmian, ale jakich?

 

Wszystko się rozbija, gdzie, jak, po co, o co będzie chodziło w Czwórce. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w ciemnej pupie, nie wiem niby jak ma wyglądać Czwórka.

To nawet nie wiem co pisać o zmianach.

 

Btw niby pojawiały się plotki o co-opie chociaż tego za cholerę nie widzę (na dzień dzisiejszy).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Voytec to nie my jesteśmy od wymyślania zmian, nie nam za to płacą. Nie wiem jakie by zmiany pasowały do serii, ale wiem, że są potrzebne. Jak ktoś wydaje kolejne odsłony tej samej serii co 2/3lata i zmienia jedynie grafikę no to sorry, ale prędzej czy później będziesz tym rzygał. Już przy trójce sporo osób mimo oprawy była zmęczona konwencją.

 

A jeśli jeszcze Santa Monica coś tam obiecywało, że Kratos to tylko "trylogia" a teraz te obiecanki okażą się kłamstwem, to tym bardziej powinni nas zaskoczyć.

 

Słusznie prawisz. Jak widać po avatarze, jestem wielkim fanek Kratosa - skończyłem wszystkie 5 części i jak szósta będzie taka sama to "nie zniese", nawet jak grafa będzie powodowała oczopląs. Dotychczas wałkowany schemat już mnie zmęczył. Chcę zmian, ale mi nie płacą za ich wymyślanie, więc się produkował nie będę, tym bardziej, że i tak nie mają szans na zaistnienie. Mogę oceniać zaproponowane przez twórców (o ile będą), ale na to musimy poczekać jeszcze parę dni

Odnośnik do komentarza

Właśnie, God of War nie ukazuje się cyklicznie co roku jak AC (o CoD już nawet nie wspominam, choć MW3 jest bardzo dobrą grą). Myślę, że te trzy lata jakie miną w momencie premiery IV od trzeciej części spowodują taką burzę emocji, że nikt nie będzie się specjalnie prosił o jakieś znaczące zmiany. God of War nigdy nie straciło (i raczej na pewno nie straci) w moich oczach na jakości.

 

W serii Zelda od kilkunastu lat (Ocarina of Time) mamy do czynienia z identyczną konwencją. Zmieniają się tylko czasem scenerie, a i tak w praktycznie każdej odsłonie zwiedzamy identyczne lokacje pod względem designu. Gracze za to właśnie kochają Zeldę i uważam, że nie inaczej jest w przypadku Kratosa.

 

Jeśli ktoś chce bardzo rozbudowanego systemu walki to niech sięgnie po DMC lub Bayonettę. Natomiast God of War stawia na epickość, historię i przy tym na przystępność praktycznie dla każdego. Tak było od pierwszej części, bo jedynkę najbardziej pokochałem właśnie za bohatera, klimat i otoczkę.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Chciałbym żeby było tak że minęło jakieś wiele lat aż do naszych czasów gdzie naukowcy go znajdują i robią z nim eksperymenty i nagle wstaje rozwala ich i wybiega z pomieszczenia i widzi wielkie miasto i niech będzie coś takiego jak w stylu infamous że zabija ludzi ziemi albo tych w czerwonych kapturach tylko że innych tak jak początek Uncharted 1 Jak Drake odnajduje jego gróbi jeszcze wcześnie są napisy takie na początku sir francis Drake to takie będą w god of war 4 a na końcu taki boss jak kesler!!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Prequela się nie spodziewałem :) Przy oficjalnym ogłoszeniu pewnie pojawi się jakaś prasówka. Wygląda na to, że akcja będzie się działa jeszcze przed wydarzeniami z gier na PSP.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...