Skocz do zawartości

PSX Extreme #166


Rekomendowane odpowiedzi

Prenumerata została już wysłana?

Prenumerata wychodzi dzisiaj. Tym samym spora część prenumeratorów otrzyma miesięcznik już jutro (wszystko zależy od miejsca zamieszkania i tego, jak szybko z przesyłką dotrze Poczta Polska).

 

kto jest tym nowym mocarnym wydawcą?

Od razu mocarnym ;).

 

Nowym wydawcą miesięcznika jest AD MUSIC S.A. Nasze wydawnictwo nie jest z pewnością żadnym molochem, który skupuje czasopisma, tylko po to, aby przerobić je na swoją modłę. W swoim portfolio mamy m.in. takie tytuły, jak "Teraz Rock" i "Teraz Rock Kolekcja".

 

Przepraszam ale... Kim ty wlasciwie jestes?

 

Jutro nowy numer, nie moge sie doczekac w sumie bo nie mam juz nic do powertowania.

Edytowane przez 2razyjot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prenumerata została już wysłana?

Prenumerata wychodzi dzisiaj. Tym samym spora część prenumeratorów otrzyma miesięcznik już jutro (wszystko zależy od miejsca zamieszkania i tego, jak szybko z przesyłką dotrze Poczta Polska).

 

kto jest tym nowym mocarnym wydawcą?

Od razu mocarnym ;).

 

Nowym wydawcą miesięcznika jest AD MUSIC S.A. Nasze wydawnictwo nie jest z pewnością żadnym molochem, który skupuje czasopisma, tylko po to, aby przerobić je na swoją modłę. W swoim portfolio mamy m.in. takie tytuły, jak "Teraz Rock" i "Teraz Rock Kolekcja".

 

Przepraszam ale... Kim ty wlasciwie jestes?

No tak, nie wrzuciłem CV ;). Jestem osobą z nowego wydawnictwa, która - jak zauważyłeś - stara się odpowiedzieć na niektóre pytania Czytelników w związku ze zmianą wydawcy.

 

JJ to samo pomyslalem.

1 mysl hmm nigdy nie slyszalem o takim wydawnictwie

2 mysl hmm to w Polsce wychodza takie czasopisma jak Teraz Rock ? :teehee:

1. To akurat nic dziwnego, że nie słyszałeś. Tak jak wspominałem - nie jesteśmy żadnym wielkim wydawnictwem. W sumie, bardzo podobnym do Grupy 69, która również wydawała w sumie jeden tytuł (plus "Poradnik PSX Extreme", czyli coś podobnego do "Teraz Rock Kolekcji").

 

2. A i z tym się zgadzam. Wiele osób, które informowaliśmy o naszym nowym tytule pytało podobnie jak Ty: " to w Polsce wychodza takie czasopisma jak PSX Extreme?".

Odnośnik do komentarza

Mam i czytam - parę uwaga na szybko:

- mam nadzieje, że odsunięcie Ściery od władzy, nie jest związane w jakikolwiek sposób z robieniem "porządków" na polecenie nowego wydawnictwa, tylko rzeczywiście Pan Przemysław udaje się (na zasłużony) odpoczynek. Skoro będzie dysponował większą ilością czasu, spodziewam się licznych publikacji (bo, że po tylu latach tworzenia rynku struktur w naszym kraju, rzuci na zawsze "głupie gierki" to nie uwierzę).

- HIV wrócił. Można go nie lubić, można się nawet śmiać z jego nowego image'u, ale nie można zaprzeczyć, że "Listy" to jego podwórko. Butch przyzwoicie zastępował redaktora HIV'a na stanowisku, ale z perspektywy czasu stwierdzam, iż był za "miętki" do tej roboty ;)

- gratuluję za to Butcher'owi stanowiska "pana i władcy", kapitana statku, czyli redaktora naczelnego - życzę powodzenia oraz dalszych sukcesów :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DObra, numer kupiony bez problemu w najzwyklejszym kiosku przy warzywniaku. :) Szkoda, ze nowa szata graficzna jest tylko w zapowiedzi Infamous 2, napalilem sie na zmiane dizajnu a tutaj... Zobaczymy jak bedzie po lekturze ale rewelacji w tym miesiacu brak, cholernie brakuje wam aktualnosci recenzji. Skoro wszystko jest na biezaco na ppe.pl to PSX-E po co wlasciwie jest? o_O No wiem, pojechalem troche ale w sumie...

