Skocz do zawartości

Far Cry 3


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zacnie się zapowiada, w końcu jakieś dobre "pif paf" w zalewie tych mega "poważnych" i silących się na nie wiadomo co strzelanek.

Oby tylko zabawy starczyło na więcej niz 4godziny :D

Dodatkowo jest to DLC (?) perfidnie nie wycięte z podstawowej gry a to już coś :thumbsup:

Nie DLC ale bardziej dodatek w starym stylu tak jak to było zawsze na piecykach. Ludzie teraz na przemian nazywają dlc dodatkiem i na odwrót,a to powinny być zupełnie inne rzeczy.

I fakt, nie dość, że stand alone to jeszcze widać, że to nie było wycięte z gry właściwej zostawione "na potem", tak więc choć raz mogę Ubi pochwalić, a niech mają.

Początek gry i nabijanie się z tutoriali dla debili jest genialne, ten 12min fragm.,który udostępnił IGN mnie w zupełności przekonał.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Wszyscy się jarają a je nie kminie czym :P Pozmieniali kolorki, dali wszystkim metalowo-cyborgowe skórki oraz dorzucili rynsztokowy humor i już jest GotY? :) Ja tu widzę to samo tylko, że w innych szatach. FC3 był super grą więc nie żeby mi coś nie pasowało, plus należy docenić fakt, że jest to konkretny dodatek (nie ukryty na płycie) a nie jakieś mapki do multi, w które nikt nie gra. Jednak jakiegoś mega hypeu nie odczuwam. Chociaż jedna rzecz mnie zniszczyła - muza. Powerglove dają radę i złapałem się na tym, że trollując na forum słucham ost do Blood Dragon. 

Odnośnik do komentarza

 

 

A sam Far Cry 3 był robiony pod "debili". To DLC to taka hipokryzja.

Większość współczesnych gier AAA ma elementy robione pod debili i FC3 nie jest niczym szczególnym.A czy ten dodatek to hipokryzja ze strony Ubi? Pewnie tak, co nie zmienia faktu, że jak dla mnie szykuje się fajny kawałek kodu i choć raz dam może Ubi zarobić.

 

Dobrą nowiną jest to, że zostanie wydany ost z tego dodatku:

 

 

Good news: There will be a Far Cry 3: Blood Dragon OST

 

https://soundcloud.com/powerglove/powercore

Ubisoft will be releasing a 25-track OST full of music from Power Glove with audio samples from the Far Cry 3: Blood Dragon mixed into the soundtrack. What we got to hear from the Soundcloud already is just a small taste of something amazing according to creative director Dean Evans, and it's all thanks to a cheesy B-movie that this partnership even came about. 

"I was watching a friend's movie a few years ago called Hobo With a Shotgun, and one of the songs of Power Glove is featured on there," Dean told me. "I was like 'What the fuck is this?! Who made this fucking song?! Oh it's these guys called Power Glove. Right, let's get in touch with [them].'

"So got in contact with these guys and it was like 'Hey, I'm Dean, I'm from Ubisoft Montreal. I totally wanna get you to score a game.' And they're like 'Ah, fuck off. This has got to be a joke.' I'm all 'No, no, no, it's totally real!'

"These kids are great, they're unsigned, they've released one EP, they've done a few tracks on some of Jason [Eisener's] work like ABCs of Death and Hobo With a Shotgun. We got on Skype, had a chat, ran through the concept with them, and this was the first time when working with composers that we'll get their first submissions and we have no feedback. None. These kids get it, they're absolutely amazing. I would jump at the chance to work with them again on something."

Dean added that he wants to see Power Glove become big stars, and hopes the game will help propel them to where they need to be. As for how you'll get the soundtrack, Dean wasn't ready to say yet but pre-ordering the Steam version of Blood Dragon will get you the soundtrack for free.

Sam zastanawiam się właśnie nad wersją na Steam bo dodają ten ost za friko więc całkiem fajny deal by wyszedł.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Polowania kręcą tylko do pewnego czasu-aż rozbuduje sie swój arsenał.Później zwierzynę olewa się i biega odbijać bazy cz zabić nożem pirata.I sumie tyle...no są jeszcze jakieś wyścigi czy proste zadania gdzieniegdzie.Jest dużo rzeczy do znalezienia-jednak można kupić mapy na których widać wszystkie przedmioty.To chyba taki minus dla prawdziwych szukaczy.

Ale fajnie się gra.Posterunki całkiem inaczej wyglądają,trzeba się namęczyć czasem żeby odbić bez alarmu.

Mimo tylu zachwytów nad nią nie dałbym jej miana GOTY ale można ją kupić w ciemno bo zapewnia dużo frajdy.

Odnośnik do komentarza

Frajda jest, choć samo strzelanie, pomimo tego, że przyjemne, nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak wyspa, którą odwiedzamy. Piękne widoki zatok, zmienny cykl dobowy i żyjąca dżungla robią wrażenie. Widać, że projektowali to ludzie o dobrym smaku. Sama eksploracja wyspy jest przyjemna, poza tym ile razy złapałem się na staniu i oglądaniu widoków. Ta gra jest piękna.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem speed-runów. Ok, w takim Demon's/Dark Souls robią wrażenie, ale w reszcie gier jakoś tak nie bardzo się czemuś przydają. Far Cry 3 polega na chłonięciu klimatu, a nie pośpiesznym przechodzeniu. Dodatek na 5 godzin to naprawdę nie jest tragedia.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

W patchu 1.05 na PC znajduje się jedna cudowna linijka, która przyspieszyła bicie mojego serca:

 

 

 

Nowe możliwości:  Reset posterunków: Po podbiciu wszystkich posterunków i zdobyciu osiągnięć kończących grę, gracz może zresetować posterunki z poziomu menu
 
 
Czy na konsolach to też się pojawiło?
Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Far Cry 3 bez wątpienia jest grą świetną bo nawet takiej sandboxowej marudzie jak ja się spodobał. Owszem, na początku mierzi polowanie w celu powiększenia portmonetki, ale później zdobywanie outpostów cichcem, znajdywanie reliktów z tym charakterystycznym dla MGSa "Zummmm!", egzekucje nożem fuck the what oraz naturalny progres w grze rajcują jak cholera. Game of the Year to to nie jest, ale na miejscu każdego gracza zamiast dywagować nad tym głupim tematem zagłębiłbym się w przygodę w dżungli i upolował tapira.

 

CytatNowe możliwości: Reset posterunków: Po podbiciu wszystkich posterunków i zdobyciu osiągnięć kończących grę, gracz może zresetować posterunki z poziomu menu

 

Czy na konsolach to też się pojawiło?

 

Tak.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pograłem trochę w demo Blood Dragon i szczerze powiedziawszy ta gra zabija klimatem. Jest po prostu esencją wszystkiego co dobre z lat 80-tych. Intro wzorowane na grach, które dawały nam tyle radości za smarkatych lat. Nawiązań jest masa, smaczków i puszczanie oka do gracza zresztą też. Wprawne oko dostrzeże nawiązań choćby do Ucieczki z Nowego Jorku, Komando, Terminatora czy innych superprodukcji z tamtego okresu. Twórcy mieli pewno sporo radochy z tworzenia gry. Wystarczy przejść tutorial (sponsorowany zresztą) jak i posłuchać komentarzy bohatera by wiedzieć już jakiego typu to jest produkcja, a to wszystko raptem z krótkiego dema. Awesome!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...