Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko,  że skok insuliny wiążę się z wyrzutem kortyzolu, a co za tym idzie, jest to niepożądane przed snem, bo utrudnia regenerację, czy tam obniża jakoś snu. No, ale wiadomo, to już indywidualna kwestia. Tylko pytanie, czy Twoje kontuzje nie są właśnie spowodowane ch.ujowatą regeneracją.

Odnośnik do komentarza

jestem przerażony jak sobie przypomniałam, że na keto nie można alko. to okropne...

Nadmierne spożycie alkoholu w ketozie może spowodować kwasicę. Dodatkowo mniej wolnych kwasów tłuszczowych jest przerabianych przez wątrobę. Wolniej będziesz tracić tłuszcz. Zależy ile chcesz pić, jak często. Może ketoza nie dla Ciebie? Zwykła niskowęglowodanowa dieta też będzie dobra.

 

Ale jak sobie kieliszek czystej wódki wypijesz to nic się nie powinno stać. Nawet z ketozy nie wybije. Piwo to co innego. Poszukaj jakiś niskowęglowodanowych. To nie jakieś specjalne tylko po prostu tak wyszło że mają mało węgli.

Odnośnik do komentarza

Chcę wejść w ketozę, bo mam już dość tych problemów ze zdrowiem. Ortopeda u którego byłem, podejrzewa, że robią mi się stany zapalne i trzeba znaleźć tego przyczynę. Stwierdził, że może to być przez jakąś bakterię, przez ugryzienie kleszcza, niezaleczoną biegunkę, niedoboru krzemu albo czegoś innego itd. Myślę, że ta dieta pozwoli mnie uzdrowić.

Odnośnik do komentarza

Chcę wejść w ketozę, bo mam już dość tych problemów ze zdrowiem. Ortopeda u którego byłem, podejrzewa, że robią mi się stany zapalne i trzeba znaleźć tego przyczynę. Stwierdził, że może to być przez jakąś bakterię, przez ugryzienie kleszcza, niezaleczoną biegunkę, niedoboru krzemu albo czegoś innego itd. Myślę, że ta dieta pozwoli mnie uzdrowić.

CRP masz podwyższone?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...