Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja j.ebie 50 g węglowodanów dziennie. o__O

 

Ja jem teraz 15g

 

Jak wy przezywacie, nie jestescie na nic chorzy u 99% ludzi najgorzej schodzi fat z dołu brzucha matko bosko czestochosko

 

A co do kobiet z dziwnym zatluszczeniem. U bab znacznie czesciej niz u chłopow wystepuja zaburzenia hormonalne. Są nawet baby z wąsami. 

 

Kiedy facet ma zaburzoną gospodarke hormonalna , np za mało tescia a za dużo estrogenu to jak sie troche spasie zaczyna wygladac jak babochlop. Do nas do szkoly chodzil taki hehe, no centralnie wciecei w talii , dupa jak armata. W dodatku rudy. hehe ale mial przeje.bane. Mial ksywe Ruda Inez

Odnośnik do komentarza

Ja też źle reaguję na węgle,po prostu musza być mega nisko do 50 gram na dzień i zero szybkich,a i tak zejdzie na samym końcu.Kiedyś jak testowałem mimikery insuliny(R-ala,liść banaba,gynema sylwestre),to właśnie bardzo szybko schodził mi tłuszcz z dołu brzucha bo organizm lepiej wykorzystywał cukry.

To są jakieś ogólnodostępne suplementy?

Odnośnik do komentarza

Ja teraz jem 1800 bo jestem na rzezbie zeby pokazac wieszakom jak wygląda Kratos z ostrołeki. 

 

250 g łopatki

100g kiełbasy podsuszanej 

30g masła orzechowego

10g oleju mct

5 jaj

wpc

50g mascarpone

 

b 134

t  139

w 12

kcal 1810

 

 

Na masie jem codziennie 7 jaj. 3 sadzone i 4 w plackach. Nie widze nic w tym zlego, jajka to najlepsze jakosciowo i przyswajalnie białko jakie moze byc. Tylko na zbilansowanej diec ie trzeba uwazac bo sporo fatu.

 

edit: swoja droga banny łatwiej w takiej diecie by bylo zrobic 3k kalorii niz na zwykłej. Pamietaj ze fat ma dwa razy tyle kcal co wegiel

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzieki za wypisanie.

Nie wyglada to zbyt obficie, tak sobie mysle - jesz 3x dziennie? Nie czujesz się głodny/bez siły na treningu?

 

Niedługo planuje sobie cholesterol zbadać, jak będzie ok to moze wrzucę wiecej jaj. (jem 4-5 co dwa dni). Może przerzuce sie na taka diete, tak nawet by spróbować.

 

 

1 - łopatka to co to dokładnie? (sorry, nigdy mnie nie ciągnęło do tłustego miecha ;))

2 - placki z jajek to jakieś z twarogiem robisz?

Odnośnik do komentarza

Jako ze lubie sie mądrzyc to juz ci tłumacze kolego.

 

Jem to w ten sposob.

 

Wstaje z rana robie wpc 

Potem smaze 3 burgery z łopatki zmielonej na oleju pam. Zjadam jednego burgera posmarowanego majonezem cieniutko i pije łyzke oleju mct

Do roboty zabieram dwa burgery i dwa jajka na twardo

Wracam z roboty jem 50g kiełbachy i 30g masła orzechowego. 

Trenuje 

Robie jajecznice z 3 jaj i 50g kiełbasy (goty)

Na noc jem 50g mascarpone

 

Jem 5 razy dziennie jak widac. No ja jestem na takiej diecie od 2 tyg, nawiasem dzieki wroner za podpowiedzi, mam nadzieje ze jak wrzuce fote to znowu bedziemy sie wyzywac :)

 

Pierwsze kilka dni to troche lipa, kiepskie samopoczucie, zero sily i rewolucja w kichach, teraz juz jest zaje.biscie. Ale i tak planuje do konca redukcji tylko na tym jechac czyli jeszcze 6 tygodni potem wracam na zbilansowaną bo jednak zdrowsza, szczegolnie dla kich. Bo przyzwyczajanie do oleju mct flakow nie jest przyjemne. No i przed ostatnim treningiem w tygodniu kiedy zjadłem winogronka zeby przygotowac watrobe na ładowanie weglami dostałem ostrej sr.aki. Ale na trening poszedłem !

 

Głodny sie czuje zawsze bo jestem na redukcji xD Czy to na zbilansowanej czy na tej. A co do mocy, no coz to redukcja poweru nie bedzie nigdy tak jak na masie ale nie ma tez co narzekac. Choc sa gorsze dni kiedy czuje sie jak piz.da, no ale staram sie robic swoje


A placki to tylko na masie. Nie nie z twarogiem.

 

4 jaja

100g platkow owsianych

łyzka miodu

 

Wsyzstko wpier.dalam do michy, mieszam i wrzucam na patelnie. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

 

Ja j.ebie 50 g węglowodanów dziennie. o__O

 

Ja jem teraz 15g

 

 

 

 

Kabi, a moglbys wrzucić spis swojej diety? Tak z ciekawości, bo jak mozna mieć np. 2500-3000 kcal z samych tluszczy i białek? Nie jesz chyba codziennie 10 jaj? : p

 

To mega łatwo dostarczyć,zobacz ile taka golonka albo mascarpone ma kalorii.

 

Krupek Swanson ma,od siebie zawsze do węgli możesz dawać cynamon,działa podobnie.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Hmm, a taka dieta z przewagą tłuszczy i bialek ale z wiekszymi weglami ma sens? np. wegle tylko a śniadanie (omlet z platkami owsianymi + banan) + raz 100-150g ryzu brązowego do kurczaka (na kolacje najlepiej, trenuje na czczo) Pozostałe posiłki  białkowo-tłuszczowe.

Tak by dziennie mieć ok 150g-200g węgli?

 

idealnie byłoby to jeszcze rozbic na dwa okna żywieniowe rano-wiecżór.

Odnośnik do komentarza

Lepiej rano węgli nie jeść bo i tak masz podniesiony poziom cukru przez kortyzol,który ciebie wybudza ze snu,lepiej płatki dać na 2 lub 3 posiłek.Dzisiaj zdałem sobie sprawę jak jestem psychiczny,skoro dla mnie czitem jest serek wiejski z pokrojona mozzarella i białkiem cookies albo owoce.

 

a po trenningu rano moga byc?

Co do wieczornego ładowania to ok?

Odnośnik do komentarza

No jem codziennie, mi takie cos nie przeszkadza. Ja lubie schemat. Tym bardziej ze burgery i jajówa z kiełbasa jest smaczna. 3 lata do pracy brałem placki owsiane wiec jedzenie tego samego dla mnie to zadne wyzwanie 

 

No mam odstepstwa bo w niedziele jest ładowanie weglowodanami i jem żelki, pizze , kebaba i inne (pipi). Moze nawet w ta zjem PYZY!

 

A na zbilansowanej to jest roznie, rotacja roznymi miesami, roznymi zrodlami wegli (ziemniackzi, ryze, kasze). Aby sie wartosci zgadzaly. A to nie problem bo po paru latach juz ma sie kaloryczny rentgen w oczach.


A pije cole zero. I chu.j ze nie zdrowa. Kocham ją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...