Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w każdej grze bullshity występują..W GoW obrzyny i serwery które są a zarówno ich nie ma, H:Reach bloom oraz armorlocki itd..W CoD za to lagi i killstreaki oraz wyszukiwanie meczów.Wczorał grałem z kolsiem który miał w tagu BF3 mimo wszystko grał w CoDa?Jak na moje oko to gry pod względem multi się cofają chyba w ewolucji.Producenci głównie kopiują pomysły zamiast dopracowywać tryb multi oraz wrzucają zawsze jakieś ści....wa aby było dla wszystkich noobfriendly...A my to wszyscy kupujemy bo każdy to ma...

 

Możemy tak narzekać do zaj...nia..Aż w końcu może ktoś pomyśli i stworzy jakiegoś innowacyjnego multika który nie będzie wypuszczany co rok ani zasyfiany np granatnikami...

Odnośnik do komentarza

Zawsze ten problem w CODach występował, już przez te lata zdołałem to zaakceptować, więc przestańcie płakać i zacznijcie grać bo mimo wszystko gra się w grę póki co rewelacyjnie lepiej jak w MW2, a tak samo dobrze jak w BO albo i lepiej. Zresztą Salw napisał jak jest zawsze jest jakiś balas z którym trzeba żyć i tyle.

Odnośnik do komentarza

Być może dlatego, że tam mam mniejsze ogranie i nie mam takiego hopla jak na punkcie cod'a, po za tym takie zdychanie to pikuś przy akcjach typu 3x szot w plecy i dupa kolo się odwraca i robi ze mnie miazgę jednym strzałem.

Ta gra to balas straszny i też są bzdury jakich mało a tym bardziej na zwykłych trybach (dla mieczakow :P) a nie Hardcore. Walisz w gościa a typ się jeszcze odwróci i cię rozwali :( Sprzedałem tą grę i nigdy już tej serii niestety nie kupię. Ta gra skończyła się na MW2 :)

Odnośnik do komentarza

ja mam lv 49 i czegos takiego nie uswiadczylem ze laduje komus w plecy ten sie obraca i mnie rozwala.

 

jakis czas temu skonczylem kampanie i te och achy sa lekko przesadzone ;) gra jest okej i w sumie tyle dobrze ze trzyma stale 60 klatek, co do multi to mam nadzieje ze nowe mapy beda bardziej zroznicowane niz obecne.

 

surival calkiem przyjemny ale ten z gow3 daje duzo wiecej frajdy :) za jakis czas bedzie trzeba sie wziasc za spec-ops

Odnośnik do komentarza

ja mam lv 49 i czegos takiego nie uswiadczylem ze laduje komus w plecy ten sie obraca i mnie rozwala.

A mi wczoraj nawet udało coś takiego zrobić, czyt. zdjąłem gościa który pruł mi w plecy. Bez kamizelki. I faktycznie, spotykało się bullshity już wcześniej w tej serii, ale tutaj pojawiają się zdecydowanie za często - typ kładzie się na ziemi centralnie przede mną, wypluwam w niego pół magazynka i nic. Nagle boom i leże, to lookam jego killcam... Z jego perspektywy nawet do niego nie celowałem o.O WTF?
Odnośnik do komentarza

Możesz udawać, że wszystko gra i mając dobre łącze dostawać karę za to od gry (opóźnienie na poziomie 1-2s między tym co widzisz na ekranie a tym co tak naprawdę dzieje się w grze) albo próbować zniwelować ten cyrk sposobem, który opisałem. Nie wiem co za debil wymyślił lag compensation, ale jak widać działa fatalnie. Ludzi, którzy z tego sposobu korzystają łatwo rozpoznać w sieci: 1) zabijają ciebie zanim ich zobaczysz, 2) giniesz będąc już za ścianą, 3) jakość łącza waha im się między np. 3 a 4 kreskami non-stop, 4) strzelasz do nich a oni odwracają się i ciebie zabijają, 5) na kill-camie widzisz jak strzelasz 5m obok gościa mimo, że u siebie na ekranie widziałeś 5-6 hit markerów. Tutaj często nie chodzi tylko o statystyki, ale w głównej mierze o komfort z grania. Jeżeli masz co drugi raz ginąć od strzałów z dupy to albo poddasz się albo będziesz walczył z nieuczciwym systemem.

Dopóki nie pojawi się patch ja rezygnuję z trybu online w tej grze a biorąc pod uwagę, że w Klopsie Treyarch nie chciał się wpierw przyznać do stosowania lag compensation a ostatecznie przez rok i tak nic z tym nie zrobił to mogę już sprzedać MW3.

