Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles Definitive Edition


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda mi kupowac nowy monitor bo ten moj jest bardzo dobry i kosztowal mnie kawal grosza. W wyswietlaniu obrazu z kompa i grach nie ma sobie rownych,ale jest kiepski do konsol niestety. Narazie na tv 32" nie wyglad to tak zle,jak sie wkurze to porgam na emulatorze (ale wtedy zniknie klimat grania na konsoli :<) albo kupie sobie maly telewizorek crt taki jaki mialem za dzieciaka w pokoju :D

 

Gra zapowiada sie swietnie,mam nadzieje ze otoczka fabularna caly czas trzyma poziom.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, na nieodpowiednim monitorze gra potrafi wyglądać koszmarnie. To znaczy, koszmarnie... no, w porównaniu z grami z PS2 jest cholernie rozmyta. Oczywiście zależy od konkretnego przypadku. Na emulatorze z podbitą natywną rozdziałką powinno wyglądać dobrze na wszystkim, ale do tego trzeba chyba dość mocnego komputera...

Odnośnik do komentarza

Skończyłem! Dzisiaj było bicie.

 

Już chyba wiem dlaczego gra nie ukazała się w USA. Nie chodzi o to, że taka gra by się nie sprzeda (chociaż może to też pewien czynnik), ale o coś więcej. Jest np. taki moment, w którym główny bohater mówi z entuzjazmem (lekki spoiler z końcówki) o świecie

 

bez Boga

 

Przypuszczam, że jakby jakiś kołtun się tego dopatrzył to taki Fox News czy inni zrobiliby aferę na cały kraj.

 

W każdym razie zakończenie fenomenalne, dla mnie o wiele lepsze niż np. to z Xenogears, które swoją wymowę nieco mnie jednak rozczarowało. Jestem teraz na 99% pewien, że następna gra Monolith Soft na Wii U będzie rozgrywać się w tym samym uniwersum.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie przerwe zrobiłem i jestem dopiero w Makna Forest, 33h na liczniku, daleko jeszcze do połowy?

Dopiero dzisiaj odkryłem, że talent arts pozwalają zmieniać kolory ataków podczas chaina bez konsekwencji. Czyli można pyknąć np. czerwony-czerwony-talent-różowy-talent-żółty bez wyzerowania się mnożnika :ph34r: Tyle tutoriali, a ja nadal się musze uczyć samodzielnie ;]

Odnośnik do komentarza

Dobra znalazłem tego małego dziada, co do tego Chaina to zależy, bo nawet jak walniesz czerwone to nie zawsze pójdzie combo chain, ale fakt można zmieniać kolory jeżeli pierwsza seria pójdzie i powinien chain iść dalej. Ja dalej siedzę właśnie w Eryth Sea bo jest tu tyle questów a lokacja jest ogromna (78h, lvl 48).

Odnośnik do komentarza

Piękna gra :) Chwilowo 8h i 17 level :) Wciąga jak diabli a jak czytam Wasze opinie, że dalej jest tylko lepiej to już się nie mogę doczekać co jeszcze wymyślili twórcy. Mam pytanie, bo wykonałem chwilowo kilkadziesiąt questów z terenu Colony 9, teraz dotarłem do

kryjówki uchodźców z Colony 6

, gdzie przy otrzymanych od mieszkańców questach widnieje znaczek zegarka. Czy to znaczy, że po pewnym czasie nie będę mógł tych questów wykonać? KIedy to nastąpi?

Czy wiecie gdzie dokładnie można odnaleźć potwora z Challenge Quest 3 (colony 9)? Mam info, że w okolicach Outlook Parku w nocy, ale kręcę się inie widzę tej Lake Magdaleny, czy jak jej tam :P

Odnośnik do komentarza

Niestety Shulk nic nie dostaje, chyba ze ja cos ominalem, ale nie sadze. Jedynie mozna pozniej dostac jeden Art dla Monado i tyle.

 

Kyel Lexos, ktokolwiek widzial ktokolwiek wie gdzie to cholerstwo znajde? Niby podczas deszczu gdzies. Stawiam w sumie na Eryth Sea, ale to jest takie duze, ze az mi sie nie chce lazic bez sensu.

Fartem go znalazlem(czyt. Wcale nie szukajac ;) ) i nie jest w Eryth Sea tylko wlasnie w Colony 6 po pewnych wydarzeniach sie pojawia(przy windzie do kopalni), oczywiscie w czasie deszczu.

Jestem przed jak sadze ostatnia lokacja i zabralem sie za grind. Czyli cele sa takie: dokonczyc TEN quest z C6 juz prawie wszystko na maksa, ukatrupic najwiekszego skur... ;) w grze i na deser skonczyc Xenoblade.

Odnośnik do komentarza

Czyli dobrze wyczytalem na internetach. No nic, u mnie jeszcze sie nie pojawil. Dzieki.

