Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko w singlu trzyma się kupy. Przeskakiwanie z miejsca na miejsce również. Horda jest świetna (survival) dużo lepiej to zrobione aniżeli od treyarch z zombiakami. Mamy wszystko do rozwalenia, od żołdaka, psa, jugernauta aż po śmigłowce i odrzutowce. Możemy nawalac w nich C4, claymorami, predatorami, helikopterami itd. Wszystkim co gra oferuje. Na wyższym poziomie trudności jest niezła sieka i schiza. Podoba mi się to, i w co-opa może dać dużo zabawy.

Odnośnik do komentarza
No ja mam otwarte oczy, za to ktoś kto uważa że w MW3 tekstury są ostre jak żyleta a gra jest piękna miał chyba zamknięte.

Wlasnie obczailem u kumpla 2 pierwsze misje i widzisz Mazzeo, po tygodniu spedzonym z BF, gdzie wszystko jest rozmazane, niewyrazne, czasami tak nierowne, ze miejscami brzydkie (zamkniete pomieszczenia, misje z ruskimi, itp.) MW robi na mnie jeszcze wieksze wrazenie niz kiedykolwiek! Gra wyglada bardzo dobrze i nawet na starym silniku robi mega wrazenie. Ostrosc, stale 60 klatek, a na ekranie dzieje sie jeszcze wiecej, niz w poprzednich czesciach serii. Do tego ta gra miala zawsze to, czego brakuje innym strzelankom, miodnosc, dzieki ktorej nie mozna sie oderwac od pada, wiec sorry Mazzeo, ale ta gra broni sie sama...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jaką ty widzisz ostrość w rozdzielczości 1024x600, przecież to jest paciaja na ekranie... Ja już widziałem zarówno początek gry jak i misję z tą małą dziewczynką i naprawdę, od tej sztuczności i plastiku porzygać się już można.

 

Nie mów mi że to wygląda super http://www.videogame...-1&i_id=1584439 bo wygląda to żałośnie...

 

Co do tego czy gra obroni się sama, heh, trudno żeby nie obroniła się powtarzając dobry schemat sprzed 4 lat. Jeszcze IGNy i gametrailersy dadzą 9tki za grafikę, za balans w multiplayer etc etc i znowu pójdzie w milionach. A ludzie potem będą narzekać że same FPSy wychodzą...

 

btw tym razem jednak sporo osób widzi że to co robi Acti to przesada. Wpisz sobie w google "MW3 enviromentally friendly" :P

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Co do singla to sie zgodze, ze w seria CoD'a pod tym wzgledem rzadzi ale bez przesady ten w BF3 nie jest taki tragiczny (przynajmniej dla mnie) jak wszyscy pisza.

 

Jezeli chodzi o multi to nie jestem hejterem CoD'a ale te nowe czesci to wygladaja jak mody na PC'ie. Nowe mapy, nowe bronie i co roku bieganina z granatnikami, nozami i chu* wie czym jeszcze. Grajac w BF'a ma sie poczucie ze jest to prawdziwe pole bitwy. CoDa bardzo lubie i MW3 pewnie u mnie zagosci ale ile mozna grac w to samo ? W kazda czesc gram coraz mniej, po pierwszym prestigu podjarka opada bo wszedzie juz to widzialem... w BF'ie tego nie mam przynajmniej narazie :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mazzeo i co z tego ze jest taka rozdzielczosc, skoro gra wyglada 5 razy ostrzej niz BF? Jaka rozdzialke ma BF3 na konsolach w ogole? Bo widzisz - roznica jest taka, ze nie musze robic wytrzeszczu oczu, by dostrzec przeciwnika, ktory zlewa sie ze wszystkim dookola. Niby gram na 46 calach, a miejscami czuje sie jak kret. I dla mnie Cod wyglada bardzo dobrze, biorac pod uwage, co sie dzieje na ekranie, plynnosc, intensywnosc rozgrywki, sam pokusilbym sie nawet o stwierdzenie, ze to Ferrari wsrod silnikow (w koncu tyle lat na karku i wciaz robi wrazenie!)

No i nareszcie bede mogl pograc zwykly druzynowy DM, bo ten z BF po prostu ssje pale. Pierwsi jestescie wiecznie do narzekania, ale jak w BF jest respown przy prawie calej druzynie przeciwnikow to jest okej...

