Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem tej spuścizny nad systemem walki w Batmanach. Nie jest on jakiś genialny a jego siła polega na tym, że w innych obecnych grach są po prostu kijowe. Ostatni system walki, który mi przypasował w grze action adventure to chyba Zelda: Twilight Princess.

 

Oczywiście, że jest genialny. Łatwy w obsłudze, do tego perfekcyjnie zrealizowany gdzie w zasadzie mamy tylko atak i kontrę, a daje to masę możliwości. Od jednego przeciwnika do drugiego Batman, czy tam inna postać przechodzi bardzo płynnie, do tego przeciwnicy reagują znacznie bardziej agresywnie. Wydaje się, że przepis jest prosty, a jednak nikt inny nie potrafi tego tak dobrze przenieść do swojej gry. I to dotyczy topowych gier typu Uncharted 3, czy właśnie AC.

Odnośnik do komentarza

Ale... sterowanie jest takie, jak zawsze. Czyli zje,bane.

Tak to sobie tłumacz. Jak ktoś nie potrafi grać to mu nic nie pomoże. Ja nie miałem w żadnej część AC problemów ze sterowaniem a grałem we wszystkie.

 

Weź mnie nie rozśmieszaj. Połowa postów w tym temacie to narzekanie na sterowanie. Ale nie, Ty jesteś miszczu a wszyscy co narzekają to n00by, pewnie.

Odnośnik do komentarza

Raven co Ty masz z tym sterowaniem? Zrób lepsze oki?

Cizuss ludzie jak Wy wszędzie narzekacie. Wszędzie w każdym temacie, wszystkie gry są ch...e. Gra dostaje wszędzie "dziewiątki" ale nie, Wy się znacie lepiej. Cieszcie się grą, a jak nie to IDZCIE DO KIBLA TO WAM ULŻY! :banana:

Bardzi denerwuje mnie to cwaniactwo internetowe wyprawiane wszędzie. Sorry za offtop. Aha, i napiszcie coś mądrego ok?

 

Jeszcze jedno- naprawdę nie rozumiem jak debilnym trzeba być graczem, żeby sprzedać grę po ukończeniu w tydzień po premierze. To jest właśnie najgorsze, że nawet gry nie zmacałeś swoimi brudnymi łapami (co to jest przejść grę? gdzie mastering? gdzie znajdzki? gdzie multi?) a już ją wypi....dalasz.

Idzcie pisać do gównianego Hyde Parku a nie tu bo mi odbieracie ochoty do grania w tą super produkcję. Brawo!!!

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

A ty w ogóle grałeś w nowego Assassina darasku?

 

Raven co Ty masz z tym sterowaniem? Zrób lepsze oki?

 

Oczywiście, że jest zyebane. Wychodzi to w scenach pościgu gdzie zamiast biec za rywalem wskakujemy na okno. Skoro to ci nie przeszkadza, albo NIGDY, dzięki swoim zayebistym umiejętnością nie miałeś z tym problemu to gratuluję (pipi)a.

 

Gra dostaje wszędzie "dziewiątki" ale nie, Wy się znacie lepiej.

 

No faktycznie. Jak gra dostaję oceny od 8 w góre to nie ma chvja, gra musi być genialna i każdy komu się nie podoba do pieca.

 

Cieszcie się grą, a jak nie to IDZCIE DO KIBLA TO WAM ULŻY! :banana:

 

Kolejny rzeczowy argument.

 

 

Jeszcze jedno- naprawdę nie rozumiem jak debilnym trzeba być graczem, żeby sprzedać grę po ukończeniu w tydzień po premierze. To jest właśnie najgorsze, że nawet gry nie zmacałeś swoimi brudnymi łapami (co to jest przejść grę? gdzie mastering? gdzie znajdzki? gdzie multi?) a już ją wypi....dalasz.

 

Skoro gra jest chuyowa to po co ją trzymać na półce? Debilnym trzeba być graczem żeby zatrzymać na dłużej coś co się nie podoba. Debilnym trzeba być graczem żeby masterować grę która się nie podoba. Nie wiem jak Ty ekspercie ale ja kupiłem tego Assassina tylko i wyłącznie dla singla, multi to dodatek do takiej gry, singiel jest średni, gra jest średniakiem. Do widzenia. Nie mam zamiaru babrać się w multi.

 

Idzcie pisać do gównianego Hyde Parku a nie tu bo mi odbieracie ochoty do grania w tą super produkcję. Brawo!!!

 

Ja jestem ciekawy czy ty w ogóle przez 10min grałeś w tą super produkcje XD Patrząc na to jakie masz braki w wiedzy na jej temat (w sumie nie masz braków, ty nie masz o niej pojęcia na to wygląda), na twoje argumenty przemawiające na jej korzyść, na twój trophy card który nie odnotował AC3 już chyba wiemy kto jest debilnym graczem xD

Edytowane przez schabek
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ale... sterowanie jest takie, jak zawsze. Czyli zje,bane.

