Skocz do zawartości

E3 2011


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

MW3 to pierwsze CoD od dawna, którego nie będę raczej kupował na premierę. Sądząc po filmiku dostaniemy po raz piąty z kolei to samo. Oczywiście zagrać trzeba, ale naprawdę tym razem czekam na używki. A te DLC z czasową wyłącznością? Nie wiem czy teraz ludzie dalej tak lubią DLC, skoro stały się obowiązkowym elementem każdej gry, służącym do wyciągania kasy po premierze.

Z prezentacji najlepsze oczywiście GoW3, ale tutaj i tak od zajawki kampanii ważniejsza była niedawna - bardzo udana zresztą - beta, oraz Forza 4. Tylko pytanie. Dlaczego super zajefajnym gadżetem do Forzy ma być Kinect, a nie nowa kierownica?

Odnośnik do komentarza

żałosne jest to że FM4 dostała 2x mniej czasu niż takie badziewie jak Ulica Sezamkowa czy Disney

 

mozliwe ze nie maja duzo materialu do pokazania, kurde bf3 mnie zniszczyl wiem ze to pc no ale :D hehe no to jesien szykuje sie pod symbolem fps dla mnie, rage, bf3 i mw3 ;d

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

@DonSterydo - skoro nie ogladales, to ucieszy Cie fakt, ze we wrzesniu bedzie open-beta.

 

 

(...) Sony ich dzisiaj zmiazdzy.

Ogolnie dobrze, ze teraz sam pocisnales w dziale Sony, ze to ich najgorsza konferencja od paru lat. Tutaj sie juz nie przyznasz? ;D

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja jeszcze dodam od siebie, ze gdyby na konferencji Sony zaprezentowalo Uncharted 3, Grand Turismo 6 i Killzone 4 wszyscy by srali po gaciach, ze nic im wiecej nie potrzeba. Jak MS prezentuje Forze, Gearsy i kontynuacje jednego z najlepszych fpsow, plus remake gry, ktora calkowicie zrewolucjonizowala ten rynek, to wszyscy pisza ze slabo. :teehee:

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Ale o czym ty mówisz? Forza zapowiedziana pół roku temu, Gersy rok temu, tylko Halo 4 jest tu godne uwagi. Jakakolwiek mowa o zwycięstwie Sony na E3 też jest żenująca ale proszę was - powrót Xboxa do strzelanek na torach z lat 90, w takich grach jak Fable jest po prostu... nie wiem, braknie mi słowa.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wkurza mnie trochę, że MS tak cedzi te gry na XBLA. Zapowiada, zapowiada. Oglądamy trailery, zwiastuny i czekać trzeba nie wiadomo ile. Dobrze, że Insanely Twisted Shadow Planet w końcu jest potwierdzony na lato. Szkoda, że nie wiadomo kiedy Fez czy Ms. Splosion Man.

Odnośnik do komentarza

Jak MS prezentuje remake gry, ktora calkowicie zrewolucjonizowala ten rynek, to wszyscy pisza ze slabo. :teehee:

Co za czasy, żeby sikać w gacie z powodu remakeów. Trochę to świadczy o poziomie innowacyjności producentów i wymaganiach klientów. Jeszcze, żeby robili je na nowym endżajnie, ale nie, dostaniemy ten sam kotlet, którym raczeni jesteśmy od ładnych paru lat. Za rok zrobią remake Halo 2, więc będzie kolejna "niespodzianka" i mocarny ex.

I nie piszcie, że Halo 4 to jakaś niespodzianka, w sumie to jestem zdziwiony, że nie zaprezentowali jeszcze Halo Kinect, chociaż nikt nie powiedział, że nim nie będzie właśnie Halo 4 :diablo:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

pajgi: Trochę jesteś nie w temacie.

 

Remake jest robiony na engine z Halo Reach, w samej grze będzie opcja do przeskoku na grafikę z pierwotnej wersji w real time :teehee: W grze będzie dodatkowo 8 map do Reach, 7 to remastery z Halo: CE i Halo 2 + jedna mapa do Firefight. Wszystko w cenie 40$. Dla mnie bomba. Nie wszyscy obecni fani Halo mają 10 letni staż. Gdyby to był zwykły remaster to bym olał.

 

Same mapy wydane osobno by kosztowały z 60 zł.

