Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem sobie może z 15 meczów w zwykłej offline'owej ML (w Eredivisie, z racji braku Bundesligi) i już dwa razy zdarzyła mi się następująca sytuacja: ostatnia minuta gry, jest remis, rywal bije rzut rożny, i co widzę? bramkarz drużyny przeciwnej wesoło wbiega sobie w moje pole karne :huh: Godna podziwu wola zwycięstwa, szkoda, że w piłce nożnej jednak niespotykana.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem sobie może z 15 meczów w zwykłej offline'owej ML (w Eredivisie, z racji braku Bundesligi) i już dwa razy zdarzyła mi się następująca sytuacja: ostatnia minuta gry, jest remis, rywal bije rzut rożny, i co widzę? bramkarz drużyny przeciwnej wesoło wbiega sobie w moje pole karne :huh: Godna podziwu wola zwycięstwa, szkoda, że w piłce nożnej jednak niespotykana.

 

Niespotykana? W meczach ligowych owszem, ale w LM czy LE kiedy wiadomo, że rzut rożny to ostatnia akcja meczu, to bramkarze często wypuszczają się na pole karne przeciwnika, w zeszłym roku nawet tak bramkarz strzelił brameczkę.( nie pamiętam dokładnie jaki mecz, chyba Porto z kimś)

Odnośnik do komentarza

Wiesz, dla mnie akurat singiel jest tak samo ważny jak online...Nie zawsze człowiek ma chęć się stresować Lubię często pograć ML albo BAL i dla mnie jest to ważne jak gra z konsolą wygląda. Przynajmniej co do online, to mnie troszkę uspokoiłeś

Wracając do Twojego godnego podziwu posta uspokajam - po rozegraniu 50-ciu meczów ML na poziomie Top Player wygląda realistycznie, da się wygrywać mecze zarówno z leszczami jak i kozakami & kontrolować przebieg spotkania. Owszem, czasem jakiś mało znany piłkarz zaszaleje i zrobi coś, na co w rzeczywistości by się nie odważył, co nie znaczy, że dobry gracz i weteran PESa nie zrobiłbym tego samego, gdybyś grał z nim w multi. Konsola gra najlepiej jak potrafi, ale z biegiem czasu przewidujemy jej zagrania i bez problemu ustawiamy się w obronie. Która de facto jest skillowa i nadal wymaga głównie biegania z R2 i odpowiedniego ustawiania się :)

Odnośnik do komentarza

Hmmm....Dziękuję za odpowiedź. No i znowu mnie kusi brać tego pesa:) Demo znowu pobrałem(bo już usunąłem raz)i próbuję się ciągle przekonać do tej gry...

A co sądzisz o strzałach i o tych,wręcz śmiesznie(albo raczej tragicznie)marnowanych sytuacjach przez konsolę?...Jak to wygląda w pełnej wersji? Acha, tak wogóle online, to ja gram...Japonią...dlatego tak się martwię o obronę bo wiem co było w 10...w 11 było w miarę ok.

Jest jakaś drużyna PL w tej edycji? Słyszałem też, że jakaś z ligi japońskiej miała być-jest to prawda???

Odnośnik do komentarza

Nie zauważyłem, żeby CPU na potęgę marnował sytuacje. Ot, czasem strzeli obok bramki, innym razem w jej światło, ale to co powinien strzelić raczej wykorzystuje. Bardziej wkurza to, że strzały naszych grajków czasem lecą tam gdzie chcemy, a innym razem zupełnie w zupełnie przeciwnym kierunku. Rozumiem, że w prawdziwej piłce też tak jest (inaczej każdy strzał kończyłby się bramką albo super interwencją bramkarza), ale jednak tutaj zbyt często piłka leci w środek... Mimo wszystko jeżeli kochałeś PESy 1-6 to nie masz się co zastanawiać, bo gierka wreszcie daje masę satysfakcji. Mam na liczniku 50h, a dopiero kończę pierwszy sezon ML. Tryb wkręca jak cholera, nie czerpałem takiej przyjemności z gry od czasu 5-tki & 6-tki :)

ps - z PL drużyn jest Wisła, o japońskich nic nie wiem, a nie mam teraz jak sprawdzić...

