Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty gadasz Raulos, pes w tym roku znów zawiódł...jest zbyt sztywno, w porównaniu do konkurencji, w ogóle cała otoczka , grafika, wszystko jest słabiej niż w fifie...która tez nie jest idealna, ale i tak pesa odstawia bardzo bardzo daleko ...

 

Nie żartuj nigdy w życiu. Dwie są bardzo dobre. FIFA odstawia PES bardzo, bardzo daleko? Bądź poważny. PES = FIFA. Każda z nich jest fajna.

 

albo nic już : -) w Niemczech jak mniemam premiera 30? orientuje sie ktoś czy wersja niem rok temu miała j ang na ps3 do wyboru?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Co Ty gadasz Raulos, pes w tym roku znów zawiódł...jest zbyt sztywno, w porównaniu do konkurencji, w ogóle cała otoczka , grafika, wszystko jest słabiej niż w fifie...która tez nie jest idealna, ale i tak pesa odstawia bardzo bardzo daleko ...

 

Nie żartuj nigdy w życiu. Dwie są bardzo dobre. FIFA odstawia PES bardzo, bardzo daleko? Bądź poważny. PES = FIFA. Każda z nich jest fajna.

 

albo nic już : -) w Niemczech jak mniemam premiera 30? orientuje sie ktoś czy wersja niem rok temu miała j ang na ps3 do wyboru?

Tylko po Niemiecku bedzie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj udało mi się rozegrać niestety tylko jeden mecz. Wrażenia pozytywne. Poprawili bramkarzy i strzały względem pierwszego dema. Odniosłem też wrażenie, że usprawnili odbiór piłki, ale żeby upewnić się w tej kwestii muszę rozegrać trochę więcej spotkań. Tak jak po pierwszym demie byłem rozczarowany, tak teraz grało mi się przyjemnie.

 

Z tymi dwoma tygodniami różnicy między wypuszczeniem gry do sprzedaży w konkretnych regionach to lekka bzdura w kontekście MLO. Podczas gdy my będziemy startować z bandą leszczy w składzie, Ci którzy mieli grę od 30 będą mieć już całkiem mocne składy.

Odnośnik do komentarza

Co Ty gadasz Raulos, pes w tym roku znów zawiódł...jest zbyt sztywno, w porównaniu do konkurencji, w ogóle cała otoczka , grafika, wszystko jest słabiej niż w fifie...która tez nie jest idealna, ale i tak pesa odstawia bardzo bardzo daleko ...

 

Nie żartuj nigdy w życiu. Dwie są bardzo dobre. FIFA odstawia PES bardzo, bardzo daleko? Bądź poważny. PES = FIFA. Każda z nich jest fajna.

 

albo nic już : -) w Niemczech jak mniemam premiera 30? orientuje sie ktoś czy wersja niem rok temu miała j ang na ps3 do wyboru?

Tylko po Niemiecku bedzie.

Planuje wziąć 30-stego na niemiecką premierę, o ile cena znów nie będzie na poziomie 70 Euro, jak w przypadku wielu nowości tam. Studiowanie germanistyki jednak ma swoje plusy :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Aem to daj koniecznie znac czy bedzie wersja ang- bo na PS3 przecież na ogól jest multi-language.

 

_________

 

ja wczoraj zagrałem dwa mecze , wnioski na razie tylko wstepne:

 

- poprawili grafikę , bardzi ładnie to wygląda

 

- bramkarze w tych dwóch meczach ani razu nic nie spier.dolili , jak mówią inni , którzy grali wiecej- jest szansa, ze będą ok

 

 

 

 

a tego kolesia z Konami, który wpadł na pomysł , że nie można wyłączyc 8 minutowego (gdzies tak ) początkowego filmiku należałoby przypalac zapalniczką. Nosz pi pi :/

Odnośnik do komentarza

LOL - dokladnie. Po raz pierwszy obydwie galy mi sie podobaja. Czerpalem dzisiaj przyjemnosc z PES'a grajac z kumplem, jak z COD'a. Lekki, przyjemny, arkadowy, fajne gole, prostopadle przez 30 metrow, jak za czasow PES'a 6,zero zdenerwowania jak trace bramke, bo wiem, ze pilka przeniknela przez wszytskich obroncow, ale co z tego, skoro fun jest ogromny!

Demo 2 jest o wiele lepsze, niz pierwsze, albo moze to przez fakt grania z zywym przeciwnikiem. Przez to, ze konkurencja poszla az tak w strone symulacji, Konami moze zyskac nowych graczy...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Głupie Konami, teraz nie wiem w którą piłkę mam grać :confused:. PES jest podobny do FIFA, a FIFA do PESa, noż kurna :wallbash:

 

 

no dokładnie, dokładnie mam to samo ;-) bedzie cięzko bo jak wiadomo nawyki z jednej piłki wchodzą w drugą i sie traci głupie bramki...

 

 

super sie gra w tego pesa, choc z tego co słyszę wielu ludziom sie nie podoba- np wśród moich znajomych jestem jedynym , któremu sie podoba;-)

 

jest troszkę bardziej arkejdowo niż Fifie co nie znaczy , ze gra jest arkejdem! Gra sie bardzo przyjemnie, bramkarze swietnu , dobra grafika...a najważniejsze jest to, po prostu sie fajnie gra

Odnośnik do komentarza

Ciebie powinni zbanować za elementarny brak poczucia humoru.

Zart byl ale ponizej - poczuciem humoru wykazal sie Ore, ktory zakpil wlasnie z tego posta ktorego to ja skrytykowalem. Capisci? To ze bedzie tylko po Niemiecku swego czasu na tweeterze powiedzial Murphy. Easye darze Cie sympatia i nie bede z tego powodu odpisywal na to co piszesz o Pesie, ale ja mam zupelnie odmienne zdanie. Niech kazdy gra w to co mu pasuje filozofia mojej gry to Pes od dawien dawna, przez ostanie lata staralem sie polubic fife gralem duzo w 10 i 11 online i ze znajomymi - bezskutecznie, bez asyst jest lepiej, natomiast w dalszym ciagu nie akceptuje jej nawet w jej dobrym wydaniu to nie jest to, nie ma emocji. Nie podoba mi sie jednak ze starasz sie takimi postami kogos sprowokowac, z tego co ja widze na przestrzeni czasu, ty nawet nie dajesz szans Pesowi - slepo patrzysz w fife, choc by nie wiem co i tak powiesz ze pes jest zje* - nie doslownie co pokazuje twoj ostani post ale prowokacyjnie i dwuznacznie. Respekt.

Edytowane przez raulos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...