 

Tutaj masz porównanie:

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=28337837&postcount=150

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, ze to dla wiekszosci najlepszy multiplayerowy fps ever, masa miodu ktora wrecz wylewa sie z ekranu. Kolejna roznica, to mozliwosc zagrania w koncu przez xbox live. Wlasnie dlatego patrze na ten tytul zupelnie inaczej niz na pozostale zapowiedziane remaki, ala MGS, GOW, Silenty i inne, ktore sa juz dla mnie przezytkiem.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A tak na marginesie to jakby na 2013 przygotowali remake Halo 2 w taki stylu jak ten to bym się nie obraził :)

 

Remaki toleruję, bo tam faktycznie devi wkładają jakąś pracę. Krzywo patrzę na remastery.

Odnośnik do komentarza

Beka ogólnie. Wiadomo że Sony ma więcej gier itd ale pisanie o porażce MS to też jakaś fanaberia. Ja kupiłem X'a dla Gearsów, Forzy, Halo, Ninja Gaiden czy nowego GTA. I co? Na nabjliższy rok dostaje

 

a) Gears of War 3

b) Forza 4

c) Remake pierwszej części Halo

d) Ninja Gaiden 3

e) nooo GTA nie ma nowego trudno

f) zapewne będzie nowy Alan a Ryse nie zapowiada się na kinektowego crapa

 

+ takie szpile jak Battlefield 3, Future Soldier i masa tylu gier multiplatformowych że zrzygać się można. Nawet Kinect znalazł w końcu zastosowanie sensowne w Forza i Ghost Recon, dzięki czemu najprawdopodobniej kupię tą kamerkę. Nie no, idę do kąta popłakać, nie będę miał w co grać...

 

Nie będę gadał o crapach na kinecta bo mnie to one nie interesują, niech sobie dzieciaki grają, tańczą (chociaż Dance Central dobry jest) i się bawią, nie hejtuje tak samo jak nie hejtowałem przez ostatnie 5 lat Nintendo (no, może troszeczkę). Nie będę też płakał, że w generacji gdzie 95% gier na PS360 są takie same, nie zagram w tę parę tytułów na krzyż od Sony, z czego tylko część z nich jest naprawdę godna kupna. Z resztą i tak dla normalnego człowieka, który nie napjerdala 24/h przy konsoli nie ma to znaczenia bo i tak nie ogra tych wszystkich tytułów...

 

EDIT

 

http://www.youtube.com/watch?v=HLBLMDBml5g

 

no mega wrażenie to robi na mnie

 

zresztą popatrzcie, jak Ryse będzie równie dobrze działał z Kinect to będzie hit

Odnośnik do komentarza

dajcie spokój konfa sony to największe rozczarowanie i najgorsza konfa ostatnich lat obok MS E3 2010.

 

połowa konfy sony przegadana...o niczym, jakaś reklama TV (mango?), kolejne konwersje konwersji z psp/ps2 czy psx nie wiem gubię się już w tych wyciągaczach kasy od sony, podniecanie się bonusami jak 2 samochody w NFS...żadnej petardy w zapowiedziach, żadnego gameplaya z nowych multiplatform, nic ciekawego z wykorzystaniem ps move, nic nowego z PSN czy możliwościami konsoli, nawet gameplay u3 nie zrobił wrażenia (trailer daje rade).

 

Fajnie teraz poczytać posty trolli sony ,,sony zmiażdży'' ,,fatality'' no zmiażdżyli ale sami siebie, nawet nie doszli na ring tylko zostali w szatni :thumbsup:

 

MS:

 

MW3

ME3

Tomb Raider

Ghost Recon

Halo CE

Halo 4

GOW3

FM4

Fable

Ryse

 

kilka nowości z XBL i kinectem

 

Sony:

 

U3

Sly4

Resistance 3

Medieval

Dust

 

nic nowego z PSN/PS Move dalej bez gier tylko jako alternatywne sterowanie w paru produkcjach (jeden Medieval)

 

 

badziewia jak kinect star wars, star trek, sportowe gry i party games można sobie darować, chociaż ilość party games kinect > ps move

 

Sony lepsza konferencja zaraz padnę czytając takie rodzyny braci sony :teehee:

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

pajgi: Trochę jesteś nie w temacie.

 

Remake jest robiony na engine z Halo Reach, w samej grze będzie opcja do przeskoku na grafikę z pierwotnej wersji w real time :teehee: W grze będzie dodatkowo 8 map do Reach, 7 to remastery z Halo: CE i Halo 2 + jedna mapa do Firefight. Wszystko w cenie 40$. Dla mnie bomba. Nie wszyscy obecni fani Halo mają 10 letni staż. Gdyby to był zwykły remaster to bym olał.