Multi w COD zawsze lubileml, w przeciwienstwie do BF nie irytowal, byl odprezajacy, arkadowy, fajny, po paru godzinach w pracy wolalem czesto bardziej przy nim sie odprezyc, niz wqrwiac przy BF i nie zaliczam sie do Twojej grupy dzieci neostrady. Ta gra po prostu moze sie podobac, deal with it!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Granie deathmatchu w BFie to jakaś pomyłka. Chyba pomyliłeś gry. Jeśli wolisz taką rozgrywkę o której piszesz to rzeczywiście CoD ci podpasuje. Nie rozumiem jednak narzekania na BF, bo to tak jakbyś opdalił Forzę i smęcił że nie możesz jeździć tam jak w need for speedzie...

 

A ferrari wśród silników to w ogóle rodzyn niezły. Tak wg ciebie wygląda dobra grafika w 2011 roku?

 

Modern_Warfare_3_Grafikvergleich_02.jpg

 

Ja się nie irytuje podczas żadnego BF'a, za to do niesamowitej (pipi)icy mnie doprowadzał MW2 z tymi swoimi killstreakami. No ale co kto woli. Istniała playlista w MW2 bez tego gówna ale mało kto na niej grał - to świadczy dla kogo jest stworzona gra, casuali którzy liczą na tanie fragi...

Odnośnik do komentarza

Lubie pograc w normalny DM, ot co, czeste zabojstwa tez mnie nie irytuja, bo powrot do gry to zazwyczaj 1-2 sec, nie smece, a porownuje, pisze dlaczego CODa kupie w dniu premiery i dlaczego bede sie przy nim dobrze bawil, robie to przez flame wywolany glownie przez Ciebie, przez szufladkowanie graczy i wrzucanie ich do jednego wora dzieciarni, bo lubia ta forme rozrywki. To tak jakbys wszedl do kacika PESa i pisal, ze graja tam betony, ktorzy nie rozumieja, ze prawdziwa symulacja tego sportu jest FIFA.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja p,i,e,r,dziele, to sa inne gry, ogarnijcie sie i Ty MaZZeo masz troche racji i easye, BF jest dobra gra, ale te rozlegle tereny ( mapy ) doprowadzaja mnie troche do szalu, biegne 3 min tam gdzie sie akcja dzieje po to zeby jakis super elo pro koles ktory lezy w krzakach przez cala gre mnie zesnajpil :) ( moze dlatego ze ja preferuje inny styl gry ) DM tez zwalony co z tego ze niby mniejsze mapy, ale kampa jest tez przeokrotna, respy sa po c,(pipi) i prawda jest ze ciezko z dalszej odleglosci kogos zobaczyc. W CODzie zas te killstriki i kampery z snajpa i shotgunem na plecach ( w MW3 ponoc ma tego nie byc ), ale szybciej znajdziesz typa i ubijesz go niz w BF3. BF ma duzo bugow powalone lobby, nie mozna grac z timmejtem w jednej druzynie nie wiedziec czemu :)

 

Wszystko to zalezy kto jaki styl gry preferuje i tyle, a co do grafy jak dla mnie easye ma racje ostrzej w codzie

 

EDIT: Znajac zycie ani BF3 ani COD nie zagosci na dlugo , ja od zawsze Halo Fan Boy ;)

Edytowane przez JuanMag
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a ja mam pytanie, mw3 ma wsparcie 3d? black ops miał. niech ktoś kto ma ,prosze sprawdzi w menu czy jest suwaczek z 3d.

Nie ma niestety ale zawsze mozesz sobie sprzetowo 2d na 3d

 

 

Nie wiem jaką ty widzisz ostrość w rozdzielczości 1024x600, przecież to jest paciaja na ekranie... Ja już widziałem zarówno początek gry jak i misję z tą małą dziewczynką i naprawdę, od tej sztuczności i plastiku porzygać się już można.

 

Nie mów mi że to wygląda super http://www.videogame...-1&i_id=1584439 bo wygląda to żałośnie...

 

Co do tego czy gra obroni się sama, heh, trudno żeby nie obroniła się powtarzając dobry schemat sprzed 4 lat. Jeszcze IGNy i gametrailersy dadzą 9tki za grafikę, za balans w multiplayer etc etc i znowu pójdzie w milionach. A ludzie potem będą narzekać że same FPSy wychodzą...

