Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Każda część ma swoich przeciwników, ale żadna, nawet Reach nie budzi takich kontrowersji jak H4.

 

343 łata Ricza, ale dość nieudolnie, przy okazji mocno dzieląc społeczność. No i ciężko jest naprawić coś, co jest zepsute od początku do końca.

 

To, że nie udzielałeś się wcześniej na PPE oznacza tylko, że ominęła Cię spora część życia polskiej sceny, oraz nie do końca znasz nasze poglądy na to, jak powinno wyglądać Halo. Oczywiście nie oznacza to, że ktoś z tego powodu powinien nazywać Cię noobem - wszystkie opinię i punkty widzenia są mile widziane.

 

Ja też długo się wahałem zanim zacząłem tu pisać, a gdy napisałem pierwszy post wywołałem dużą kłótnię. Potem okazało się, że większość ludzi tutaj jest bardzo miła, tylko dość wokalna.

Odnośnik do komentarza

Juan dla mnie MLG jest zbyt przekombinowane i nie podobają mi się kompletnie patenty, które tam są zaimplementowane. Ja również uważam Reach za grę dobrą mimo wszystko, jednak do H3 mu daleko, pod każdym względem, a głównie jeśli chodzi o randomowość, bzdury (obecne nawet na customach przy świetnym połączeniu - tak jest już zrobiony silnik tej gry), bloom (wiadomo), aiming (auto-aim w Reachu jest tak ok. 2x większy niż w H3, czasem zdarza się, że nie trafisz, a dostajesz killa) i wiele, wiele innych rzeczy, które wymienialiśmy w tym temacie 1000 razy. Pewnie gdyby nie to, że 'trójka' kompletnie mi się przejadła to dalej bym w nią grał, niestety nudzi mnie, no i do tego teraz trudno zagrać mecz wolnych od lagów.

Reach jest jaki jest, pogodziłem się z tym, bo wyboru innego nie ma. Niestety, oczekiwania względem H4 były po Reachu bardzo wysokie, każdy czekał na powrót starego dobrego gameplay'u, a tu nagle 343 wyskakują z informacjami, przy których Reach wydaje się mega wyważonym i nieprzyjaznym dla noobów tytułem. Nie brzmi to dobrze, chciałbym jednak, żeby 343 zaskoczyli mnie pozytywnie odpalając grę, bo po prostu chciałbym mieć dobre Halo. Czy tak się stanie - to się okaże niebawem.

 

Typfon - to co napisałem nie było do ciebie, źle to odebrałeś.

Odnośnik do komentarza

Chciałem tylko zaznaczyć że żaden ze mnie pro, ale lubię competitive halo, nie mam zamiaru bronić Reach każdy kto grał wie że gra jest randomowa i często guzik zalerzy od naszego skilla. Ale to co się dzieje po scanach to juz totalna paranoja, mam nadzieję że się nie mylę (a jak tak to wszystkich ślicznie przeproszę) ale 343i to nie Bungie przy Reach, oni naprawdę się starają (to czy im wychodzi czy nie to już inna sprawa) i nie chce mi się wierzyć że spartolą coś o czym na swoim forum słyszą od ponad roku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...