Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Przez kilka informacji, które znalazłem o Halo 4 zaczynam myśleć, że może być to nie tylko najgorsze Halo w historii, ale w dodatku jedna z najgorszych gier MP jakie kiedykolwiek wyszły. Wśród tego, czym 343i podzieliło się z ludźmi znajdują się pogłoski o:

- perkach (w tym momencie zalewa mnie krew);

- powrocie Armor Abilities (tutaj dostaję palpitacji);

- randomowych czasach respawnów Power Weapon'ów;

- timerach na hudzie odmierzających czas do Power-up'ów i Power Weapon'ów;

- punktacji opartej o sposób zabicia przeciwnika (headshot daje więcej punktów niż normalny kill, itp.);

- progresywnym systemie odblokowywania rzeczy (coś jak EXP w CoD'ie).

 

Brak blooma i powrót BR'ki to raczej małe pocieszenie.

 

No to tak jak w przypadku Anniversary H4 będzie grą singleplayer only ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A za dyskusje dostaniesz w(pipi) w becie H4!!!

 

Coś mi nie dawało spokoju, więc poszperałem. Kampanię w Reach skończyłeś na normalu jak ostatni noob, a w multi ani jednego meczu nie rozegrałeś wymiataczu i znawco Halo :P

 

Twoje szczęście, że nie ma tej bety ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Nie gral w multi bo Golda pewnie nie mial nawet :P No ale zaraz powie, ze gral na innym koncie lub u kolegi xD

 

Barth:

 

No i entuzjazm niezle opadl jezeli chodzi o multi, ale nie chce mi sie wierzyc, ze bedzie gorzej niz w Reach :P Zawsze jest nadzieja. Jezeli jednak spartola to zostanie chociaz signiel.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
Coś mi nie dawało spokoju, więc poszperałem. Kampanię w Reach skończyłeś na normalu jak ostatni noob, a w multi ani jednego meczu nie rozegrałeś wymiataczu i znawco Halo :P

 

Twoje szczęście, że nie ma tej bety ;)

 

Wymiatałem w Halo 1 na split screenie :D Reach jakoś mnie specjalnie nie zachwycił w singlu, to przeszedłem go raz na normalu na pożyczonym x360 od kolegi (który jest największym fanbojem Halo na świecie, a najlepsze że nie lubi multi i tylko w singla gra), ODST i 3 chyba na hardzie, ale nie pamiętam już. Większość gier przechodzę raz i wymieniam. A w multi Reacha grałem tylko w bete.

Ogólnie grałem na 3 różnych x360, nie moja wina że ms dał dupy i nie da się połączyć kont bo ogólnie miałbym już ok.10000 GS.

Golda nie chce mi się kupować żeby pograć sobie w jedną grę na pół roku :rolleyes: Jak mi się uda załatwić zdrapkę na 48h to zrobimy ustawkę w H3 ;)

No już się chyba ze wszystkiego wytłumaczyłem ^_^

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się wierzyć, że świeżo po wyrzuceniu AA z Reacha, 343 wrzuci to do kontynuacji Halo, które jest dla nich swojego rodzaju testem. Dopóki nie zobaczę potwierdzenia tych plotek, bądź nie zagram w grę, to zostawiam to pomiędzy plotkami. Jak na razie zapowiada się spoko, pożyjemy - zobaczymy co będzie dalej, wątpię, żeby 343 tak spaprało sprawę jak Bungie przy Reachu, a jak będzie na premierę lepiej niż w ostatnim Halo od Bungie to będzie już dobrze.

 

EDIT: ta punktacja może być w jakiś trybie czy coś, wiadomo, że Halo słynie z ''tryliarda'' różnych trybów.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Mnie również, Frank O Connor jest chyba najczęściej udzielającym się w ogóle pracownikiem jakiekolwiek developera na noegafie, pisze bardzo często (a nie jak Cliffyb raz na pare tygodni), przede wszystkim w HaloGAF a tam Reach jest jechane non stop od premiery za AA i blooma.

Odnośnik do komentarza

Proszę bardzo, potwierdzenie perków - http://www.nowgamer.com/news/1270948/halo_4_perks_were_not_copying_call_of_duty_343.html

 

I mała ciekawostka - ktoś na forum Halo Waypoint założył ankietę dotyczącą Perków i Loadoutów. Aż 80% ludzi jest przeciwna tym debilnym pomysłom (fenomen).

Ankieta - http://halo.xbox.com/Forums/yaf_postst63035_LOADOUTS-and-PERKS--Yes-or-no---Vote.aspx

Odnośnik do komentarza

A to sie skończy tak, że dadzą te wszystkie perki, oleją sprzeciwy i lamenty, miliony i tak bedą grały marudząc, w tym pewnie i ja. Reach drażni mnie podczas każdego posiedzenia a gram od premiery. No niestety Panowie, klimaty z H:CE nie powrócą i żaden team nie odważyłby sie dziś zrobić czegoś co choć troche nie jest w głównym nurcie. Wszyscy sobie depczą po piętach. Oby w Halo nigdy nie było idiotycznego centrowania broni przy strzelaniu bo nie znosze tego patentu, i zapowiada się, że tego nie ma. Brak blooma cieszy. A pomijając multi - narracja singla mnie zastanawia - czy będzie klasyczna czy coś nowego wymyślą? I ile linijek tekstu powie MC? Pogdybac można..;D Sam pancerz MC wygląda za(pipi)iscie, nie ma tej plastikowości z trójki.

 

aha, i czy MC pokaże twarz? Oby nigdy! ;]

Odnośnik do komentarza

perki perkami - perki to co innego niż AA i jest szansa, że nie będą psuły gameplay'u. Nie ma to jak zmieszać grę z błotem po zobaczeniu pierwszych, króciutkich urywków. Pożyjemy zobaczymy. Reach był, jest i będzie zepsuty, ale to i tak najbardziej skillowy i wymagający FPS (porównując do gier z tego przedziału czasowego). Ludzie psioczą na Reacha, a graja w MW3. No comment.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedy ludzie słyszą "perki" od razu na myśl nasuwa się Call of Duty ze swoim zyebanym systemem, więc nie dziwne że psioczą. Inne gry multi również je mają ale jest to jedynie pochodna tego co jest w CoD nic ponadto, nawet BF nic nie zmienia w tej kwestii (pomijając w ogóle że akurat w tej serii mają one znaczenie marginalne). Jeżeli Frank od razu zaznacza, że nie mają zamiaru kopiować Call of Duty, to dobrze, szkoda tylko że nie podał od razu konkretów, myślę że dopiero testują te rozwiązania. 343 to zbiorowisko łbów z przeróżnych developerów, więc mogą coś fajnego wykombinować.

 

Znalazłem kawałek z OST w przyzwoitej formie

 

http://www.youtube.com/watch?v=DmgLND8h7CQ

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...