Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to faktycznie dorzuć coś do tego, nie dość, że się "zapchasz", to jeszcze pełnowartościowy posiłek skomponujesz. Faktycznie, zastanawiająca ilość, no różnie z ludźmi bywa, inna sprawa czy np. tę jajecznicę szama po 10 godzinach w pracy bez posiłku, czy jest to jeden z sześciu rozłożonych na cały dzień pełnych posiłków.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze to faktycznie dorzuć coś do tego, nie dość, że się "zapchasz", to jeszcze pełnowartościowy posiłek skomponujesz. Faktycznie, zastanawiająca ilość, no różnie z ludźmi bywa, inna sprawa czy np. tę jajecznicę szama po 10 godzinach w pracy bez posiłku, czy jest to jeden z sześciu rozłożonych na cały dzień pełnych posiłków.

 

 

Tu jest właśnie to - z rana jem mało, ok 400 kcal. potem pracuję po 9-10h.

ale mogę zrobić fotkę jajecznicy z 15 jajek %-)

Odnośnik do komentarza

Moje ulubione combo sniadaniowe to platki owsiane z rodzynkami i orzechami wloskimi zalane wieczorem mlekiem i wstawione do lodowki, rano juz sa miekkie bez gotowania. do tego jajecznica z 5 jaj z boczkiem i papryka. jak to o(pipi)e o 7 rano to w robocie dopiero gdzies o 13 chce mi sie jesc

Edytowane przez Traktorzysta
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś się nie boi dużej ilości kalorii to polecam do cycków pasty curry Mae Ploy + mleczko kokosowe + ryż jaśminowy. Przygotowanie jest masakrycznie proste a w tych pastach jest dosłownie tona smaku (a w przypadku zielonej też naprawdę sporo ostrości). Dodam też nie ma w nich żadnych witamin z grupy E oraz są mega wydajne, taki słoiczek starczy na bardzo długo a pasta może stać w lodówce miesiącami bez psucia się.

 

6477125445_7f0acc1ddc_z.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja zazwyczaj biorę na Allegro ale można też spotkać w Piotrze I Pawle czy jakiś innych delikatesach. Kosztuje około dychy za 400g, np tu: http://allegro.pl/pch-pasta-curry-zielona-400g-gratis-i3076462699.html Wartości odżywczych nie znam ale bodajże coś koło 15g węgli i 5g białka na 100g a dajemy tego łyżkę więc nawet nie wliczam tego. Co innego mleczko kokosowe które jest konkretną porcją tłuszczu ale to już sprawdzajcie lepiej sami na puszkach bo czasem są bardziej zagęszczone a czasem to pół na pół z wodą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...