Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles Definitive Edition


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj widziałem początek Xenoblade. Artystycznie to zupełnie co innego, niż FF12. Bardziej... no, typowy jRPG. Kicz, kolorki, postaci mówią same do siebie, żeby wytłumaczyć fabułę. Na pewno gra nie jest tak ładna, jak seria FF, ale mało co jest. Systemu walk jeszcze nie zrozumiałem. Na razie specjalnie zachwycony nie jestem.

 

Ten tekst o FF12 jest bekowy, no ale to jest temat o XB.

Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu wczoraj też pograłem trochę i nawet jeszcze nie wyszedłem z Gaur Plains. ; ) Ktoś może mi powiedzieć gdzie mniej więcej przy jeziorze szukać mam tego naszyjnika z questa otrzymanego w obozie dla uchodźców? Jest gdzieś we wodzie czy na tych dziwnych płaskich skałach po których biegają potwory z ponad 70 levelem? Czy jeszcze gdzie indziej? Aha, przy okazji szukam też Nopona mającego znajdować się w tych okolicach. Też prosiłbym w miarę możliwości o jakieś wskazówki. : )

 

Naszyjnik, o ile dobrze pamietam - przechodzisz przez tunelik niedaleko obozu ludzikow (idz przy scianie a zobaczysz) i pozniej daaaalej, az przy samym rogu niedaleko wody bedzie sie sobie swiecil.

 

Nopon jest z kolei z drugiej strony mostu.

 

 

 

Ja daje ostro, Bionis leg zaliczony na stopro, tak samo kopalnia, teraz jeszcze ogarniam do konca ten wykrecony las a w miedzyczasie caly czas wracam do colony 9 i pomagam ziomkom z obozu. 35 godzin na liczniku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj sam znalazłem jak zacząłem wścibiać nos w każdy kąt. Naszyjnika szukałem początkowo gdzie indziej, bo jak wyczytałem, że zgubiła go uciekając przez most to szukałem mniej więcej w tamtych rejonach. Nopona natomiast nie wiem jak wcześniej pominąłem. ; /

 

W każdym razie dzięki. : )

Odnośnik do komentarza

Mi tez sie rozkleilo...

 

A mi całe szczeście się nie rozkleiło, ale za to mam inny problem, bo w swoim egz. dostałem grę z uszkodzonym pudełkiem, w którym mieści się sama gra (folia została naderwana, i okładka mi zwisa), wie ktoś gdzie mogę kupić takie białe pudełka na gry do Wii, w celu wymiany...

Odnośnik do komentarza

Gra nie przestaje mnie zaskakiwać. Jak zobaczyłem bagna pierwszy raz to pomyślałem sobie "meh", ale ten myk w nocy jest niezły (nie będę już pisał o co chodzi żeby nie psuć ewentualnej niespodzianki). No i przygrywa wtedy świetny kawałek. Zdecydowanie jest to pierwsza lokacja która podoba mi się bardziej w nocy. Natomiast Makna Forest to zdecydowanie opad szczęki. : O

Odnośnik do komentarza

Trochę mniej questów robię to i progres fabularny jest większy. ; ) Swoją drogą bardzo poważnie myślę o kupnie ost kiedy będę zamawiał Type-0. Mam wielką potrzebę wsparcia tego tytułu korzystając z każdej nadarzającej się okazji. XB tak mi się podoba, że następna gra Monolith Soft, która ma ponoć być najambitniejszym ich projektem łączącym całe zebrane know-how od Xenogears do teraz, będzie chyba dla mnie najbardziej oczekiwaną grą ever. : O

Odnośnik do komentarza

No, jezeli nastepny tytul bedzie na takim samym poziomie jak XB to mysle, ze mamy nowego "krola" jerpegów.

 

 

Ja mam takie pytanko. Jest quest zeby ubic jakiegos stowrka w Mag Mell Ruins (nie podam teraz nazwy bo konsola na dole). No i tak. O ile rozkminilem to jest to ten chodzacy na dwoch nogach jaszczur ktory pojawia sie na drodze do magazynu cylindrow. Tylko wlasnie, kiedy on sie pojawia? Bo jak chodzilem tam z fabula to byl. Teraz wracam co jakis czas, patrze lukam szukam i nic - NIE MA typa, a quest trzeba zrobic.

 

Mial ktos taka sytuacje? Podobnie bylo z tym wielkim ptakiem na Anti-Air Battery 3 w zwiazku z questem dla Sesame, no ale ten w koncu sie objawil.

Odnośnik do komentarza

No, jezeli nastepny tytul bedzie na takim samym poziomie jak XB to mysle, ze mamy nowego "krola" jerpegów.

 

 

Ja mam takie pytanko. Jest quest zeby ubic jakiegos stowrka w Mag Mell Ruins (nie podam teraz nazwy bo konsola na dole). No i tak. O ile rozkminilem to jest to ten chodzacy na dwoch nogach jaszczur ktory pojawia sie na drodze do magazynu cylindrow. Tylko wlasnie, kiedy on sie pojawia? Bo jak chodzilem tam z fabula to byl. Teraz wracam co jakis czas, patrze lukam szukam i nic - NIE MA typa, a quest trzeba zrobic.

