Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

nie chce rozpętać tu zadnej wojny ale jakos ten trailer wydał mi sie bardzo slaby pod wzlgedem oswietlenia, wszedzie takie plastikowe otoczenie , a wybuchy nie daja prawie zadnego swiatła, ładny animowany ognio-dymek ale taki suchy jakiś, nie rozświetla okolicy, to samo pozostale sceny, nieby obiekty rzucają cienie wiec jakieś światlo niby tam jest ale go nie widać, tak jak by wszystko było jasne samo z siebie a nie dlatego że jest oświetlone, pod tym wzgledem BF3 jest daleko z przodu, gdzie gra swiatła urywa dupe przy samych kolanach

 

 

oprocz tego to jest calkiem widowiskowo ale silnik chyba serio już nieco kaszle jak w starym maluchu

 

No rewelacji na baltyku nie ma jesli chodzi o engine i pod tym wzgledem BF3 zjada COD na sniadanie. Inna sprawa, ze graficzka COD mi spokojnie wystarcza i chetnie pogram.

Odnośnik do komentarza

nie chce rozpętać tu zadnej wojny ale jakos ten trailer wydał mi sie bardzo slaby pod wzlgedem oswietlenia, wszedzie takie plastikowe otoczenie , a wybuchy nie daja prawie zadnego swiatła, ładny animowany ognio-dymek ale taki suchy jakiś, nie rozświetla okolicy, to samo pozostale sceny, nieby obiekty rzucają cienie wiec jakieś światlo niby tam jest ale go nie widać, tak jak by wszystko było jasne samo z siebie a nie dlatego że jest oświetlone, pod tym wzgledem BF3 jest daleko z przodu, gdzie gra swiatła urywa dupe przy samych kolanach

 

 

oprocz tego to jest calkiem widowiskowo ale silnik chyba serio już nieco kaszle jak w starym maluchu

 

No rewelacji na baltyku nie ma jesli chodzi o engine i pod tym wzgledem BF3 zjada COD na sniadanie. Inna sprawa, ze graficzka COD mi spokojnie wystarcza i chetnie pogram.

Pograć to też chętnie zagram... Ale tylko w singla, żeby nabić platynę i poznać zakończenie historii. Multi nie wchodzi w grę, bo z wypowiedzi twórców za bardzo przypomina ten z MW2, a to nie zabawa tylko masochizm dla tych, którzy marzą o samobójstwie, ale nie mają odwagi targnąć się na swoje życie.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Wiadomo już może jak to będzie z tym CoD Elite w MW3? Zastanawiam się czy będzie działać na zasadzie Rockstar Pass (można pobierać dodatki na 5 konsolkach) czy tylko na tym koncie, na którym kod zostanie wykorzystany. Prawdopodobnie zaopatrzę się w wersję Hardened jeśli uda mi się ją wyrwać poniżej 400zł (ewentualnie jakieś serwisy zagraniczne).

Odnośnik do komentarza

 

Czyli od razu gra traci na starcie 2 punkty od oceny... Soundtrack z MW2 to jeden z najlepszych w ostatnich latach.

 

http://www.youtube.com/watch?v=DZASk_Hs7jo szczeólnie od 0:55. Czysta poezja.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...