Skocz do zawartości

PSX Extreme #166


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sensu przesuwać terminu wyjścia nowych nr. Jak ktoś np nie zagląda na forum, będzie się tylko irytował idąc do kiosku, czy innego empiku, a tu nr pojawia się w kratkę. Jeśli już, to na stałe przesunąć premierę, np na koniec każdego miesiąca, bo ten 20-ty jest jakiś niefortunny i nie nadążacie z recenzowaniem gier na bieżąco.

Odnośnik do komentarza

Ok Fenix, rozumiem. Ale jaka wartosc ma dla odbiorcy recenzja ukazujaca sie miesiac po wyjsciu gry. Dla mnie zadna. A sytuacja nie miala miejsca sporadycznie, ba dosc czesto w tym roku.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ok Fenix, rozumiem. Ale jaka wartosc ma dla odbiorcy recenzja ukazujaca sie miesiac po wyjsciu gry. Dla mnie zadna. A sytuacja nie miala miejsca sporadycznie, ba dosc czesto w tym roku.

Nie każdy kupuje grę na premierę.

Dla mnie recenzja miesiąc pózniej ma wartość, nawet mimo tego, że na necie można przeczytać niemalże wszystko na temat gry.

Odnośnik do komentarza

Psyko, wierz mi, ze doskonale zdajemy sobie sprawe z tego problemu. Zycie to sztuka wyboru. Tworzenie pisma jest rowniez taka sztuka. Albo trzymasz sie pewnych swoich zasad albo lecisz w kierunku slupkow. Robisz cos wczesniej ale pod okreslonymi, narzuconymi warunkami albo nie robisz tego wcale. Albo inny przyklad. Recenzujesz cos co z zalozenia jest przeznaczone do grania online. Masz na to kilkanascie godzin. Gonisz slupki albo robisz cos rzetelnie wiedzac, ze tekst nie zainteresuje juz liderow zakupowych (podzial na grupy konsumentow opisany jest dosc dokladnie w marketingu - w tym przypadku chodzi o osoby kupujace gre w dniach premiery).

 

Ok, tyle ode mnie w temacie merytoryki miesiecznika. Moja byla dzialka to procedury wydawnicze a nie ukladanie zawartosci czasopisma :P.

Odnośnik do komentarza

Prenumerata została już wysłana?

Prenumerata wychodzi dzisiaj. Tym samym spora część prenumeratorów otrzyma miesięcznik już jutro (wszystko zależy od miejsca zamieszkania i tego, jak szybko z przesyłką dotrze Poczta Polska).

 

kto jest tym nowym mocarnym wydawcą?

Od razu mocarnym ;).

 

Nowym wydawcą miesięcznika jest AD MUSIC S.A. Nasze wydawnictwo nie jest z pewnością żadnym molochem, który skupuje czasopisma, tylko po to, aby przerobić je na swoją modłę. W swoim portfolio mamy m.in. takie tytuły, jak "Teraz Rock" i "Teraz Rock Kolekcja".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...