Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jednak bede wierzyl w opinie ludzi ktorzy jakos wygladaja.

 

 

no na bank zajde dalej sluchajac np jego, niz kogos kto robi mase na pyzach. Wiesz wszystko najlepiej, tylko jakos na forme to sie nie przeklada. 

 

 

 

Rozumiem, to co pisza na necie madrzejsi od Ciebie to wszystko (pipi)a warte. Tylko Ty masz racje xd 

 

 

Dyskusja z shenem xD Prosze tez zwrócic uwage ze ja zadnych osobistych personalnych na jega watpliwa muskulature pojazdó pierwszy nie rzuciłem. 

 

Chłopak za mocno sie poczuł z tym niskim bodyfatem przy 65kg i myslał ze cos ugra. 

 

Typ mnie próbuje pojechac ale po wrzuceniu foto zamknął dupe xD

No ale kur.wa jak to zabrzmiało, "zaufam tym co jakąs wyglądają", i wtedy u shena napieta jak struna żyłka na bicepsie 36cm zaczyna pulsować. Lepsze niz seks

No troche sie obr.sałem nie powiem

Odnośnik do komentarza

Z tego co przeczytałem to napisął tak krupek i ty. Liti napisał tyle ze norweski moze miec mniej omega3 przez karmienie w hodowli z czym sie zgadzam , tyle ze nie napisał ze dziki z zagród alaski jest lepszy albo ze norweski jest pozbawiony w ogole kwaśów omega.

 

Moim zdaniem dziki jest gorszy bo mimo ze troche "czystszy " , to jest chudy przez co ma mniej zdrowych tłuszczy  i IMO mniej smaczny. Czego w tych zdaniach nie rozumiesz? Czytac ze zrozumieniem nie potrafisz? Prawdziwy i zdrowy łosoś nie kosztuje 40zł za kilogram bo nie jest tak dostepny i prosty do wyłowienia jak dziki z alaski czy hodowlany. W dodatku sr.aja sie o niego ekolodzy zeby go nie jesc bo jest niby gatunkiem zagrozonym. 

 

A z kawa wyjechałem dlatego bo to taka sama sytuacja, w jednym miejcu profesor pisze ze jest chu.jowa a w drugim inny ze jest okej. Ja ci nie bronie wierzyc w to co ty wyczytasz, tylko przedstawiłem swoje zdanie.

 

To który z was lepiej wyglada ode mnie krupek czy ty?

Odnośnik do komentarza

(pipi)a nie mam czasu na takie dlugie posty dzis. 

Ten losos sie w promo, za 40zl, ostatnio w lidlu byl atlantycki przeceniony z 60 na 45zl, takie wy(pipi)ane po ponad 1kg filety. Co tez zly bo za tani?

 

O estetyce to z Toba gadac nie bede co lepiej wyglada, bo pamietam jak tu jakiegos zalanego karka strongmana wrzuciles jak wyznacznik. 

Odnośnik do komentarza

 

O estetyce to z Toba gadac nie bede co lepiej wyglada, bo pamietam jak tu jakiegos zalanego karka strongmana wrzuciles jak wyznacznik. 

 

A ja z toba o mięsniach bo ich nie masz. 

 

Estetyka xD od kiedy estetyką jest bycie szczurem? Estetycznie to jest 80kg z twoim body fatem typie nie oswiecim. 

Kabi ogólnie rybami hodowlanymi raczej omegi nie warto uzupełniać

 

No ja wiem, ale ma wiecej niz dziki omega? Ma. Przez tłuszcz jest smaczniejszy? Jest. Choc tutaj kwestia gustu ale trzeba byc zbokiem zeby dziki bardziej smakowal niz norweski

 

WIN - WIN

No ale koniec dyskusji o łososiach, bo mój dyskutant narzekał ze nie potrafie dyskutowac ale nie ma czasu na posty dłuzsze niz linijka :/ 

Odnośnik do komentarza

 

 

O estetyce to z Toba gadac nie bede co lepiej wyglada, bo pamietam jak tu jakiegos zalanego karka strongmana wrzuciles jak wyznacznik. 

 

A ja z toba o mięsniach bo ich nie masz. 

 

Estetyka xD od kiedy estetyką jest bycie szczurem? Estetycznie to jest 80kg z twoim body fatem typie nie oswiecim. 

Kabi ogólnie rybami hodowlanymi raczej omegi nie warto uzupełniać

 

No ja wiem, ale ma wiecej niz dziki omega? Ma. P

 

ale ktorego omega? bo bialko bialku tez nierowne. 

 

 

 Olimpowy Gold omega 3 i jeść ryby dla smaku.

warto stale brac? Bo losos to mi sie szczerze juz przejadl, ogolnie srednio ryby lubie, wole miecho. 

Odnośnik do komentarza

Ja krupka lubie i wierze ze byłby wiekszy ode mnie tylko za duzo gra w koszykówke je.baniutki

To już za chwilę historia, trzeba się przebranżowić, żeby coś osiągnąć i nie żałować na stare lata.

 

Ty Kabi, ale do fryzjera to chyba do Białegostoku jeździsz raz w miesiącu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...