Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Te pierwsze. Wydaje mi się, że białka w samych warzywach będziesz miał za mało.

Ręczę, że się da.

Wejdz na facebook i wpisz vegan workout. Tak samo jest kilku fighterow w mma, którzy są wegan. Mam kilku ziomkow, ktorzy są wegetarianami i mają po 40 cm w łapie i masę na poziomie 90 kg mimo, że wcześniej to były z nich szczypiory takie jak maciucha jak zaczynał. Więc się da.

 

Co do mnie to wygląda to tak, że lurkuje ten kącik bo w sumie chciałbym zacząć chodzić na siłkę i sobie czytam posty doświadczonych i nabieram ochoty hehe.

Odnośnik do komentarza

Bluber a jakieś specyfiki biorą Twoi znajomi? Bez tego w ich przypadku jest to chyba niemożliwe. Mi chodzi o ćwiczenie bez żadnych kreatyn, białka w proszku itp

A nie wiem, nie pytałem. Tylko zauważ, że mówiłem o nich że są wege czyli oprocz mięsa inne produkty od zwierzece spożywali tj. mleko, jajka, sery.

Odnośnik do komentarza

dobra krótko 

 

dorian rzeczywiście robi na całkiem prostych nogach i tym sposobem pośladki będą troche mocniej pracowały. przy lekkim ugięciu kolan praca pośladków będzie mniejsza, ale za to dwójki będą pracowały dużo intensywniej. każdy może to dość łatwo sprawdzić na sobie, sam testowałem różne warianty. z tym że nie do końca zgodze się z litwinem, żeby schodzić do podłogi. to znaczy może to wyglądać inaczej u ludzi jego wzrostu, ale u mnie to wygląda tak, że dwójka się co prawda rozciąga, ale ucieka dużo napięcia przy samej ziemi. no ale tak też robią. mógłby ktoś przetłumaczyć co mówi dorian jak opisuje to ćwiczenie ? bo słabo go rozumiem, a sam jestem ciekaw.

 

wronero - sądzisz że to jakaś tajna wiedza z mądrych ksiąg ? chyba każdy, kto sie interesuje treningiem miałby jakieś uwagi w temacie, no chyba, że poprostu robi te ćwiczenia i ma wyebane. przykro mi że nie nadaje się na twojego fejsbuka, ale chyba wiesz jak to działa. wiedza i jakieś zrozumienie, doświadczenie się przydają, ale i tak wszystko rozchodzi się o włożony trud, zaangażowanie i poświęcenie. ja lece na pół gwizdka z różnych tam powodów, ale chodzi mi bardzo po głowie, żeby wziąć się za temat trochę bardziej serio. ale najpierw musiałbym zmienić robote, a z tym też różnie bywa. poznałem już dobrze swoje ciało, wiem jak reaguje, mam wiedzę i jakieś predyspozycje, ale najbardziej brakuje mi samodyscypliny i żelaznej konsekwencji, czasem też wkradnie sie lenistwo. ale tak mam ze wszystkim, kiedyś to zwalcze.

 

(pipi)a miało być krótko

Odnośnik do komentarza

dobra krótko 

 

dorian rzeczywiście robi na całkiem prostych nogach i tym sposobem pośladki będą troche mocniej pracowały. przy lekkim ugięciu kolan praca pośladków będzie mniejsza, ale za to dwójki będą pracowały dużo intensywniej. każdy może to dość łatwo sprawdzić na sobie, sam testowałem różne warianty. z tym że nie do końca zgodze się z litwinem, żeby schodzić do podłogi. to znaczy może to wyglądać inaczej u ludzi jego wzrostu, ale u mnie to wygląda tak, że dwójka się co prawda rozciąga, ale ucieka dużo napięcia przy samej ziemi. no ale tak też robią. mógłby ktoś przetłumaczyć co mówi dorian jak opisuje to ćwiczenie ? bo słabo go rozumiem, a sam jestem ciekaw.

Spróbuj bardziej wypchnąć biodra do tyłu,wydaje mi się że wtedy bardziej czuć "dwójki"całkowicie je izolując.A do podłogi to takie uogólnienie,bo jak nisko zejdziesz to zależy od talerzy jakie masz nałożone.

Odnośnik do komentarza

Wg mojej wiedzy nie powinno się przekraczać kąta 90 stopni.

Nie wiem Litwin jak w Polsce wyglądają sprawy z certyfikatami. Tutaj mam 2i3 level cyq.

Mam kwalifikacje by być instruktorem na siłowni oraz by być osobistym trenerem. Czy to będzie bb czy fitness to tylko od potrzeb zależy klienta i niczego więcej. Jestem przygotowany do jednego i drugiego czy czegokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza

to na chu.j ta sygnatura, kazub? :D

 

no coś tam troche ćwicze

 

 

Spróbuj bardziej wypchnąć biodra do tyłu,wydaje mi się że wtedy bardziej czuć "dwójki"całkowicie je izolując

 

wypycham je bardzo, tak że sztange mam przy samych nogach, a nie chce bardziej uginać kolan

 

 

 

Wg mojej wiedzy nie powinno się przekraczać kąta 90 stopni

 

to jest jeden z tych martwych przepisów, który może i nieźle by funkcjonował, ale niestety ludzie nie są wycięci z szablonu i stosunek długości kończyn do tułowia jest różny. podobnie rzecz się ma z tym prikazem, że nie wolno wyjść kolanami poza stopy w przysiadzie

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...