Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no nie przesadzajmy.Byłem na podobnej diecie na pierwszej masie tylko nie obliczałem tego żadnym kalkulatorem.Problemów żadnych nie mam.Wydaję mi się że po prostu skopany jest kalkulator bo wcale dużo nie jadam.Waga 75kg.

Odnośnik do komentarza

są jakieś spartakusy wegetarianie? w sensie nie koniecznie na forumku tylko czy znacie kogoś kto dość tak coś trenuje i nie je mięcha?

 

ja od jakichś 2 miesięcy nie jem mięsa wcale - po wizycie na wsi u rodzin dostaliśmy trochę świniaka, jakiś pasztet, schabik, kiełbache z takiego swojego - pyszności!

jak zjedliśmy to i znów poszedłem do sklepu po wędlinę czy inne mięso to nie mogłem się tego chwycić potem i fakt faktem zrezygnowaliśmy z żoną z mięsa.

 

Ten typ jest weganem. Ogólnie to idol, jaram się tym streetworkoutem, a to co on tworzy to poezja.

 

tumblr_mjm2keliuH1r89tljo1_1280.jpg

 

 

 

A do tego ma kobitę co ma tą samą zajawkę. TAKĄ kobitę. Coś wspaniałego :)

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Przejadła mi sie już złocista i curry. Tak samo gyros i pięć smaków

 

 

przyprawą po staropolsku (kamisa bodajże)

 

 

Meksykańska z kamisa dobra jest.

 

 

 

Z Vegetą lepsze, zwłaszcza z Węgierską.

 

lol yebłem na cyce. to nie są przyprawy, tylko glutaminiany z solą. polecam naturalne składniki

 

pierś z kurczaka robie na kilka sposobów, zależy z czym, ale podstawową przyprawa jest zawsze czosnek. do moich ulubionych należą też - korzeń imbiru, papryka czili, bazylia (świeże liście), sos sojowy, miód. wszystko do dostania np. w lidlu, chociaż miód to lepiej u pana wiesia

Odnośnik do komentarza

 

 

Przejadła mi sie już złocista i curry. Tak samo gyros i pięć smaków

 

 

przyprawą po staropolsku (kamisa bodajże)

 

 

Meksykańska z kamisa dobra jest.

 

 

 

Z Vegetą lepsze, zwłaszcza z Węgierską.

 

lol yebłem na cyce. to nie są przyprawy, tylko glutaminiany z solą. polecam naturalne składniki

 

pierś z kurczaka robie na kilka sposobów, zależy z czym, ale podstawową przyprawa jest zawsze czosnek. do moich ulubionych należą też - korzeń imbiru, papryka czili, bazylia (świeże liście), sos sojowy, miód. wszystko do dostania np. w lidlu, chociaż miód to lepiej u pana wiesia

 

No ale mi chodziło własnie o to co napisali chłopaki więc nie pier.dol

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...