Tak to sobie tłumacz. Jak ktoś nie potrafi grać to mu nic nie pomoże. Ja nie miałem w żadnej część AC problemów ze sterowaniem a grałem we wszystkie.

 

Weź mnie nie rozśmieszaj. Połowa postów w tym temacie to narzekanie na sterowanie. Ale nie, Ty jesteś miszczu a wszyscy co narzekają to n00by, pewnie.

Nie wiem jak jest w tej części ale w porzednich nie było do czego się przyczepić a ludzie też narzekali.

 

 

Skoro gra jest chuyowa to po co ją trzymać na półce? Debilnym trzeba być graczem żeby zatrzymać na dłużej coś co się nie podoba. Debilnym trzeba być graczem żeby masterować grę która się nie podoba. Nie wiem jak Ty ekspercie ale ja kupiłem tego Assassina tylko i wyłącznie dla singla, multi to dodatek do takiej gry, singiel jest średni, gra jest średniakiem. Do widzenia. Nie mam zamiaru babrać się w multi.

Jeśli sądzi, że multi to tylko dodatek to znaczy, że w nie w ogóle nie grałeś i daruj sobie takie "rzeczowe" komentarze.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Ale... sterowanie jest takie, jak zawsze. Czyli zje,bane.

Tak to sobie tłumacz. Jak ktoś nie potrafi grać to mu nic nie pomoże. Ja nie miałem w żadnej część AC problemów ze sterowaniem a grałem we wszystkie.

 

Weź mnie nie rozśmieszaj. Połowa postów w tym temacie to narzekanie na sterowanie. Ale nie, Ty jesteś miszczu a wszyscy co narzekają to n00by, pewnie.

Nie wiem jak jest w tej części ale w porzednich nie było do czego się przyczepić a ludzie też narzekali.

 

Czy Ty chcesz mi powiedzieć, że wyśmiałeś mój komentarz nt. sterowania, chociaż w ogóle w tą grę nie grałeś? Ja nie wierzę, że są tacy ludzie :). Nie mówiąc już o typku, co proponuje mi zrobienie lepszego sterowania, jak to mi się nie podoba. Ciekawe czy w życiu też wyznajesz taką filozofię. Nie podoba Ci się Twój samochód? TO ZRÓB LEPSZY xD

Odnośnik do komentarza

W poprzednich czesciach nie bylo problemu ze sterowaniem, IMO dobrze sie sprawdzalo. Natomiast jezeli chodzi o trojke to faktycznie cos jest nie tak. Barany z Ubi stwierdzily, ze zrobia gre jeszcze bardziej przystepna (lol a jaka byla wczesniej ?) i calkowicie uproscili sterowanie. Efekt wyszedl zupelnie inny, nie dosc ze wspinaczki nie daja juz kompletnie zadnej satysfakcji to jeszcze czesto postac robi nie czego sie od niej oczekuje. Jedna z wielu porazek jezeli chodzi o ta czesc.

 

PS. daras przestan jeczec, poprzednie czesci wymasterowalem z bananem na ryju, ale trojka to kupa gnoju w porowaniu do poprzednich odslon.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to najnudniejsza seria, w jaką grałem na tej generacji konsol. Już dwójka przymulała i ledwo dobrnąłem do końca. Najśmieszniejsze było to, że był to prezent i żeby zrobić przyjemność mojej dziewczynie, która mi "to" sprezentowała, mówiłem, jaka ta gra jest świetna. Skutek był taki, że za rok pod choinkę otrzymałem od Niej... AC:Brotherhood :D Sprzedałem to od razu i kupiłem coś innego. Na szczęście się nie kapnęła ;)

Poczytałem te posty i dziwię się, że odkryliście, że to nudziarstwo dopiero przy tej części ;) Jak zobaczyłem znowu te menusy i HUD, to aż mnie carki przeszły :D Dla mnie ta seria to popylina dla casuali, którą na każdym kroku reklamują, by opchnąć tego jak najwięcej. Tematyka Assasynów świetna, ale nie tym sposobem realizacji.

