Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Litwin dzieki za porady. Poprosze zarwz o kolejną :)

 

Edukuje sie w temacie i duzo jyz sie dowiedziałem (jak na zielonego totalnie). Robie 3x silowy w tygodniu a po nim cardio na biezni. Silowy zwieksze do 5 przy samym koncu redukcji aby zmusic organizm do dociecia fatu. Po siłowym albo trucht na biezni albo zzybki chód gdzie bieznia ustawiona ostro pod góre- ok 60 min. (na poczatku blednie robilem 40 min mocnych interwałów)

 

Teraz pytanie: co jesc przed treningiem i po? Chodzi mi o optymalną opcje by jak najkorzystniej to zadziałało. Cel przypominam: redukcja. Juz sie pogodzilem ze to co zbudowalem (a mialem naprawde siper efekty jak na obciete kcal) pojdzie sie yebac.

 

Ile proporcji wegili i bialka przed treningiem i po i mniej wiecej czas?

Bo dupa taka z tym ze tyle roznych rzeczy w sieci ludzie pisza...

 

Acha jest sens z taką opcją: policzyłem sobie ze mam zapotrzebowanie kcal na ok 2600. Obciąłem do 2000. Trzymac sie tych 2 tys czy w dzien z ciezarami dołozyc z 200?

Nie chodzi o energie bo dam rade, chodzi o mechanizmy działania organizmu

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

Jadę redukcje sposobem Czerwa i jak na razie polecam . Obecnie jadam 2400kcal(uciąłem z 3600) i tygodniowo robię 4 treningi. Dopiero początek redukcji a już rysuje się krata , łapy znów wyżyłowane a biceps poseparowany na pół. Jeżeli w tym tempie wszystko będzie szło to za 2 miechy kończę redukcje bo za duże docięcie słabo się prezentuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jadę redukcje sposobem Czerwa i jak na razie polecam . Obecnie jadam 2400kcal(uciąłem z 3600) i tygodniowo robię 4 treningi. Dopiero początek redukcji a już rysuje się krata , łapy znów wyżyłowane a biceps poseparowany na pół. Jeżeli w tym tempie wszystko będzie szło to za 2 miechy kończę redukcje bo za duże docięcie słabo się prezentuje.

Jakiś filmik czy blog?

Odnośnik do komentarza

 

bzdury gadasz. Partykuła "bynajmniej" łączy sie z "nie" w podanym przypadku.

Yakubu idealnie uzyl "bynajmniej"

Jprdl

 

Zwracam honor w takim razie.

 

co tu sie odpier,dala xDD

 

 

jj, czy ty sie na czymkolwiek znasz? albo cokolwiek w zyciu czytales poza naklejka na ketchupie xD?

 

ty debilu xD

Odnośnik do komentarza

Od poniedziałku chyba wrócę do zbilansowanej ale lekko na zasadach cbl gdyż bardzo mi ten system podszedł. Tzn wrzucę 2,5/1,2/3 i od tego zacznę obserwacje z tym, że rano jajecznica, potem jakiś serek wiejski z orzechami i masłem orzechowym gdzieś tu dodam mct bo mi został . Przed treningiem z 50g ryżu + mięso i pozostałe wegle z białkiem po treningu.

Odnośnik do komentarza

No ja ostatnio z nim w polemikę wszedłem na temat zakwaszenia,bo chłop mówił że organizm sam się normalizuje i że jak mu brakuje alkalizatorów,to zwiększa wchłanianie,spytałem  go co jeżeli typowy Kowalski od 40 lat je-kawa,fajka,białe pieczywo i wędlina ze sklepu,skąd organizm ma czerpać minerały,skoro nie ma ich w pożywieniu a dodatkowo są substancje je wypłukujące(kawa,cukier),czy wtedy może dojść do zakwaszenia tkanek i poboru minerałów z kości.Fajnie że ktoś mądrzejszy poparł to co pisałem ostatnio o fatach,z cukru organizm produkuje cholesterol a z transów,które na ogół występują z cukrem tworzy się blaszka miażdżycowa(w uproszczeniu).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...