Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

WiiU zdecydowanie! Masz: gry z Wii, gry z WiiU, jak wgrasz homebrew to masz gry z GC (no niczego ZŁEGO nie namawiam, niech gra w gry które kupi), masz gry z NESa, SNESa, N64 w sklepie. O switchu nie wiadomo NIC i do tego zaraz święta więc i więcej czasu na granie. WiiU! Nie wiem po co czekac?

Odnośnik do komentarza

hmm, wywołałem dosyć ciekawą dyskusję :) ale po przemyśleniach chyba poczekam aż powiedzą coś więcej o Switchu, bo zapowiedz mi sie bardzo podoba... zaspokoję "Nintendowy głód" 3DSem... Jeśli głód mnie bardziej ściśnie to poszukam używki z kilkoma grami :) 

 

Trup czy nie trup... dla mnie sprzęty nintendo się nie starzeją... :)

Odnośnik do komentarza

Wii U odpala gierki z GC!? Można jakoś podłączyć pada od GC czy Pro Controller działa? Ale chyba wolałbym na oryginalnym śmigać.

 

IMO jak najbardziej warto brać Wii U, ten argument z czekaniem zawsze mnie bawi. Zawsze coś będzie na horyzoncie i nie wiem po cholerę tracić miesiące. Poczekaj na Switcha, potem poczekaj na gry, potem na mniejszą wersję, potem na obniżkę i tak wiecznie można.

Odnośnik do komentarza

Wii U odpala gierki z GC!? Można jakoś podłączyć pada od GC czy Pro Controller działa? Ale chyba wolałbym na oryginalnym śmigać.

 

IMO jak najbardziej warto brać Wii U, ten argument z czekaniem zawsze mnie bawi. Zawsze coś będzie na horyzoncie i nie wiem po cholerę tracić miesiące. Poczekaj na Switcha, potem poczekaj na gry, potem na mniejszą wersję, potem na obniżkę i tak wiecznie można.

 

Oczywiście, że odpala, skoro jest Wii channel to why not ;) powinno nawet działać dla off-tv play, w sumie to mi dygnal lekko na mysl o tym :obama:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Mozna uzywac Pro Controlera, pro z Wii Oraz Np Duala 3 Itd. Na stronach o tym narzędziu jest lista. Generalnie można użyć przejściówki od smasha i grać na padzie od gc. Jedyna uwaga - jeśli gry zgracie na HDD to musicie odłączyć dysk HDD sformatowany pod eshop w formacie wiiu.

Tak, odpala gry z gc i ma 99% kompatybilności bo to nawet emulator nie jest.

W tej chwili KAŻDE oprogramowanie jest do złamania, trzeba zmodyfikować tryb vWii, wymagało to jeszcze niedawno oryginalnej gry z wii, ja mam smasha wii ale może już nie trzeba. Działa zayebiście.

 

EDIT: Controllers

  • Multi-players support
  • Multiple controller supports : Gamecube, Wiimote, Classic, Konga, etc.
  • HID controller support via any USB port
  • Custom button layout when using HID controllers
  • Official WiiU GameCube Controller Adapter support (using HID).
  • Bluetooth controller support
  • Rumble support
  • Reset/Exit via button combo
Supported Controllers


Nintendont supports all official Gamecube controllers and even more!
Playstation 3, Playstation 4, USB, Bluetooth, Wiimote, Wii and wiiU Classic controllers, etc.

This section will help you choose your controller.

Nintendont is compatible with ALL the controllers at the same time, you don't need to change any settings. Connect and play with your favorite controller.
Up to 4 players with different controller type can be used : Player1 official, Player2 USB, player3 Bluetooth, why not!

 

@raven_raven - a ty nie wiedziałeś o tym? Już pisałem parę razy - to NAJLEPSZA stacjonarka Ninny i jedna z lepszych w ogóle bo dostajemy prawie wszystkie ich stacjonarne gry i możemy grać przez HDMI. Ok - może obraz w VC jest gorszy niż na NES Mini Classic ale bez przesady, zły nie jest a tego Nesa to i tak kupić ciężko. Dla fana Ninny to może być JEDYNA stacjonarka - GC i Wii do szafy i masz wszystko w jednym miejscu z wyjściem HDMI. Brać nie gadać.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...