 

No właśnie, engine z Halo Reach, które jest podrasowaną wersją tego starego silnika. Co jest za(pipi)istego w opcji przeskakiwania na wersję pierwotną? Docenią to chyba tylko starzy fani serii, a nie nowi (sentymenty). Remake to remake, i nic tego nie zmieni, chyba, żeby zmienili-dodali jakieś elementy do kampanii, a tak, to mamy kolejnego wyciągacza kasy.

 

edit. Daddy a przypadkiem mw3, me3, tomb raider i ghost recon nie wychodzą też na PS3? No jeżeli piszemy o pomijaniu badziewi, to czym sobie zasłużyło nowe Fable by nie umieszczać jej w tej kategorii? No i chwalenie się Halo CE... No to dlaczego nie dodamy zremasterowanych kolekcji gier na PS3?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ten bajer ze składaniem broni gestami i głosem w GRFS bardziej mi się podobał niż wszystkie gry na Kinecta razem wzięte :teehee:

 

Gdybym miał kamerę to bym sobie tak kiedyś chętnie pomachał. Tak jak wcześniej tak i teraz nie mam zamiaru inwestować.

 

Szczerze mówiąc to po UBI nie spodziewałem się tak przemyślanego użycia Kinecta, w końcu to oni wypuścili największą masę szajsu na Kinecta.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

dajcie spokój konfa sony to największe rozczarowanie i najgorsza konfa ostatnich lat obok MS E3 2010.

 

połowa konfy sony przegadana...o niczym, jakaś reklama TV (mango?), kolejne konwersje konwersji z psp/ps2 czy psx nie wiem gubię się już w tych wyciągaczach kasy od sony, podniecanie się bonusami jak 2 samochody w NFS...żadnej petardy w zapowiedziach, żadnego gameplaya z nowych multiplatform, nic ciekawego z wykorzystaniem ps move, nic nowego z PSN czy możliwościami konsoli, nawet gameplay u3 nie zrobił wrażenia (trailer daje rade).

 

Fajnie teraz poczytać posty trolli sony ,,sony zmiażdży'' ,,fatality'' no zmiażdżyli ale sami siebie, nawet nie doszli na ring tylko zostali w szatni :thumbsup:

 

MS:

 

MW3

ME3

Tomb Raider

Ghost Recon

Halo CE

Halo 4

GOW3

FM4

Fable

Ryse

 

kilka nowości z XBL i kinectem

 

Sony:

 

U3

Sly4

Resistance 3

Medieval

Dust

 

nic nowego z PSN/PS Move dalej bez gier tylko jako alternatywne sterowanie w paru produkcjach (jeden Medieval)

 

 

badziewia jak kinect star wars, star trek, sportowe gry i party games można sobie darować, chociaż ilość party games kinect > ps move

 

Sony lepsza konferencja zaraz padnę czytając takie rodzyny braci sony :teehee:

Jak juz tak piszesz, to wypisz wszystkie tytuly jakie byly na konferencji Sony pokazane, zeby byc choc troche uczciwym.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

protip: przeczytaj przynajmniej 3x o czym ja napisałem i zastanów się spokojnie 30minut o czym ty piszesz, jak zwykle fail za failem ale już nas do tego przyzwyczaiłeś :potter:

 

protip2: ps vita to nie ta działka co x360 i ps3 ale jak ktoś chce może sobie dopisać Uncharted i SF na Vita heh

Odnośnik do komentarza

Dasddy-Ciebie naprawdę cieszy pokazywanie na firmowych konferencjach gier multiplatformowych? Nie wiem, Sony było by super, jak by pokazali gameplay z Far Cry 3, nowego Assassina i Bioshocka? Micro pokazało taką bombę, że szok: Halo 4. Ktoś naiwnie wierzył, że nie pokażą przynajmniej jednej gry z tego uniwersum? To nowy Medieval i Sly4 też są takimi bombami, nawet ciekawszymi, bo nie wprowadzają kolejnego FPSa na tak mocno przesycony rynek.

Odnośnik do komentarza

ja bym się kłócił co do tego, czy kolejne Halo 4 to nie crap w porównaniu do Sly 4 (odpuśćmy gry na te dziwne kontrolery). Podobno wypuszczanie co rok tego samego to domena Activison. Na razie pokazali tylko rendery z obu gier, więc nie ma się czym podniecać, ale w moim osobistym odczuciu wolę platformera AAA niż kolejnego (takiego samego) FPSa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...