Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, poza tym prezentacje same z siebie są drętwe bo aby cokolwiek zaprezentować, trzeba targać cały bajzel w postaci komputera, rzutnika, i innych bzdur jak widziałem typu jakieś stacje dokujące (na co to komu). W ogole prezentacje z programow PowerPoint i Keynote i jakichkolwie kinnych sa do kitu bo najczesciej sa brzydkie i juz lepiej chyba pogadać i zaprezentować jakieś fotki niż ściemniać przy rzutniku.

 

Natomiast Pages jest super, Numbers już troche mniej bo jednak staram sie wykonywać skomplikowane rzeczy w arkuszu kalkulacyjnym, a uproszczony interfejs i dotyk u mnie sie nie sprawdza i sobie z tym nie radze. Jestem za glupi na to. Ale mimo wszystko mam, korzystam i szacun za te programy bo są naprawde spoko.

Odnośnik do komentarza

Yacek wielki biznesman wyrocznia świata.

 

z mojej strony mały update - prezentacje robi się na stacjonarce/laptopie, przerzuca na iPada, odpala na iPadzie przy użyciu Keynote i robi świetną prezentację. Keynote na iPada ma świetną funkcję - pokazuje najstępny slajd na iPadzie zanim pojawi się na projektorze. Generalnie używam, polecam jest ok

 

a przy okazji prezentowanie "jakiś fotek" zamiast profi prezentacji to wiocha fch.uj i nie polecam.

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Ojej waldus, tylko sie nie przekrec nie daj boze. Czepiles sie tego co napisalem ,a dobrze wiesz, ze nie mialem na mysli PROMILA osob, ktore rzeczywiscie potrafia z tego w profi sposob skorzystac. No wez juz nie naginaj rzeczywistosci. Jezeli ty stoisz sobie z ipdaem w lapach to stoj, robisz swietna prezentacje ? No to git, tylko jestes wyjatkiem. 99% szkoleniowcow i innych osob robiacych prezentacje skleja jakies prymitywne slajdy w powerpoincie i wozi ze soba 200kg sprzętu.

 

ja pisalem w odniesieniu do casualowatosci, i jesli ktos ma zmarnowac ten kupon, bon czy tam kod promocyjny to bez sensu zrobic to na keynote, jesli tego mocno nie uzywa.

 

Po co sie tak spinasz to nie wiem. Jak ktoś prezentuje fotki 50x40cm, na grubym i specjalnym papierze foto to moze i wiocha, ale jesli sprzedaje lub ma zyski z takich prezentacji, to nie targa przynajmniej ze soba tych sprzetow wszystkich, i nie mowie tu akurat o tobie, nadzieji polskich prezentacji gdy uzywasz tylko ipada. Chociaz jednak rzutnik tez musisz zabierac. Hm.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

IMO kupowanie gier, które swoje korzenie mają na dużych konsolach troszkę mija się z celem. Celowałbym w coś co powstało z myślą o IOS.

 

Junk Jack, Cut the rope, Ski Safari, nowy Pitfall, Tiny Wings, League Of EVIL 2, Bike Baron, Sworcery, Angry Birdsy (Space rządzi). Wbrew pozorom dobrze wykonana gra 2d prezentuje się bardziej okazale niż najładniejsze 3d, ale to moje bardzo sugestywne odczucie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak widzę w in-app purchases jakąś walutę z gry do kupienia, to od razu mną wzdryga. Znam już takie gry, co po 2h trzeba łożyć kasę inaczej nie pogramy sobie. Są też perełki typu Tiny Tower, gdzie zakup waluty przyspiesza grę, ale bez niej można się również świetnie bawić. Jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza

Ok nie wytrzymałem i po prostu kupiłem. Gra jest świetna, wciąga. Do tego mam wrażenie, że kupowanie złota to po prostu niszczenie sobie przyjemności z gry. Fakt, że nie gram w to non-stop, ale jeszcze nei zdarzyła mi się sytuacja żebym nie mógł niczego zrobić i musiał czekać na napływ złota. Uważam, że jest to świetnie zbalansowane.

Odnośnik do komentarza

Ok nie wytrzymałem i po prostu kupiłem. Gra jest świetna, wciąga. Do tego mam wrażenie, że kupowanie złota to po prostu niszczenie sobie przyjemności z gry. Fakt, że nie gram w to non-stop, ale jeszcze nei zdarzyła mi się sytuacja żebym nie mógł niczego zrobić i musiał czekać na napływ złota. Uważam, że jest to świetnie zbalansowane.

 

Też nie wytrzymałem i kupiłem. Faktycznie, w ogóle nie trzeba korzystać z IAP, przynajmniej na początku.

Inna sprawa, że gra mnie nie wciągnęła, przynajmniej na razie :).

Odnośnik do komentarza

Eternal Warriors 2 - H&S w wersji F2P, ściągnąłem zobaczyć co to takiego, wsiąkłem na kilka godzin. Standardowo, mamy do przejścia poziomy z hordami wrogów i końcowym bossem, po drodze zbieramy złoto i loot (wypada losowy), najciekawsze jest to, że wszelkiej zmiany ekwipunku możemy dokonać tylko po przejściu poziomu. Bronie możemy apgrejdować używając złota, wtedy mamy o odpowiedni procent obniżone prawdopodobieństwo udanego zabiegu, lub specjalnymi kryształami (wtedy sukces 100%), których małą ilość dostajemy gratis, a za resztę przyjdzie nam zapłacić $ (czyli jak to w F2P). Poziomy możemy rozgrywać ponownie, żeby dopakować naszego herosa i zebrać lepszy sprzęt. Na plus multiplayer na dwóch (serwery :o) gdzie loot jest rozdawany losowo, a punkty doświadczenia lecą w większej ilości. Nie ma żadnych ograniczeń czasowych przed przystąpieniem do kolejnej misji (jak to bywa czasami w innych podobnych grach F2P), masz ochotę: po prostu grasz.

Jak ktoś jak ja czasami ma ochotę na niezobowiązującego H&S i jeżeli komuś podobał się Dungeon Hunter 2 - polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...