Odnośnik do komentarza

Ja newsów w PE w ogóle nie czytam, biorąc pod uwagę, że sporo z nich to zwyczajne kopiuj-wklej z PPE, byłoby to marnotrawstwo czasu. Recenzje często mają spóźnione, a humor skończył się wraz z odejściem członków starej ekipy. Po co więc właściwie te PSX-E? Zawsze pozostają treściwe playtesty, ciekawa publicystyka, kąciki gatunkowe czy chociażby offtpowoe ciekawostki w stylu Hyde-Parku.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja widze lekkie odswiezenie layoutu, wyglada calosc swietnie. W wolnym czasie zaczne sie przebijac przez zawartosc. Jezeli zmienil sie wydawca, tzn ze Fenix juz nim nie jest i nie pelni zadnej funkcji w magazynie i sprawach z nim zwiazanych? W stopce adres redakcji to Warszawa, czyzby tam zostala przeniesiona?

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Hivior powrócił w świetnym stylu do listów, uśmiałem sie kilka razy

 

za to Myszaqu wróć aj beg ju do kącika filmowego , oceny Walkiewicza niechybnie stawiane są na fali ekscytacji LSD no bo jak tłumaczyć kolejne rewelacje w stylu 7 dla Piły czy 8 dla Harego Portiera....

 

 

Soq kurde , mogłeś bardziej docisnąc w wywiadzie kolesi z ea sports, jak bedzie nastepna okazja, wbij do kącika sportowego, podsuniemy ci złośliwe pytania : -)

Ściera- pewnie wrócisz ale tu i teraz chcę powiedzieć : DZIĘIKI bo stworzyliście z chłopakami coś wielkiego a Ty byłeś / jesteś ważnym trybikiem tegoż dzieła

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Numer zakupiony i muszę przyznać, że tojeden z lepszych w tym roku. Tekst o historii Szraka świetny, pozostałe felietony też maja fajny poziom, no i wreszcie wrócił koncik bijatyk. Recek i zapekjeszcze nie czytałem ;)

Edytowane przez philipo
Odnośnik do komentarza

 

Soq kurde , mogłeś bardziej docisnąc w wywiadzie kolesi z ea sports, jak bedzie nastepna okazja, wbij do kącika sportowego, podsuniemy ci złośliwe pytania : -)

 

 

Starałem się, ale rozmowy z developerami są czasem ciężkie, bo goście mają ściśle określone co mogą i czego nie mogą powiedzieć. Był taki moment wywiadu, że na trzy pytania z rzędu otrzymałe odpowiedź: nie mogę w tej chwili tego komentować, aż sam Rutter się zaśmiał, ale cóż, tak to już z tajemnicami służbowymi jest :) Co do złośliwych pytań przy następnej okazji, czemu nie hehehe :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Orson, ale 8 dla HP to przeciez zasluzona ocena :)

 

 

dobra to moze i tak ale siódma częśc piły zasługuje wg niego na 7 a jak pisał tak samo ceni sobie "300 spartan" (tez by dał 7)

 

wieleee razy sie naciełem na jego ocenach....10/10 dla jakiegoś francuzkiego slashera. Był mocny , nie powiem , wbijanie nozyczek w brzuch cięzarnej kobiety powoduje paraliż nerwów u oglądającego ale 10?

 

Potem Star Trek (film nie serial)- 9/10

 

Dalej - Pirania 8/10.

 

 

I obok tego 8+ dla Incepcji. Film Nolana jest różnie odbierany ale bez kitu by dostawał porównywalne noty z..Piranią 3d

 

 

Tak, ze Myszaqu uratuj swiat, przelec księżniczke i wracaj ratować kacik;-)

 

 

ps walkiewicz w pismie "film wypada o niebo lepiej- bo koles fajnie pisze. Tu czytelnicy narzekali i zmusili go by utemperował pióro...

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.