Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

btw to dziwi mnie polityka Konami i to bardzo. Dwa tygodnie temu w ogóle nie dali Amerykanom dema, wczoraj / dzis , dali im demo 1.

 

 

Czy mogą sobie pozwolic na olewanie rynku amerykańskiego? ok, ja czaje, ze tam rzadzi Fifa ale niech by sprzedali nawwt dużo mniej kopii niż EA- ale w kraju który ma pod 300 mln mieszkanców nawet mały procent przekłąda sie na duże liczby...ja ich nie czaję w każdym razie

Odnośnik do komentarza

Dla mnie PES > Fifa - choć dobra dla mnie to bedzie fifa, Pes w tym roku jest taki na jakiego czekalem od 5 lat. Tyle w tym temacie. Interwencja mega ! Oby nie bylo lagow online. Narazie zagralem dwa mecze wiec rozpisywal sie nie bede, czerpe niesamowita przyjemnosc z kreowania akcji - czuje sie jak w domu dzieki latom spedzonym nad pes 3,5,6. Strzaly to istna poezja, gorne przezuty sa bardzo dobrze wykonane, podania ustawione mialem na minimalnej asyscie mozna budowac naprawde fajne akcje dzieki nowemu AI. Gra ma idealne dla mnie wolne tempo, nic nie jest na chama... jest czas na rozegranie, wycofanie mozna robic co sie zywnie podoba.

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

To ja mialem niefart, bo w moim pierwszym meczu bramkarz dostal w twarz pilka i wbil sobie ja do siatki, zas w drugim polozyl sie zamiast wypiastkowac. Nie istotne, wrocil stary arkadowy PES, bomby z 30 metrow, podania przez wszystkich obroncow,przenikajace prostopadle i o dziwo, gralo mi sie przyjemnie, zwlaszcza teraz, gdy konkurencja wydala pile w wersji Hard. Do pogrania, ale jak zwykle na tle konkurencji blado...

Ps. Czy mi sie wydaje, czy kamera jest gorsza?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie PES > Fifa - choć dobra dla mnie to bedzie fifa, Pes w tym roku jest taki na jakiego czekalem od 5 lat. Tyle w tym temacie. Interwencja mega ! Oby nie bylo lagow online. Narazie zagralem dwa mecze wiec rozpisywal sie nie bede, czerpe niesamowita przyjemnosc z kreowania akcji - czuje sie jak w domu dzieki latom spedzonym nad pes 3,5,6. Strzaly to istna poezja, gorne przezuty sa bardzo dobrze wykonane, podania ustawione mialem na minimalnej asyscie mozna budowac naprawde fajne akcje dzieki nowemu AI. Gra ma idealne dla mnie wolne tempo, nic nie jest na chama... jest czas na rozegranie, wycofanie mozna robic co sie zywnie podoba.

 

Ze wszystkim bym się zgodził oprócz tego tempa. Nie wiem jak na innych platformach, ale na PS3 zasuwają jak z motorkami w du*pie :D I bardzo szybko można klepać. Ogólny feeling bardzo fajny, strzały również, animacje w czasie w dryblingu w końcu po 4 latach czekania na takim poziomie jaki powinien być już w PES 2008. Pogram jutro z kumplem to napisze dalszą częsć wrażen.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Dla mnie pod względem grywalności PES>FIFA. Wydaje mi się, że EA w tym roku trochę przekombinowało. Gała od Konami daje mi natomiast niesamowitą satysfakcję z gry. Pisałem to już wcześniej, PES będzie się doskonale sprawdzał w singlu i z kumplami. FIFA online.

Edytowane przez kiko
Odnośnik do komentarza

To ja mialem niefart, bo w moim pierwszym meczu bramkarz dostal w twarz pilka i wbil sobie ja do siatki, zas w drugim polozyl sie zamiast wypiastkowac. Nie istotne, wrocil stary arkadowy PES, bomby z 30 metrow, podania przez wszystkich obroncow,przenikajace prostopadle i o dziwo, gralo mi sie przyjemnie, zwlaszcza teraz, gdy konkurencja wydala pile w wersji Hard. Do pogrania, ale jak zwykle na tle konkurencji blado...

Ps. Czy mi sie wydaje, czy kamera jest gorsza?

Easye przestan bo gadasz bez sensu.... arcadowa to zawsze byla fifa. W tym roku trosze sie to zmienilo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie na PS3 nie chce się odpalić to drugie demo. Jak odpalam to pojawia się czarny ekran z tym niebieskim, kręcącym się kółkiem w dolnym rogu i na tym koniec. Kręci się to kółko cały czas, ale na tym koniec. Ktoś miał podobny problem? Pierwsze demo działa bez zarzutu.

Edytowane przez ShootingGuard
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...