 

btw tym razem jednak sporo osób widzi że to co robi Acti to przesada. Wpisz sobie w google "MW3 enviromentally friendly" :P

 

Chlopie fanbojem jestes i tyle dla mnie bf bc 2 w multi to bylo mistrzostwo swiata ale w 3 rozgrywka jest naprawde przecietna, a jezeli chodzi o grafike w bf3 i mw3 to jak dla mnie o wiele lepiej wypada mw3 i mowie tu o ogranej pozycji a nie filmikach z netu , a co do bf3 to naprawde pieknie wyglada misja z mysliwcami a reszt jest taka "se" chyba ze wpadasz w zachwyt widzac te niby cudowne refleksy swietlne ktore bardziej przeszkadzaja w grze i po jakims czasie poprostu irytuja.

Odnośnik do komentarza

@Mazzeo, i po co robisz taką dziwną nagonkę na tego coda? Nie chcesz nie graj, ale na siłę chcesz narzucić wszystkim swoje zdanie i wyśmiewasz tych którym się cod podoba. A co do tanich fragów z killstreaków, to żeś do(pipi)ał. Co za problem zmienić na klasę z cold-blooded i stingerem i pozdejmować latadło? Bez kitu, może po prostu nie wiedziałeś, że tak się da. Ten ból dupy o killstreaky, które jest naprawdę łatwo skontrować, więc o co kaman. Ale tak masz rację BF3 to po prostu Da BEST GAME EVAH! i kto się ze mną niezgadza ten jest idiotą. Narzekasz na wszystko co jest, to po co w ogólę grasz na konsoli. Już MW2 było dla Ciebie zidiociałe, i jak sam pisałeś grałeś w "gówniane BC2", bo nie było żadnej alternatywy. A teraz to co? też grasz w idiotyczne Bf3 bo nie masz alternatywy?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie będzie, pewno będą spec opsy które będą oparte na kampanii tak jak w MW2.

 

Ferris, z tym że ja nawet nigdzie nie wspomniałem o BF, wpierw zrobił to easye. Teraz gram w BF3 bo jest świetną grą której jednak mam wiele do zarzucenia, nie potrzebuje alternatyw. Nigdy nie zrozumiem jednak po co kupować co roku to samo, gdzie już od CoD4 seria ciągnie w kierunku totalnego noskillostwa, braku balansu i wrzucaniu kompletnie nieprzemyślanych pomysłów. Jak to mówią za oceanem "same old bullshit". Najgorsze że seria stała się rakiem toczącym całą branżę. Tylę się mówi o odgrzewaniu kotletów, braku nowości w grach, ale jak przychodzi co do nowego Call of Duty, który technologicznie stoi od paru lat, jest brzydki, nie ma fizyki i reprezentuje jakość gorszą niż niektóre mody na PC to niektórzy i tak się zachowują jak Fry z Futuramy ze swoim "shut up and take my money".

 

Ale dobra już nic więcej nie piszę.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Nie będzie, pewno będą spec opsy które będą oparte na kampanii tak jak w MW2.

 

Ferris, z tym że ja nawet nigdzie nie wspomniałem o BF, wpierw zrobił to easye. Teraz gram w BF3 bo jest świetną grą której jednak mam wiele do zarzucenia, nie potrzebuje alternatyw. Nigdy nie zrozumiem jednak po co kupować co roku to samo, gdzie już od CoD4 seria ciągnie w kierunku totalnego noskillostwa, braku balansu i wrzucaniu kompletnie nieprzemyślanych pomysłów. Jak to mówią za oceanem "same old bullshit". Najgorsze że seria stała się rakiem toczącym całą branżę. Tylę się mówi o odgrzewaniu kotletów, braku nowości w grach, ale jak przychodzi co do nowego Call of Duty, który technologicznie stoi od paru lat, jest brzydki, nie ma fizyki i reprezentuje jakość gorszą niż niektóre mody na PC to niektórzy i tak się zachowują jak Fry z Futuramy ze swoim "shut up and take my money".

 

Ale dobra już nic więcej nie piszę.

 

Po co zmieniać coś co się sprawdziło?Gra ma niesamowity klimat i fabułę, każda część jest świetnie połączona ze sobą.Multi się spełnia dodając oraz poprawiając pewne rzecz i to nas trzyma przy tej grze...Co chciałbyś nowego?Jetpacki?A może Call of Duty na Marsie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale to nie chodzi o to, ludziom żal dupę ściska, że COD ma taką popularność........i nie rozumieją tego, że ona nie wzięła się znikąd tylko sobie na nią ciężko zapracowała. Bf3 dla mnie to najbardziej prze hypowana gra w tym roku która na konsoli po prostu się obsrała....

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...