Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie pokaz nie zrobił najmniejszego wrażenia. Grafika już nie zachwyca, gameplay ten sam co zawsze, a w dodatku zabrakło jakiejś widowiskowej, efektownej sceny. W ogóle cały ten gameplay jak dla mnie za bardzo był podobny do początku Ghost of Sparta (też te macki, "kraken") czułem się jakbym oglądał drugi raz to samo tylko w ładniejszej oprawie.

Odnośnik do komentarza

zmiany są:

- dynamiczniejsza walka

- nowe ciosy

- zmieniono nieco kamerę, jest bliżej postaci podczas walk

- usprawione cieniowanie oświetlenie

- przebudowana wspinaczka

- można podnosić broń przeciwników lub z otoczenia

 

Mimo zmian dalej cała formuła jest taka sama i też uważam, że niektórzy mogą się nią przejeść. Mnie tam GoW jara ostro dalej i demko z e3 zdecydowanie lepsze niż analogiczne z GoW3

Odnośnik do komentarza

zmiany są:

- dynamiczniejsza walka

- nowe ciosy

- zmieniono nieco kamerę, jest bliżej postaci podczas walk

- usprawione cieniowanie oświetlenie

- przebudowana wspinaczka

- można podnosić broń przeciwników lub z otoczenia

 

Mimo zmian dalej cała formuła jest taka sama i też uważam, że niektórzy mogą się nią przejeść. Mnie tam GoW jara ostro dalej i demko z e3 zdecydowanie lepsze niż analogiczne z GoW3

 

No i bardzo dobrze, że nic w mechanice nie grzebią, że to ciągle zajebisty GOW. Wystarczy rzucić okiem na temat SC, czy RE6 by przekonać się ile osób płacze, bo to już nie to samo. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

ja marze by wreszcie dali new game+ lub jakieś leaderboardsy, a nie jak w każdej poprzedniej części gdzie już w 3/4 przygody ma się praktycznie wszystkie moce i max paski hp i mp. niech to będzie powownie gra na 6-7h ale śladem starych DMC lub NG by sama wręcz nagradzała przechodzenie jej wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze co się rzuca w oczy to grafika. IMO skok jaki poczyniono od czasu GoWIII jest naprawdę duży, najlepiej to widac na samym Kratosie. A sama rozgrywka? Jak to w GoW, rzeźnia i sam miodzik. Wykończenie na końcu słonia dało rade. Ogólnie obok Beyond i TLoS najładniejsza gra na PS3 i ogólnie jedne z ładniejszych na targach.

Odnośnik do komentarza

Nie rusza mnie ta seria już, po dwóch GENIALNYCH częściach, trójka w postaci papki fabularnej z paroma fajnymi momentami powinna być ostatnią odsłoną serii. To, że nowy GOW ma mega grafę to jedno, ale to że od 2005 roku, od czasu "pierwszej" części gry zmianie nie uległa animacja postaci, ani praktycznie cała reszta prócz grafiki to już jest duży minus. Fajnie było do "trzeciej" części, już lepszym pomysłem było zrobić ctrl c -> ctrl v do innej mitologii, genialna seria nie uległa by masowemu gwałtowi ze strony SMS, a nowa seria pozwoliłaby im na odcinanie kuponów na 3 razy bez słuchania narzekań graczy na zmiany.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...