Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie ma za bardzo na co czekać, bo gameplay jest taki sam jak zawsze, czyli MW2 i BO na lekkich sterydach. Pytanie tylko jakie teraz będą mapki i czy dojdą oprócz uzbrojenia jakieś nowe perki i motywy z malowaniem twarzy jak w Black Ops, ale raczej na to bym nie liczył. Akurat lubiłem ten patent.

 

Podobno multiplayer ma bardziej przypominać cod 4 niż mw2, więc jest, na co czekać ;p

Odnośnik do komentarza

To nie jest ten sam engine od 4 lat. To jest ten sam engine od 6 lat (CoD 2 tez na nim powstal). Malo tego, silnik bazuje na jeszcze starszym silniku Quake 3.

 

Prawda jest taka, ze grafe na konsolach mogliby poprawic. Owszem chodzi w 60 fpsach, ale ta rozdzialka to naprawde zal. Naprawde uwazacie ze przez tyle lat ile korzystaja juz z niego na PS3 (wiec juz chyba jakostam poznali architekture - na pewno znaja ja lepiej niz X lat temu, kiedy wypuszczali CoD 3 & 4) no to mimo wszystko mogliby z niego cos wiecej wyciagnac (nie prosze o wiele - zeby ta gra chociaz chodzila w pelnym 720p a nie w takiej beznadziejnej rozdzialce).

 

Jesli chodzi o sama gre to nie oszukujmy sie od CoD 2 seria stoi w miejscu. No, CoD 4 byl jakimstam krokiem naprzod chociaz nie ogromnym. Od CoDa 4 jedyne co dostajemy to mission packi z porcja nowych broni, perkow itd. Sama gra sie nie zmienia.

 

Wystarczy sobie porownac co sie dzieje u konkurencji. Bad Company 1 wprowadzilo destrukcje co jak dla mnie bylo rewolucyjnym rozwiazaniem jesli chodzi o multi. BC2 ja jeszcze troche podpakowalo, chociaz ogolnie gra nie byla specjalnym krokiem na przod. BF3 jednak za to juz naprawde oferuje nowa jakosc (a DICE pokazuje ze caly czas ma swieze i dobre pomysly - chociazby ten ogien zaporowy zapowiada sie kozacko).

Odnośnik do komentarza

Activision mogłoby bez problemu napisać nowy silnik. Z tym że jeśli miałby on generować grafę na poziomie BF3 czy innych lepszych graficznie FPSów to o 60 fpsach można zapomnieć. Dla fanów CoD może to być na tyle duża różnica, że nie zdecydują się na zakup nowej części. Ludzie grywający nałogowo w CoD się do tego przyzwyczaili i nie zważają na to, że gra technologicznie stoi w miejscu. Dlatego Acti woli to zostawić tak jak jest, bo to pewna sprzedaż. Taki mały paradoks, ale prawdziwy.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Twierdzisz, że nie da się zrobić gry śmigającej w 60 klatkach w rozdziałce 720p? Wydaje mi się, że stać ich na stworzenie czegoś takiego lub zakup.

Po prostu idą po najmniejszej lini oporu bo ta gra sama się sprzedaje. Paradoksalnie jakość jest coraz słabsza od COD4 (bo przecież gra stoi w miejscu) a sprzedaż coraz lepsza. Więc po co pakować kasę w nowy silnik...

Odnośnik do komentarza

Ich stać, gorzej z mocą konsol. Do tego nie mogą przerwać swojego cyklu. Raz w roku musi być CoD, a stworzenie silnika przez IW (bo to ich seria i oni dostarczają wszystko innym zespołom odpowiedzialnym za markę CoD) i developing kolejnej odsłony zająłby im dłużej niż 2 lata. Zapewne to się zmieni w następnej generacji, bo Acti pewnie dorzuci Sledgehammer Games do IW i Treyarch i czas developingu dla każdego studia wydłuży się o rok. Nie widzę innej możliwości, wątpię żeby jechali cały czas na jednym silniku. Inna sprawa, że po odejściu większości starej ekipy IW można się powoli żegnać z CoDem. Teraz ta seria będzie zataczać kółko, chyba że zrobią z tego MMO.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Po co oni maja tworzyć nowy silnik, skoro i tak gra sprzeda się w milionach. Co roku wydaje identyczną grę, z masą bugów i niedociągnięć, a jak widać to ludziom odpowiada. Fani rzucą się i tak na MW3, które w sprzedaży spokojnie poradzi sobie z BF3. Ogólnie życzę wszytskim miłej zabawy w to DLC. ;)

Edytowane przez YETI
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak czujnik jest beznadziejny tym bardziej że odróżnia wrogów od naszych kompanów :)

 

Ja nie odpuszczam bo jednak COD to COD i gameplay będzie taki sam czyli sprawiający przyjemność... element, który jest wada jest także zaletą :) nic sie nie zmienia od lat dlatego jestem pewien ze nadal będzie bawił jak dotychczas tylko na jak długo.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Czego się spodziewaliście? W COD4 latający heli byłe jeszcze do przełknięcia. Ale z czasem zaczęło być coraz gorzej. Niedługo w już wirtualnej grze o polu walki będziemy wirtualnie walczyć za pomocą różnych maszyn bezzałogowych nie konfrontując się z wrogiem tylko jego maszynkami. U konkurencji każdego fraga trzeba wydrzeć samemu. To chyba najistotniejsza różnica.

Odnośnik do komentarza

No tak czujnik jest beznadziejny tym bardziej że odróżnia wrogów od naszych kompanów :)

 

Ja nie odpuszczam bo jednak COD to COD i gameplay będzie taki sam czyli sprawiający przyjemność... element, który jest wada jest także zaletą :) nic sie nie zmienia od lat dlatego jestem pewien ze nadal będzie bawił jak dotychczas tylko na jak długo.

Właśnie dużo się zmieniło,tylko ze na gorsze,zagrywaliśmy się razem w MW1,ale od MW2 nastąpił jak dla mnie upadek tej serii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...