Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
[mention=45694]Eskimos[/mention] A jak to u Ciebie wygląda? U mnie jest podforum najpierw, potem lista wątków przyklejonych i ogłoszeń (bez zdjęć) i dopiero niżej normalne wątki (z miniaturkami ostatniego zdjęcia).
Może coś Ci nie ładuje do końca? Czasem trochę się przycina. Spróbuj ściągnąć ekran w dół żeby odświeżyło.
Spojrzałem dokładnie, i są przyklejone wątki. A niżej są pozostałe ALE jako ich "miniaturka" jest zawsze pierwszy post, zazwyczaj sprzed wieków. To mnie zmyliło. Myślałem że to jakiś śmietnik historii xD Logicznej by było jak by się wyświetlały ostatnie komentarze, da się tak ustawić? Nie umiem odróżnić w Tapatalku tematów aktywnych od prehistorycznych.

Plus jakie działy są najbardziej aktywne poza aktualnym tematem o najnowszym numerze?
Odnośnik do komentarza
Spojrzałem dokładnie, i są przyklejone wątki. A niżej są pozostałe ALE jako ich "miniaturka" jest zawsze pierwszy post, zazwyczaj sprzed wieków. To mnie zmyliło. Myślałem że to jakiś śmietnik historii xD Logicznej by było jak by się wyświetlały ostatnie komentarze, da się tak ustawić? Nie umiem odróżnić w Tapatalku tematów aktywnych od prehistorycznych.

Plus jakie działy są najbardziej aktywne poza aktualnym tematem o najnowszym numerze?
W ustawieniach masz zachowanie, co robić po otwarciu wątku. Ustaw sobie, żeby skakał do najnowszego posta. Wtedy też powinno pokazywać ostatnie na liście.

Ogólnie Tapatalk umiera, co da się odczuć po wielu niedziałających już funkcjach. Często będzie się zawieszał, albo nie ładował wszystkich tematów. Osobiście zawsze trzymam się tylko sekcji wątków, w których brałem udział.
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...