Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Chinatown Wars jak to Chinatown Wars - REWELACJA! Skończyłem ją na NDS, na iPhone kupiłem swego czasu też w jakiejś promocji. Zainstalowałem sobie ostatnio bo chciałem pograć, ale na iOS 6 jest słabo - cały czas masz widoczny pasek stanu (z nazwą operatora, baterią, itp) i podczas gry jest uciążliwy dostęp do menu gry. Pasek zasłania ikonki w grze na górze telefonu. Jak masz iPhone 4 albo nowszego to pixeloza też daje po oczach.

Ale pomimo tych utrudnień to Chinatown Wars jak najbardziej polecam.

 

Jeśli chodzi o zakupy to skusiłem się tylko na FIFA 13 (która jest naprawdę fajna) i pewnie wezmę jeszcze Max Payne. Chociaż kusi Fieldrunners i cała masa innych fajnych rzeczy.

 

Za Super Monsters Ate My Condo zapodałem plusa - wcześniejsza gra Monsters Ate My Condo jest moją ulubioną grą na iPhone i chętnie pogram w sequel.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Chinatown wars na ipada jest świetnie dopracowane, gram na jedynce i żadnybch problemów nie uświadczyłem.

 

Na iPad jest oddzielna wersja działająca w natywnej rozdzielczości iPad i iPad 2. To jest jakaś niekompatybilność gry z iOS6. Na iOS 4 i iOS 5 Chinatown Wars działało super na moim iPhone 4.

Też napisałem request o refund.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

cóż lubisz stare point and click'i? jak tak to jedna z najlepszych chociaz imo juz tak nie bawi jak kiedys

 

szukam czegos na wzór puzzle street fighter ale jakos same takie wersje w stylu tetrisa widze. super by było jak by to był remake takiej gry puyo pop fever ale jakos nie moge znalezsc. ktos pomoze?

Odnośnik do komentarza

cóż lubisz stare point and click'i? jak tak to jedna z najlepszych chociaz imo juz tak nie bawi jak kiedys

 

szukam czegos na wzór puzzle street fighter ale jakos same takie wersje w stylu tetrisa widze. super by było jak by to był remake takiej gry puyo pop fever ale jakos nie moge znalezsc. ktos pomoze?

 

Puzzle Fighter z MULTI byłby KILLEREM na telefonach. Absolutnym. Dałbym i z 10 euro za to. Zagrywałem się jak świr w to.

Odnośnik do komentarza

Tak troche sobie pozwole na chamówke, ale Kairo, giereczka do której robiłem muzyke, wlasnie trafilo na iOSa. Jezeli kogos interesuja amtosferyczne explorer-puzzlery z mocno skrytą, ambientową, fabułą to zapraszam do próbowania.

 

https://itunes.apple.com/us/app/kairo/id593296968?ls=1&mt=8

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...