Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawili grafikę, dodali celowanie przez dotknięcie postaci na ekranie, chyba posiedzieli ostro nad zachowaniem pojazdów. Słowem, nie jest to szybki porcik.

Jest zdecydowanie lepiej z tym celowaniem? Nie mogę wciaż przejść III przez to cholernie frustrujące celowanie i przewracające się na zakrętach samochody i czekam z zakupem VC.

 

Zauważyłem właśnie w VC, że jakąś dziwną fizykę maja samochody niestety :P

Odnośnik do komentarza

Polecicie jakieś niezłe point'n'click na iPada? Prócz Machinarium i Monkey Island. Jaki jest wasz TOP na iPada tak w ogóle, bo przeszedłem Bastion i teraz nie wiem za co się wziąć, a na Vice City jeszcze nie mam parcia. Nie wiem na co pieniądze wydać.

Nie do końca point and click, ale w każdym razie przygodówki:

7th guest, wszystkie gry od Microids (seria Atlantis, Amerzone, Secret of Lost Cavern itd), Real Myst, poza tym pewnie coś się jeszcze znajdzie.

 

Nie do końca point and click:

Polecam Walking Mars, Lost Winds 1+2, Another World

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Punch Quest mogę polecić. Super giereczka. Ja dorwałem poprzednim razem jak była za free, albo kupiłem w sumie już nie pamiętam, w każdym razie gra bardzo wciąga, jest pozytywna, mobilizująca, trochę śmieszna. Jednym słowem super. Brać i grać. Jak dla mnie esencja gierek na telefon, czyli szpil do tramwaju/kolejki itd.

Odnośnik do komentarza

Ale za to z Chinatown Wars. Może w końcu skończę ;]

 

Knights of Pen & Paper przecenione. Ja kupiłem jak było w normalnej cenie i nie żałuję w ogóle, a teraz jest przecena na 90 centów. Naprawdę warto wziąć. Gierka przednia, długa, momentami trudna, z fajnym poczuciem humoru i miła dla oka, nostalgiczna grafiką. Do tego teraz wprowadzili nowe questy związku z domniemanym końcem świata. Kto nie zagra ten trąba.

 

Super Monsters Ate my Condo! za darmo! Jedna z najlepszych gierek "z doskoku". Wciąga, uzależnia i nie wymaga zbyt dużo nauki. Super.

 

Jedna z najlepszych gierek tower defense Kingdom Rush za darmo.

 

Amateur Surgeon 2, a więc "podróbka" Trauma Center z DSa w trochę lżejszej stylistyce za darmo.

 

Civilization: Revolution za 89 centów. Więcej słów chyba nie trzeba.

 

Super Hexagon za 89 centów. Gierka dla hardkorów.

Edytowane przez estel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@estel Knights of Pen & Paper jest też przecenione na Androidzie. Już miałem grę kupioną, włączam i... widzę in-app purchase. Od razu poprosiłem o zwrot. Jak to jest z tym złotem? Nie docieramy do paywalla w pewnym momencie? Po ilu godzinach gry (jeśli w ogóle) poczułeś, że zamiast kolejną godzinę farmić złoto przydałoby się je kupić?

 

Ogólnie polecasz?

Odnośnik do komentarza

@raven

Polecam bardzo. Ogólnie brak złota nie doskwiera tak bardzo, ale endgame grind był bardzo widoczny. Teraz po zmniejszeniu cen itemów o jakieś 70% + zwiększeniu ilości złota z potworków jest moim zdaniem trochę za łatwo.

 

Przykład - wcześniej za zabicie grupy 7 mobów z 30 lvl dostawałem jakieś 80 złota. Najlepszy pierścień kosztował 1,5k. Teraz za zabicie grupy 7 mobów z 36 lvlu dostaję 270 złota, a ten sam pierścień kosztuje 0,5k.

 

Grind zresztą jest jedynie potrzebny kiedy chce się wystartować do secret bossa. Wszystko inne można ubić normalnie wykorzystując itemy dropujące z mobów.

 

Także moim zdaniem in-appy są całkowicie zbyteczne, gra jest rewelacyjna. Brać i grać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...