Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to już jest jak człowiek ma za duże oczekiwania i jakieś tam swoje widzi mi się, jeden lubi frytki a drugi jak mu nogi śmierdzą.....niestety teraz takie czasy, starzy fani AC mogą i są nieco rozczarowani widać, że ubi chciało trafić do jeszcze większej liczby odbiorców i jak zawsze bez ofiar się nie obejdzie. W tą grę niestety trzeba wiedzieć jak grać, bo jak gra się w nią byle jak to faktycznie wieje nudą, wcześniej nie chciało mi się latać po tych dolinach, ale jak wkręciłem się w bieganie po drzewach i między nimi wszystko zaczęło nabierać rumieńców jeszcze te misje żeglarskie plus misje dla kuternogi za znalezione skarby spowodowały to, że z niechęci pojawiła się chęć szukania eksplorowania.....

Odnośnik do komentarza

Jakie widzi mi się. Człowiek po prostu wymaga żeby gra trzymała poziom ustawiony przez poprzednie części, to chyba oczywiste. A jak pojawiają się problemy techniczne, niedoróbki, porwana na strzępy fabuła która nie ma jakiegokolwiek sensu ze scenki do scenki, to nic dziwnego, że ludzie są rozczarowani.

Nawet spaprane są systemy z poprzedników - gildii asasynów (o tych misjach przypomniało mi się dopiero jak grę skończyłem) czy konwoju z surowcami nie wysłałem ani razu, bo pieniądze nie są do niczego potrzebne. Może kupowanie krawców i malarzy w 2 albo Brotherhood może nie było specjalnie pasjonujące, ale przynajmniej do czegoś dążyło. Tu można co najwyżej ulepszyć statek, albo kupić nieco lepszy pistolet bez czego się można swobodnie obejść.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Wie ktos czy mozna wykonywac misje osob z osady/werbowac osadnikow po ukonczeniu glownej fabuly?,bo obok tego glownego domu(chyba gospodarstwo davenporta) nie mam zadnych konkretnych znacznikow na mapie chyba ze werbowanie osob czy misje osadnikow nie sa wyswietlane na mapie celowo.

 

aha i jeszcze odnosnie misji dla achilesa(znalezenie jakies starej paczki),czy po ukonczeniu fabuly mozna do tego jeszcze wrocic.z gory dzieki za odp

Odnośnik do komentarza

Wie ktos czy mozna wykonywac misje osob z osady/werbowac osadnikow po ukonczeniu glownej fabuly?,bo obok tego glownego domu(chyba gospodarstwo davenporta) nie mam zadnych konkretnych znacznikow na mapie chyba ze werbowanie osob czy misje osadnikow nie sa wyswietlane na mapie celowo.

 

aha i jeszcze odnosnie misji dla achilesa(znalezenie jakies starej paczki),czy po ukonczeniu fabuly mozna do tego jeszcze wrocic.z gory dzieki za odp

 

Wszystkie misje z osadą zrobiłem po skończeniu fabuły ,więc da się.

Te związane z werbunkiem postaci pojawiają się na wszystkich mapach,te z zadaniami od osadników na mapie z posiadłością.

Odnośnik do komentarza
grałem w ACI potem jakoś przeoczyłem kolejne części, wróciłem do ac3 jakos udało mi się po tygodniu przejśc ten żenujący trening wszystkiego i gram sobie Connorem, no i mam pytanko assasin-y poświęcali środkowy palec dla ostrza czemu connor tego nie zrobił ?

 

Bo odkryli, że zamiast poświęcać palec można po prostu odgiąć dłoń w nagarstku przy wysuwaniu ostrza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

grałem w ACI potem jakoś przeoczyłem kolejne części, wróciłem do ac3 jakos udało mi się po tygodniu przejśc ten żenujący trening wszystkiego i gram sobie Connorem, no i mam pytanko assasin-y poświęcali środkowy palec dla ostrza czemu connor tego nie zrobił ?

w AC2 (lub w AC:B nie pamiętam dokładnie) była wzmianka o tym

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Taka sprawa: nie udało mi się pare razy ukończyć misji po których werbowany jest assassyn. I te nieudane misje(zapobiegnij egzekucji, itp.) przepadły mi bezpowrotnie uniemożliwiając zbobycie 2 assassynów. Czy to jest normalne, czy kojejny (pipi).an.y błąd w tej grze?

Podobną sytuację mam z misjami dla towarzystwa łowieckiego i pięściarzy. Zrobiłem wszystkie misje i w dzienniku jest napisane abym udał się a)do chaty b) do jakiegoś baru. Ale do (pipi)y, skąd mam wiedzieć co to za ba,r albo co to za chata, jeśli nie mam na mapie pieprzo.n.ej ikony z zaznaczonem miejscem?? WFT!!??

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Taka sprawa: nie udało mi się pare razy ukończyć misji po których werbowany jest assassyn. I te nieudane misje(zapobiegnij egzekucji, itp.) przepadły mi bezpowrotnie uniemożliwiając zbobycie 2 assassynów. Czy to jest normalne, czy kojejny (pipi).an.y błąd w tej grze?

