Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale w takim BC2 jak widzisz czołgi czy inne pojazdy to na siłę próbujesz granatnikiem assalta niszczyć? Ja wtedy zmieniam na na engineera, albo biorę C4 i napieprzam :P Choć moim zdaniem w CoDach rzeczywiście za dużo tych wynalazków, najlepiej sprawdza się jeżeli chodzi o gameplay walka samą piechotą. Grałem ostatnio u kumpla w BO na PC i tam na Nuketown nonstop ktoś napieprzał z powietrza, dosłownie nie można było nic zrobić, nawet jak już uciekłeś to dopadł cię granat.

 

Wiążę duże nadzieje z MW3. Takie mniejsze mapki nastawione na walkę piechoty zawsze bardziej do mnie trafiały. W dodatku co-op i survival zrobiły na mnie większe wrażenie niż to co widzieliśmy na gameplayu gamescom w BF3. Mam takie wrażenie, że nawet gdyby dwaj grający panowie się nie porozumiewali w trakcie gry ("ok, ja biorę tego po prawej, ty weź drugiego. 3, 2, 1, teraz!") to wyszłoby na jedno i to samo, nawet nie wiem czy ten alarm potem nie był skryptowany?

 

No cóż, pozostaje nam czekać na dema, bety, itd. Do tamtego czasu na pewno na 100% nie można nic powiedzieć

Odnośnik do komentarza

Brak dedyków w MW2 zabił tę grę, dlatego po dziś dzień gram w jedynkę :P Mam nadzieję że wrócą po rozum do głowy :)

 

A w jedynce były dedykowane ?? Chyba nie. Też chętnie bym pograł ale większość gier jest zhakowanych dodatkowo graja tam same dzieciaki , które graja noscope z wkurzającym piruetem... nie na widzę tego... nie grają na zadania tylko kampią waląc z piruety :)

 

W MW2 też już mi się niechce grać, po 10min gry jestem znudzony... więc czekam na MW3 ale też chyba sie znudzi no i noscope wraca (tragedia) wiec nadzieja jest w BF3 lub Ghost Recon 3.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Bardzo lubie serie CoD i każdą część kupowałem niemalże w dzień premiery. Po tym trailerze wiem że w tym sezonei kupie tylko BF3 na premierę, na nowego Mw poczekam az stanieje przynajmniej o połowę. O ile w MW2 był skok graficzny i gameplayowy w stosunku do porzedniczki, tak tutaj wszystko wygląda tak samo jak w MW2 + kilka nowych bajerów, szkoda.

Odnośnik do komentarza

Biorę MW3 w premierę. Przede wszystkim dla napakowanego akcją singla, w multi trochę pogram ale raczej skończy się na 15h na liczniku a DLC żadnych do CoD'a kupować nie zamierzam. Cieszy mnie, że oprócz kampanii będą tryby Spec Ops, tym razem punktowane za każde zabicie, zupełnie jak w rozgrywce po Sieci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No tym trailerem chcą na zrobić wrażenie tym pękającym szkłem i wybuchającymi samochodami... które już od lat znamy a się nie zmieniły. Znowu pełno zabawek... ale jest duże ALE... bardzo podobają mi sie te mapy, które pokazali. Dla mnie jedną z największych wad w MW2 były zbyt kolorowe, ciasne mapy a te w MW3 zalatują COD4, są klimatyczne, "jednokolorowe" .. bardziej poważne... podoba mi się.

Odnośnik do komentarza

Wygląda to strasznie brzydko - z ciekawostek to w trybie tpp postać trzyma broń przed magazynkiem a nie na gripie, ale generalnie ten trailer w 720p jest strasznie mizerny graficznie. Reszta to stary cod z nowymi gadgetami. Mi tam pasuje chociaż wrażeniami z pola bitwy BF3 dalej zjada trailerami na śniadanie MW3. Tak czy siak, z obiema grami dobrze się pobawię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...