Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

Crying_Wolf miazga tzn na + czy - ?

 

Na duuuży plus. Facebook (a raczej gunbook) dla graczy. Turnieje z nagrodami co tydzień(!), wsparcie, wszystkie DLC w cenie, opcje społecznościowe. Statystyki z broni które często pokazują na prezentacjach Elite są najmniej ważne. Zrobili sobie niezłą platformę, na pewno inni wydawcy pójdą tym śladem ze swoimi największymi markami.

Odnośnik do komentarza

Crying_Wolf miazga tzn na + czy - ?

 

Na duuuży plus. Facebook (a raczej gunbook) dla graczy. Turnieje z nagrodami co tydzień(!), wsparcie, wszystkie DLC w cenie, opcje społecznościowe. Statystyki z broni które często pokazują na prezentacjach Elite są najmniej ważne. Zrobili sobie niezłą platformę, na pewno inni wydawcy pójdą tym śladem ze swoimi największymi markami.

 

Ale chyba wiesz, że już parę lat temu zrobiło to Bungie?

 

www.bungie.net

 

btw

 

Wysypały się filmiki z multi. Linki

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=30617308&postcount=689

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=30617484&postcount=695

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Crying_Wolf miazga tzn na + czy - ?

 

Na duuuży plus. Facebook (a raczej gunbook) dla graczy. Turnieje z nagrodami co tydzień(!), wsparcie, wszystkie DLC w cenie, opcje społecznościowe. Statystyki z broni które często pokazują na prezentacjach Elite są najmniej ważne. Zrobili sobie niezłą platformę, na pewno inni wydawcy pójdą tym śladem ze swoimi największymi markami.

 

Ale chyba wiesz, że już parę lat temu zrobiło to Bungie?

 

www.bungie.net

 

Jesteś pewien? :teehee: Może coś pominąłem ale za DLC buliłem normalnie na Live, nagród też nie pamiętam i aż tak rozwiniętych opcji społecznościowych nie widziałem (może moje przeoczenie). Bungie to wprowadziło z wydaniem Halo, a Acti rozwinęło pomysł w dobrą stronę ze swoją marką i tyle. Tak ta branża się kręci. Nie interesuje mnie zbytnio kto, co i kiedy, pierwszy, drugi, trzeci.

Ale jedno trzeba oddać Bungie - matchmaking mają świetny.

Odnośnik do komentarza

ja biore na premiere chociaz troche martwi mnie quickscoop, i znow ten radar do broni ;)

 

 

jeszcze jedno pytanie cos wiadomo jak zostanie rozwiazana kwestia perkow ? tzn styl mw2 czy black ops czyli kupujemy za punkty dany perk ?

 

mam nadzieje ze wezma przyklad z black opsa bo to bylo lux rozwiaznie masz ochote grac duchem to nie ma problemu ;)

Odnośnik do komentarza

Ale ja się zgadzam... MW2 był o wiele gorszy od COD4... Black Ops był znowu lepszy gdyż dla mnie miał lepsze sterowanie tzn gameplay postacią był troszkę wolniejszy od MW2... ale znowu ma wiele innych wad przez które sprzedałem grę. W tej chwili nie gram w żadne fps od dłuższego czasu bo nie ma w co. COD4 został porzucony przez Acti i hakerzy go przejęli a w MW2 nie gram bo mnie wkurzają kampery i kłikskąłpy :) ... czekam na BF3 no i na MW3 z nadzieje że na najbliższe miesiące będzie w co grać ale wątpię aby to był lata grania jak to było z COD4 ... czekam również na Ghost Recona 3... mam nadzieje że będzie wypas.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Na 90% odpuszczam w tym roku mw3, piszę na 90% bo rok temu też tak pisałem po ogromnym zawodzie z mw2. A skończyło się, że wziąłem BO na premierę (nie żałuję) heh.

 

Ale to wygląda jak 100% kalka mw2 ( w końcu sequel :turned: ), dupa nie Cod-4 to będzie wypisz - wymaluj mw2. BO o wiele lepiej się zapowiadał. Jedyne co mnie grzeje na obecną chwilę to SO ale nie do tego stopnia żeby wydawać 200 zł. Zresztą po co mi mw3 (mw2) skoro będę grał w U3 i pewnie "dobijał" jeszcze Batmana heh.

Odnośnik do komentarza

Tyle, że to będą pewnie jakieś pierdołowate dodatki, typu pojedyncze mapy, tryby, etc. Już wcześniej zapowiadali, że to będzie tak wyglądać. Na pewno nie ma mowy o 20 DLC po 53zł, bo w to nie uwierzę.

Aczkolwiek wiara lubi płatać figle, więc czekam cierpliwie aż się zacznie kabaret.

 

Nie muszę chyba przypominać, że już samo BC2 ma kilkanaście DLC :P Faktem faktem - połowa jest darmowa, ale jednak.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Wlasnie widzialem ten genialnie wyrezyserowany filmik promocyjny MW3. Absolutny majsterysztyk! Seria Call of Duty powinna isc zdecydowanie w stronie hollywood, powinni robic FILMY. Robienie gier niech zostawia dla Dice, bo ekpie z Infinity Ward slabo wychodzi ta "cyfrowa" wojna.

 

Zgadzam się i to kolejny dobitny przykład, że tylko fani potrafią najlepiej oddać realia swojej ulubionej serii w filmie. Tak samo było z wcześniej filmem CoD pt. MW: Frozen Crossing. Jednak ten wczorajszy film jest zdecydowanie lepszy, świetnie im to wyszło, warto zobaczyć.

 

Odnośnik do komentarza

Wlasnie widzialem ten genialnie wyrezyserowany filmik promocyjny MW3. Absolutny majsterysztyk! Seria Call of Duty powinna isc zdecydowanie w stronie hollywood, powinni robic FILMY. Robienie gier niech zostawia dla Dice, bo ekpie z Infinity Ward slabo wychodzi ta "cyfrowa" wojna.

 

No Walek, takich głupot to Ty nie pisz. IW stworzyło markę Modern Warfare czyli COD4, która już przeszedł do historii i jest jednym z najlepszy FPS a że w MW2 przesadzili ze wszystkim to już może być wina Activision (góra wpłynęła na jakieś decyzje). MW3 robi już inne ekipa stworzona po części z IW... tych co pozostali w Acti... prawdopodobnie osoby najmniej kluczowe podczas tworzenia marki MW. Czekamy na nowego FPS od twórców MW - Respawn

 

Już za MW2 Acti zostało zjechane ale IW zostaw w spokoju :) (Black Ops i WaW robiła inna ekipa)

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...