Podobną sytuację mam z misjami dla towarzystwa łowieckiego i pięściarzy. Zrobiłem wszystkie misje i w dzienniku jest napisane abym udał się a)do chaty b) do jakiegoś baru. Ale do (pipi)y, skąd mam wiedzieć co to za ba,r albo co to za chata, jeśli nie mam na mapie pieprzo.n.ej ikony z zaznaczonem miejscem?? WFT!!??

 

Misje pozwalające zwerbować assasyna można powtarzać,czasami ich znaczników nie widać na mapie ogólnej,trzeba przeczesać dzielnice na nogach:)

Co do towarzystwa łowieckiego i pięściarzy jak mi się misje skończyły to zacząłem robić challenge.Misje to było szukanie unikalnych zwierząt na Pograniczu i walki na pięści w różnych miastach.Nie pamiętam nic o jakieś chacie albo barze,co tam dokładnie pisze?

Odnośnik do komentarza

Taka sprawa: nie udało mi się pare razy ukończyć misji po których werbowany jest assassyn. I te nieudane misje(zapobiegnij egzekucji, itp.) przepadły mi bezpowrotnie uniemożliwiając zbobycie 2 assassynów. Czy to jest normalne, czy kojejny (pipi).an.y błąd w tej grze?

Podobną sytuację mam z misjami dla towarzystwa łowieckiego i pięściarzy. Zrobiłem wszystkie misje i w dzienniku jest napisane abym udał się a)do chaty b) do jakiegoś baru. Ale do (pipi)y, skąd mam wiedzieć co to za ba,r albo co to za chata, jeśli nie mam na mapie pieprzo.n.ej ikony z zaznaczonem miejscem?? WFT!!??

 

Misje pozwalające zwerbować assasyna można powtarzać,czasami ich znaczników nie widać na mapie ogólnej,trzeba przeczesać dzielnice na nogach:)

Co do towarzystwa łowieckiego i pięściarzy jak mi się misje skończyły to zacząłem robić challenge.Misje to było szukanie unikalnych zwierząt na Pograniczu i walki na pięści w różnych miastach.Nie pamiętam nic o jakieś chacie albo barze,co tam dokładnie pisze?

jest napisane że pokonałeś wszystkich starych mistrzów i musisz udać się do baru aby pokonać aktualnych. Natomiast z łowiectwa to upolowałem wszystkie zwierząta i jest napisane żeby teraz udać się do jakiegoś kolesia do jakiejś chaty na Pograniczu.

 

Czy te misje assassynów jak nie wyskakują ikony śą w tych samych miejscach co za pierwszym razem?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Taka sprawa: nie udało mi się pare razy ukończyć misji po których werbowany jest assassyn. I te nieudane misje(zapobiegnij egzekucji, itp.) przepadły mi bezpowrotnie uniemożliwiając zbobycie 2 assassynów. Czy to jest normalne, czy kojejny (pipi).an.y błąd w tej grze?

Podobną sytuację mam z misjami dla towarzystwa łowieckiego i pięściarzy. Zrobiłem wszystkie misje i w dzienniku jest napisane abym udał się a)do chaty b) do jakiegoś baru. Ale do (pipi)y, skąd mam wiedzieć co to za ba,r albo co to za chata, jeśli nie mam na mapie pieprzo.n.ej ikony z zaznaczonem miejscem?? WFT!!??

 

Misje pozwalające zwerbować assasyna można powtarzać,czasami ich znaczników nie widać na mapie ogólnej,trzeba przeczesać dzielnice na nogach:)

Co do towarzystwa łowieckiego i pięściarzy jak mi się misje skończyły to zacząłem robić challenge.Misje to było szukanie unikalnych zwierząt na Pograniczu i walki na pięści w różnych miastach.Nie pamiętam nic o jakieś chacie albo barze,co tam dokładnie pisze?

jest napisane że pokonałeś wszystkich starych mistrzów i musisz udać się do baru aby pokonać aktualnych. Natomiast z łowiectwa to upolowałem wszystkie zwierząta i jest napisane żeby teraz udać się do jakiegoś kolesia do jakiejś chaty na Pograniczu.

 

Czy te misje assassynów jak nie wyskakują ikony śą w tych samych miejscach co za pierwszym razem?

 

 

Tutaj masz linka do poradnika z opisem miedzy innymi wszystkich zadań do towarzystw:

http://www.ps3trophi...II-Trophy-Guide

nie jest jeszcze kompletny

 

 

Misje assasynów czasem w różnych miejscach mi sie pojawiały,czerwone pole na radarze chyba było tylko.

Edytowane przez gandi77
Odnośnik do komentarza

mam pytanko co najlepiej opłaca się produkowac w ,,naszym domu" aby jak najwięcej kasy po transporcie tego sklepów przybywało i gdzie mogę zpotkać misia bo potrzebuję aby zbudiwać konwój morski. Wiecie może skąd wziąć tych rzemieślników aby wykonać nap. miecz waszyngtona albo inne fajne rzeczy z tych dodatkowych zrobiłem juz wszystkie możliwe (widoczne) misje ludzi z osady

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...