 

gdzie przy otrzymanych od mieszkańców questach widnieje znaczek zegarka. Czy to znaczy, że po pewnym czasie nie będę mógł tych questów wykonać? KIedy to nastąpi?

 

Ale jak mamy Ci to powiedziec bez spoilerow? ;)

Odnośnik do komentarza

Ze wzgledu na to ze pracuje mam malo czasu narazie na granie,7h za mna dopiero ale juz moge powiedziec ze gra kopie po (pipi)e jak malo co. Grajac w to czuje klimat rpgow z psx'a.

 

Bylem w szoku jak

zabili Fiore,bylem przekonany ze mlody wstanie nagle i ja ochroni jakas super moca z Monado i powali ciosem tego dryblasa a wszyscy zrobia "oh i ah" jak to w dzisiejszych jrpgach,a tu prosze niespodzianka (nie mila bo wydalem sporo kasy na jej gear:D).

 

Odnośnik do komentarza

Mnie dzisiaj motyw na Eryth Sea zmiażdżył totalnie:

 

 

Jak już od kilkudziesięciu godzin po śmierci Fiory, odczytywałem parę przesłanek o różnych postaciach jak chociażby mumkhar i jego warsztat "Xord's shop" o jakoś długo w to nie chciałem uwierzyć że Fiora ostatecznie zginęła tym bardziej że mając do dyspozycji wszystkich bohaterów w Heart to Heart nie pojawiły się postacie które powinny daną scenkę odstawić to już dawno doszedłem do wniosku że Fiora tak naprawdę przeżyje tylko zastanawiałem się w jaki sposób, no i popatrzcie na Prison Island powraca(nie dosłownie). Kurde fabularnie to gra mnie coraz bardziej zabija, fakt że jakoś mega nie zaskakuje jak gram powoli i poprzez rozmowy z NPCami wiedziałem więcej o danych postaciach niż chyba powinienem wiedzieć(a może tak mi się wydaje) ale no brawa dla pana Takahashiego za cholernie nie sztampowe podejście do tematu(no może poza tym że chyba każda żeńska bohaterka podko(pipi)e się w Shulku....tiaa żeby życie było takie fajne xd).

 

 

Zastanawiałem się właśnie kiedy powrócę do Bionis Interior i akurat po ok. 85/6h grania w końcu udało mi się dostać tam gdzie próbowałem jakieś dobre 40h temu, aktualnie niedawno udało mi się 4 drzewko zdobyć u melii bo tak to często i gęsto zapominam używać innych postaci do questów co pewnie zaowocowało utraceniem jakichś drzewek skillsów, cóż zawsze można się pobawić przy drugim podejściu. Aktualnie jak pisałem ok. 86h na liczniku i 50lvl.

 

 

P.S.

 

Czy jak ktoś z was grał i miał wstawki po Ether Mine i na Prison Island wraz z Mechonem z twarzą to padał u was deszcz a nawet była burza? czy tylko u mnie jest wiecznie zbieg okoliczności i pogoda idealnie wpasowuje się w owe dość tragiczne scenki?

 

Odnośnik do komentarza

 

no może poza tym że chyba każda żeńska bohaterka podko(pipi)e się w Shulku....tiaa żeby życie było takie fajne xd).

Sharla nie ;)

 

P.S.

 

Czy jak ktoś z was grał i miał wstawki po Ether Mine i na Prison Island wraz z Mechonem z twarzą to padał u was deszcz a nawet była burza? czy tylko u mnie jest wiecznie zbieg okoliczności i pogoda idealnie wpasowuje się w owe dość tragiczne scenki?

 

 

ta, zawsze tak jest

Odnośnik do komentarza

DAT ENDING :woot:

 

 

Moment w ktorym

Fiora i Shulk ida ramie w ramie i cali sie swieca bo znalezli nowe Monado - O JA (pipi)E. Normalnie scena roku i badass award roku 2011. No i polaczenie z naszym swiatem, kto by pomyslal? Hehe.

 

Do Alvisa to od poczatku czulem, ze bedzie kims jak Joshua w TWEWY i sie nie mylilem ;)

 

 

Gra boska i absolutnie jeden z najlepszych jrpgow w jakie gralem.

Odnośnik do komentarza

A ja tak z innej mańki o Xeno, okazuje się że od dobrego chyba tygodnia(jak nie więcej) w Europie są problemy z kupieniem Xenoblade'a, zwłaszcza w bundle packu a sklepy same nie wiedzą czy i kiedy będzie dostawa nowych egz. i tak chciałem zamówić znajomej Xeno i lekko plan spalił na panewce bo od ponad 2 tygodni czekam na nową dostawę a tu dalej nic.... . Z jednej strony cieszę się że cały nakład się wyprzedał(tak dogłębnie nie szukałem ale na ebayach nie ma, w wielu dużych zagranicznych sieciach tez). z drugiej lipa jak chce się teraz kupić Xeno...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...