Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego na smartfonach/tabletach rzadza male gierki pisane typowo pod te urzadzenia. jetpack joyride czy ...jakas tam odmiana farmvile;), wole grac w te male, proste gierki z expieniem, niz w wielkie tytuly typu dead space czy gta ze sterowaniem typowym dla pada. mam zakupione gta i przeszedlem tylko pierwsza misje:(. dead space'a raz wlaczylem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie gadaj, strategie i point'n'clicki są fajne. Gry akcji zasysają

Przygodówki jak The walking Dead, Kairo czy Machinarium w ostateczności mogą być. No i cały zalew gier typu: Angry Birds i Cut the rope. Wszystko inne ssie i oddycha od siebie i żadna niesamowita moc tych urządzeń tu nie pomoże.

Odnośnik do komentarza

Czemu? FPSy jak mają dobrze zaprojektowane sterowanie czyli rozglądanie się swipem i "fruwającą" gałkę to gra się przyzwoicie. Modern Combat 1,2,3, Nova 1,2,3, GTA Chinatown Wars też było ok. Wszystkie te gry przeszedłem na Smartfonach (część na SGS3, część na iPhone 4) i da się grać. Tylko to były gry robione na smartfon a kuleją konwersje raczej. Poza tym np. do FPSów do dziś źle mi się gra na padzie i uważam że myszka jest nie do zastąpienia i już przy padach wprowadzili w grach auto-aima jakiegoś. W Quake'a 3 na padzie nie da się grać do dziś.

 

EDIT. A Dead Space był zarąbisty - przeszedłem zaraz po premierze na iPhone 4 i super się grało. Sterowanie bardzo dobre, celowanie też. Swype żeby użyć piły dawał radę.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

XCOM: Enemy Unknown na tegorocznych wakacjach zawita na iOS:

 

 

Daj boziu jedną, a właściwie dwie rzeczy - niech to będzie pełna i płatna gra, a nie pier*olone freemium i niech działa na moim iPhone 4...

Jeżeli to port z dużych konsol to płacić zapewne będziemy raz. Do mikropłatności musieliby praktycznie grę przemodelować od początku do końca. Na logikę zapłacimy te 9E i gramy w Xcoma. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...