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dobra wypier***** tą gre z czytnika. Koniec z tym gównem. Jeżeli coś napisałem że gra jest fajna to kłamałem. Sterowanie jest maksymalnie do dupy a przekonałem sie o tym podczas jednej z ostatnich pogoni. Postać to jakaś żenada, o zabijaniu po cichu to rzeczywiście można sobie pomarzyć. Podsłuchiwanie irytujace maksymalnie. System polowań na zwierzęta w grze o zabójcy??? No proszę was po cholerę takie wciskanie na siłę, żeby przedłużyło i tak już nudną rozgrywkę? Architektura miast nie bardzo pozwala na szybkie przemieszczanie się po dachach. Na plus to napewno sceny batalii , bitwy morskie. No świetnie tylko to jest chyba gra assassins creed? Równie dobrze mogli ten tytuł nazwać jakoś inaczej i w ogóle się nie odnosić do tej serii , nikt by nie zauważył różnicy. Gra się źle tą postacią , przyjemniej mi sie gra teraz w przerywniki z desmondem niż tym zrąbanym connorem. Generalnie AS2 jest lepszy pod każdym względem jeżeli chodzi o rozgrywkę.

' timestamp='1351964397' post='2714060']

Dla mnie to najnudniejsza seria, w jaką grałem na tej generacji konsol. Już dwójka przymulała i ledwo dobrnąłem do końca. Najśmieszniejsze było to, że był to prezent i żeby zrobić przyjemność mojej dziewczynie, która mi "to" sprezentowała, mówiłem, jaka ta gra jest świetna. Skutek był taki, że za rok pod choinkę otrzymałem od Niej... AC:Brotherhood :D Sprzedałem to od razu i kupiłem coś innego. Na szczęście się nie kapnęła ;)

Poczytałem te posty i dziwię się, że odkryliście, że to nudziarstwo dopiero przy tej części ;) Jak zobaczyłem znowu te menusy i HUD, to aż mnie carki przeszły :D Dla mnie ta seria to popylina dla casuali, którą na każdym kroku reklamują, by opchnąć tego jak najwięcej. Tematyka Assasynów świetna, ale nie tym sposobem realizacji.

 

jak dla was AC3 jest nudne to ja nie chcę wiedzieć co myślicie o AC1

Odnośnik do komentarza

Jestem chyba jedyną osobą na forumku której AC3 zaczyna sie podobać.

Owszem sterowanie jest zyebane w poprzednich częściach było jakoś lepiej,mało jest assasynowatosci i w hoj bugów ale masa zadań pobocznych i klimat dają radę.

 

Polowania są fajnym dodatkiem i pozwalają lepie wczuć sie w skórę Connora,misje na morzu są imo świetne i nawet zarządzanie własnym gospodarstwem daje mi jakąś satysfakcję.

 

Jak na razie to AC2>AC3>>Brotherhood

Odnośnik do komentarza

mi też się podoba. tak czytam i nie wiem o co niektórym chodzi.w sterowaniu nie uświadczyłem jakiejś ułomności, a grałem we wszystkie jakie ukazały się na duże konsole. ludzie jak zwykle zbyt wiele oczekują i czekają na GRĘ IDEALNĄ która nigdy nie powstanie żeby każdego zadowolić.

Odnośnik do komentarza

jak dla was AC3 jest nudne to ja nie chcę wiedzieć co myślicie o AC1

 

AC1 bylo monotonne, ale przynajmniej bylo ciekawe/interesujace i pochlaniajace klimatem.

 

Ja już jestem w 6 sekwencji i zaczynam propsować AC3 bo się ładnie rozkręca zobaczę co powiem po skończeniu :whistling:

 

Cala gre myslalem, ze sie rozkreca ...

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Assassin's Creed przeszedłem z przyjemnością. To była pierwsza gra z serii. Wtedy to wspinanie, widoczki, jazda na koniu... Dla samego zaliczania viewpointów właściwie skończyłem tą grę. Wystarczającą nagrodą były zapierające dech w piersi widoki.

 

Dwójeczka była w porządku, urozmaicona, ładna, nawet ciekawa fabularnie, choć... mnie trochę nudziła. Ograłem bo ograłem, końcówka nawet nawet, ale szału nie było.

 

Teraz jest jeszcze gorzej. Jest nudno, dziwnie, fabuła jest naiwna, ma dziury. Główny bohater miał mega potencjał, a jest nielogiczny i głupi. Zbliżam się już do samego końca, muszę jeszcze ułożyć myśli, ale raczej pozytywnych opinii się nie spodziewajcie.

 

MAJOR SPOILER Z KOŃCA GRY

 

(pipi) ZABIJCIE MNIE, POŚCIG NA KONIEC GRY ;/

 

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ja czekałem aż się gra rozkręci i nagle sie gra skończyła :D Nie doczekałem się. Raven współczuje Ci bo w sumie na tej ostatniej sekwencji też się załamałem, tam sterowanie mnie dobiło. Co do pierwszej części to była to swojego rodzaju nowość , grałem dla widoków , tej całej wspinaczki i klimatu grania zabójcą. Niestety gry nie skończyłem bo zwyczajnie mnie znudziła swoją powtarzalnością. Moze wrócę do niej i ją skończe kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...