Edytowane przez Kymel
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W BO aż takich kwiatków nie było tu faktycznie non stop ginę będąc już za ścianą a wczoraj to już przegięcie pały nie jaki GumiBear zabijał mnie w taki sposób, że płakać mi się chciało ja za ścianą a na jego killcamie dopiero co biegłem, że by się schować, żal (pipi) pl ;/

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Czyli wychodzi na to, ze najwiecej oszukuja polacy, bo w BO tez mi sie zdarzalo. Ja tego stosowac nie mam zamiaru, w FiFE tez czesto trafialem na takich graczy, ktorzy specjalnie odpalali torrenty, chociaz tam mozna bylo kolesiowi walnac 1 bramke i klepac przez 40 minut tylem specjalnie nie dopuszczajac go do pilki. Powinni tych z duzym pingiem po prostu kickowac z serwera i tyle.

 

Odnośnik do komentarza

Nostalgiczny felieton o tym, jak wyglądały początki walki na linii Battlefield-Call of Duty :potter:

 

Battlefield vs Call of Duty (część 1) - kto strzelił pierwszy?

 

Nie jestem w stanie przeżyć zmiany w branży - tego, jak kiedyś wszyscy jarali się kampanią SP i epickością tego dzieła, a dzisiaj gra schodzi na pniu w rekordowych ilościach bez zauważalnego progresu w serii :<

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, jeszcze bym zrozumiał gdyby multi było bardzo zbliżone do siebie czyli duże mapy i pojazdy w obydwoch pozycjach albo małe i ciasne bez żadnych czołgów itp itd :) bf oraz cod dają zupełnie rożne doznania online i nie ma sensu porównywać,

 

Co do singla to rownież ubolewam ze producenci sie nie przykladaja ale czasy sie zmieniły i ludzie wola rywalizację miedzy sobą niż samotne szwedanie sie po korytarzach :)

Odnośnik do komentarza

To jest nagonka a dokładnie marketing..Teraz sporo portali będzie porównywać obie gry bo każdy fanboy chce wiedzieć że jego gra jest lepsza.

Gra na dzień dzisiejszy kolejne rekordy bije w sprzedaży lepiej to idzie niż przy MW2 więc co się dziwić że inni się słabo przykładają.Twórcy mają tylko chyba 1-2lata na stworzenie kolejnej części ponieważ cały zespoły się co chwila zmieniają?już nie pamiętam dokładnie jak to szło ale przy większych produkcjach to zajmuje zazwyczaj 3-5lat na dobrą grę więc po części nie ma się co dziwić.Swoją drogą zauważyłem ze faktycznie z rodakami na meczach się gra najgorzej już nie wspomnę że większość używa noob-tuby..Gdzie podczas meczu z burgerami to naprawdę rzadkość :D

 

Co do FPS z fabułą to czekam niecierpliwie na Bioshocka 3 :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Możesz udawać, że wszystko gra i mając dobre łącze dostawać karę za to od gry (opóźnienie na poziomie 1-2s między tym co widzisz na ekranie a tym co tak naprawdę dzieje się w grze) albo próbować zniwelować ten cyrk sposobem, który opisałem. Nie wiem co za debil wymyślił lag compensation, ale jak widać działa fatalnie. Ludzi, którzy z tego sposobu korzystają łatwo rozpoznać w sieci: 1) zabijają ciebie zanim ich zobaczysz, 2) giniesz będąc już za ścianą, 3) jakość łącza waha im się między np. 3 a 4 kreskami non-stop, 4) strzelasz do nich a oni odwracają się i ciebie zabijają, 5) na kill-camie widzisz jak strzelasz 5m obok gościa mimo, że u siebie na ekranie widziałeś 5-6 hit markerów. Tutaj często nie chodzi tylko o statystyki, ale w głównej mierze o komfort z grania. Jeżeli masz co drugi raz ginąć od strzałów z dupy to albo poddasz się albo będziesz walczył z nieuczciwym systemem.

Dopóki nie pojawi się patch ja rezygnuję z trybu online w tej grze a biorąc pod uwagę, że w Klopsie Treyarch nie chciał się wpierw przyznać do stosowania lag compensation a ostatecznie przez rok i tak nic z tym nie zrobił to mogę już sprzedać MW3.

Nie wiem kto w ogole plusuje takie wypowiedzi. Ameryki nie odkryles i w kazdej grze mozna tak oszukiwac zawalajac sobie lacze, tyle, ze w innych produkcjach po prostu usuneliby Cie z serwera. Typowe polactwo - zabijaja mnie za czesto, to zamule lacze, by inni mieli 2 sec opoznienia wzgledem mnie. I to jest Twoje niwelowanie cyrkow ? robienie dokladnie tego samego, co inni oszusci ? gasz, mam nadzieje, ze wydadza patcha szybko, bo z tymi "hamburgerami" na ktorych wszyscy narzekaja w BO gralo sie o niebo lepiej.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

nie-sugeruje, ze w BO tego tak ludzie nie odczuwali, a tam glownie gralem z obcokrajowcami. Musze w koncu dluzej pograc w multi i sam zobacze, jak czesto takie kwiatki wystepuja, bo czesto na tym forum zdarza sie ze jest raban o nic i moze sie okaze, ze raz na 10 meczy trafi sie na takiego kolesia.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...