Odnośnik do komentarza

dzis premiera (oficjalna) PEs 2012 w PL

 

rozbawiła mnie notka prasowa Galapagos. Wymieniają of pauzy ficzery gry i pojawia sie taki

 

 

"- nowy system kar"

 

Heh wprawdzie sie domyslam (ale nie na 100 %), ze chodzi o online ale dla każuala , gdy przeczyta to na pudełku , to nic mu to nie powie

 

ba, sam nie jestem pewny czy mi to dobrze "mówi" :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie od zawsze grałem w serię FIFA (no może oprócz czasów PSX'a) i tak też stało się z 12 odsłoną tasiemca elektroników. Jednakże po lekkim ograniu FIFy postanowiłem sprawdzić PES 2012 zwłaszcza, że bardzo dobrze wypadł w recenzji PE. Kiedy wsadziłem płytkę do napędu i przebrnąłem przez kilka menusów zadałem sobie pytanie co ja do cholery robiłem w FIFIE?! Bardzo spodobał mi się wygląd menu i różne smaczki ale prawdziwego opadu szczęki dostałem po odpaleniu tryb kariery (Master League). Świetne klimatyczne cutscenki, szereg ustawień gry i możliwości zarządzania drużyną. Nie mogę zrozumieć tego dlaczego w trybie menadżera w FIFIE wywalili tak sporo rzeczy? Żadnych sponsorów, usprawnień zarządu, trenerów, zestawienia wydatków i przychodów po prostu nie ma tam nic oprócz transferów i ekipy młodzików, to już takie cuda były w FIFIE 2004 a w 12 tryb menadżera to tylko zwykłe nudne rozgrywanie meczów ligowych bez tytułowego ''menadżerowania''. Zawsze sobie uwielbiałem grzebać w drużynie, jej zarządzie itp a PES 2012 umożliwia mi to w 100%. FIFA z miejsca leci do kosza bo nawet żeby stworzyć swoją drużynę to muszę się łączyć z siecią a wstawienia własnego loga łączy się z kupnem specjalnego pakietu który to umożliwia no po prostu śmiech na sali! Niech całą FIFE okroją do szpiku kości i zrobią z niej płatną grę w której nawet wejście do menu będzie płatne. Także mogą mnie pocałować w tyłek, olewam ich impact engine i licencje....

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

takie pytanie: czy na konsoli istnieje kamera o nazwie "Blimp"?

 

gram sobie na pc od czasu do czasu i tam taka jest , tylko nie jestem pewny czy była od razu , tudzież wprowadziła ją łatka bo mam zainstalowane mase nakładek, może to wynik modyfikacji

 

 

kamera to wypisz wymaluj wide z dawnych pesów z PS2 i nie wyobrażam sobie grac w multi (a mam przecież o tym nawet nie myśleć wg postanowienia ...in nie myśle, tak tylko w teorii pytam :P ) bez tej kamery

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Orson

cisza tu taka jak po uderzeniu atomówki w MW 2 :P dobra, kupiłem sobie PES a na PS3, wiedzcie , że coś się dzieje :)

 

____________

 

Mam jednak pytanie- jak wgrać option file?

 

google mnie nie gryzie,znalazłem info , sprawa wygląda banalnie: pobieram OF a , rozpakowuje na komputerku, pojawia mi się jako PS3-SAVEDATA a w środku są pliki

 

przegrywam na pendrivea i wrzucam na konsolę do folderu "narzedzia zapisanych gier" i przerzucam pliki na dysk konsoli

 

I tu pierwszy zonk bo nie da się zrobi tego masowo a trzeba pojedynczo kopiowac. Ale nic, z 300 plików skopiowanych recznie (malutkie, po 300 KB , tekstury koszulek itd) i NIE DZIAŁA KUR>WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 

no i potem kasowanie tego wszystkiego :confused:

 

Dlatego pytam bo kur.ewsko mi się nie chce robi tego nadaremno raz jeszcze: co źle robie?

 

Ok, nie jestem na 100 % teraz pewny czy OF był zgodny z BLES ale na 90 % tak (teraz już nie wiem na stówę)

 

 

Zajman czy ktoś- Help me plis :)

 

 

edit- pobiorę do BLESA 01406 i sprawdę jeszcze raz ale jak robię coś źle to dajcie znac co jest nie tak

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

w trzech zdanaich powiedzcie mi dlaczego pes lepszy niż fifa 12 - i czy w ogóle tak jest.

 

Ja nie grałem w pes 2012 więcej niż 5 meczy, spodobała mi się inność fify, ale teraz już mnie ona nudzi (ile można grać) i nie wiem jak tam z online w pesie 12 i w ogóle z grą, czy jest LEPSZA od fify? Bo prawdę mówiąc może mnie fifa 12 nudzić, ale jeśli pes jest dalej tym samym gównem co 11 to już wole się nudzić niż męczyć.

Odnośnik do komentarza

Matinx juz od dawna nie gra, twierdzac, ze sie po porstu nie da grac online, Lons tez widzialem pocina w FIFE 12, niby zadne wyznaczniki, ale jezeli zagorzaly fanatyk po tylu stronach klotni wrocil znowu do znienawidzonej FIFY, to cos musi byc na rzeczy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...