 

Mial ktos taka sytuacje? Podobnie bylo z tym wielkim ptakiem na Anti-Air Battery 3 w zwiazku z questem dla Sesame, no ale ten w koncu sie objawil.

 

Chyba chodzi ci o korytarz z tymi malymi jaszczurkami. Na mapie ten korytarz to taki ksztalt litery C badz U, zalezy jak patrzec ;) Jezeli o to chodzi to zapewne zabiles go przed tym questem jak i ja, ale zaden problem bo po jakims czasie on sie znowu pojawi, wiec narazie graj dalej, a potem do niego wrocisz (time sensitive on nie jest).

Odnośnik do komentarza

Musisz iść w głąb Tephra Cave tam jest takie duże jezioro(nawet ma własną nazwę) tam ich jest trochę, to zaraz powinieneś dorwać potrzebny item. Ja siedzę dalej na Gaur Plain bo zostały mi Monster Challenge do zrobienia (od niedobitków z Colony 6) bo nie mogę żadnego z tych specjalnych stworów znaleźć, choć tak naprawdę tylko jeden ma priorytet, aby go spotkać trzeba poczekać na burze(choć do tej pory miałem sam deszcz, no chyba że to już jest ta burza...) a niestety są one Time Sensitive i nie mogę pójść do fabularnego questa bo przepadną.

 

Swoją drogą wszyscy którzy zarejestrują do 30 września swoją kopię Xeno na stronce Nintendo dla gwiazdek to w kategorii Treasure można wtedy pobrać mini Sountrack z Xenoblade'a, jest tam jakieś tylko 12 utworów ale zdecydowanie polecam!.

 

Musisz iść w głąb Tephra Cave tam jest takie duże jezioro(nawet ma własną nazwę) tam ich jest trochę, to zaraz powinieneś dorwać potrzebny item. Ja siedzę dalej na Gaur Plain bo zostały mi Monster Challenge do zrobienia (od niedobitków z Colony 6) bo nie mogę żadnego z tych specjalnych stworów znaleźć, choć tak naprawdę tylko jeden ma priorytet, aby go spotkać trzeba poczekać na burze(choć do tej pory miałem sam deszcz, no chyba że to już jest ta burza...) a niestety są one Time Sensitive i nie mogę pójść do fabularnego questa bo przepadną.

 

Swoją drogą wszyscy którzy zarejestrują do 30 września swoją kopię Xeno na stronce Nintendo dla gwiazdek to w kategorii Treasure można wtedy pobrać mini Sountrack z Xenoblade'a, jest tam jakieś tylko 12 utworów ale zdecydowanie polecam!.

Odnośnik do komentarza

Musisz iść w głąb Tephra Cave tam jest takie duże jezioro(nawet ma własną nazwę) tam ich jest trochę, to zaraz powinieneś dorwać potrzebny item.

Nie ma tam tych mobow ani w dzien ani w nocy ;/

 

Brakuje mi ostatniego robaka w bionis leg zeby miec 100%, podobno nazywa sie fire tarantula, wie ktos gdzie to dorwac? bo od kilku godzin biegam i nic.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie, przez to sporo czasu stracilem.

 

 

Od wczoraj nie moge wykminic jak zrobic quest "emergency treatment" musze wydropic glowing wisp fluid ale nie wiem z czego, bilem w nocy jakies swietliki ale nie dropily tego.

 

To najprawdopodobniej te swietliki, a one nie zawsze to zostawiaja. Wlasnie gdyby byl bestiariusz to bym ci powiedzialem jak dokladnie sie nazywaja bo chyba jeszcze inne podobne tam lataly(ale glowy nie dam ;))

Odnośnik do komentarza

No, jezeli nastepny tytul bedzie na takim samym poziomie jak XB to mysle, ze mamy nowego "krola" jerpegów.

 

 

Ja mam takie pytanko. Jest quest zeby ubic jakiegos stowrka w Mag Mell Ruins (nie podam teraz nazwy bo konsola na dole). No i tak. O ile rozkminilem to jest to ten chodzacy na dwoch nogach jaszczur ktory pojawia sie na drodze do magazynu cylindrow. Tylko wlasnie, kiedy on sie pojawia? Bo jak chodzilem tam z fabula to byl. Teraz wracam co jakis czas, patrze lukam szukam i nic - NIE MA typa, a quest trzeba zrobic.

 

Mial ktos taka sytuacje? Podobnie bylo z tym wielkim ptakiem na Anti-Air Battery 3 w zwiazku z questem dla Sesame, no ale ten w koncu sie objawil.

 

Chyba chodzi ci o korytarz z tymi malymi jaszczurkami. Na mapie ten korytarz to taki ksztalt litery C badz U, zalezy jak patrzec ;) Jezeli o to chodzi to zapewne zabiles go przed tym questem jak i ja, ale zaden problem bo po jakims czasie on sie znowu pojawi, wiec narazie graj dalej, a potem do niego wrocisz (time sensitive on nie jest).

 

 

no czyli dobrze rozkminialem. No nic, moze kiedys sie pojawi skubany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...