Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To ponawiam pytanie. Co zamiast twarogu na noc, tak bardziej na szybko ? Pozostaje tylko odżywka ?

 

 Możesz zjeść wiele innych rzeczy jak chcesz.

 

 

Ja prdole, nie mam pytań więcej...

 

 

Jedz twaróg i nie słuchaj sie doszukiwania na siłe w nim złego. Twaróg+łyżka oliwy to sprawdzone combo

Odnośnik do komentarza

dobra szpece mam pytanie. w wieku 32 lat kiedy wyglada sie gorzej niz wlasny ojciec trza wziasc sie za siebie.

jako ze kiedys cos tam machalem pozniej z przerwami wracalem i przerywalem silke postanowilem jednak sie zmobilizowac i wrocic na serio do cwiczenia.

o ile trening mam dopiety o tyle z dieta duzo gorzej.

Obecna waga 104 przy wzroscie 190 (fajnie jakby to bylo 103 miecha ale nie ma co sie oszukiwac jest zle,wygladam jak typowy zalany krawaciarz jak mowi moj funfel)

chcialbym zbic wage do 90kg (wtedy najlepiej sie czulem) + zleciec mocno z tluszczu.

Jak mam dopiac diete?

Od 2ch tygodni lece ponizsza diete i kurcze mimo ze robie trening 6 dni w tygodniu to zamiast waga w dol to poszlo mi do gory 1.5kg :/

1. Białko (2miarki tego calego whey olimpu) + Platki owsiane 20g - powod? trening robie rano przed praca, pozniej nie wiadomo czy cos mi nie wypadnie w robocie, pozatym duzo lepiej czuje sie w pracy;))

2. 2 jajka, pol kostki twarogu z platkami owsianymi, lyzka miodu, troche rodzynek, migdalow, i orzechow wloski - robie sobie takie placki jak tu polecaliscie

3. Białko (2miarki)

4. Kura/Dorsz - 200gram + 50gram ryzu , salata lodowa z pomidorami i oliwkami, lyzka oliwy z oliwek

5. Białko (2miarki)

6. Kura - 200gram + 50gram ryzu do smaku dorzucam troche czerwonej papryki i pieczarek na patelnie

7. Bialko (2miarki) albo pol kostki twarogu + 20g masla orzechowego.

 

Powiedzcie cos zmienic czy leciec na tym. Nie jestem specem wiec nie wiem czy nie zredukowac tego jakos ale i tak juz teraz chodze glodny i tylko ciagle pije wode zeby jakos ten glod zabic :/ Nie za duzo w tym wszystkim bialka? sam nie wiem dlatego chcialbym sie poradzic kogos kto zna sie lepiej  (Kazub ?:))

Dodatkowo zaczalem sobie podjadac wiatminy no ale to chyba okay?

Odnośnik do komentarza

Przy takim żarciu to nic dziwnego, że nie możesz nic zrzucić. Przede wszystkim, za dużo tego białka siorbiesz w ciągu dnia. Ustal sobie chociaż te 4 porządne posiłki, a ten jeden uzupełnij odżywką, jeśli tak bardzo chcesz. Ideałem byłoby oprzeć  dietę na 5 posiłkach. Z ostatniego posiłku wyrzuć masło orzechowe. Na Twoim odżywianiu można by zbudować niezłą masę, a nie zgubić tłuszcz ;P

 

Tak poza tym, to jak trenujesz ? Tylko siłownia ?

Odnośnik do komentarza

krupek u mnie problemem jest praca - robie sobie te 2 posilki do pracy i moge je chapnac ale czasami ciezko dlatego tez wrzucilem bialko bo zawsze zaleje woda i w 2 minuty mam to wypite. to co mam zostawic te 4 posilki co mam i wyrzucic bialko? to juz nic nie kumam..kurde ja przy tym co teraz jem to jestem glodny jak cholera...

co do treningu to robie 1/2/4/5 - te dni robie silownie, trening maks 45 minut natomiast dzien 3/6 to bieganie (interwaly 30 sekund sprint 90 sekund trucht) plus teraz w czwartki udalo mi sie zgadac wiec bede chodzil na pilke.

Odnośnik do komentarza

Unikaj weglowodanow prostych i biegaj 3 razy w tyg(zamiast jednej siłowni). Najlepiej ponad pół godz metoda gallowaya albo jak podales jeśli dasz rade. Owoców trochę można ale bez przesady, bo nie pomogą w treningu. Lepsze są warzywa ale zapewne nie będziesz chciał na nie zamienić np jabłka. Możesz się zapchac się pomidorami czy ogorami

Odnośnik do komentarza

panowie jak najbadziej ale jak czlowiek wychodzi z jednego spotkania na drugie a miedzyczasie deadline na zrobienie czegos tam to kurde sila rzeczy dla mnie opcja jedyna to odzywka np z platkami etc. wierzcie mi ze probowalem posilki robic albo wyskoczyc na lunch to konczylo sie tym ze sniadanie o 8mej a pozniej nastpny posilek o 17tej. albo lepiej kolacja o 21...

Odnośnik do komentarza

panowie jak najbadziej ale jak czlowiek wychodzi z jednego spotkania na drugie a miedzyczasie deadline na zrobienie czegos tam to kurde sila rzeczy dla mnie opcja jedyna to odzywka np z platkami etc. wierzcie mi ze probowalem posilki robic albo wyskoczyc na lunch to konczylo sie tym ze sniadanie o 8mej a pozniej nastpny posilek o 17tej. albo lepiej kolacja o 21...

 

Głodny jesteś bo organizm musi sie przestawić , norma

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...