Skocz do zawartości

Far Cry 3


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie misja z atakiem na

bazę Vaas roz(pipi)ała mnie i chyba był największym kopniakiem w jaja jakie uświadczyłem od dawna w grze  

Ta gra przebija większość tytułów jakie grałem i chyba nawet pokonuje Tomb Raidera :)

 

 

Imo po przejściu gry stwierdziłem, że Hoyt jest jeszcze fajniejszą postacią od Vassa. A ostatnia misja (wielka ucieczka z lotniska, nie światynia) to istny majstersztyk, dawno nie widziałem tak wypełnionego fajerwerkami i tak epickiego finału w grze. :P

 

Odnośnik do komentarza

Czemu ta gra niemoze mnie do siebie przekonac? . Za kazdym razem gdy ja wlacze, to po maks 30 min wylaczam, bo mnie muli:/ . A kupowalem na pewniaka ,bo tak kazdy hajpowal.

 

 

Miałem tak samo ;) Musisz dać się jej rozkręcić, a przede wszystkim zrobić upgrade ekwipunku, czyli upolować trochę zwierzyny i powiększyć pormonetkę oraz zwiększyć miejsce na broń. Początek w tej grze jest najgorszy, potem jak się zrobi z Jasona zabijaka, gra nabiera rumieńców. Combo podrzynasz gardła trzem typom, doskakujesz w jednej akcji do czwartego, wyciągasz mu guna z kabury, rozwalasz nadbiegających dwóch, a na końcu skręcasz temu, co zabrałeś broń kark :) Mistrzostwo. Graj dalej, będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza

No fakt, że początek trzeba przejść aby podbić wszystkie niezbędne rzeczy bo bez tego jest irytacja ale jak się ekwipunek poprawi to jest się czym bawić :)

 

co prawda nie radzę sobie jeszcze za bardzo z tymi kombosami zabijania ale mam nadzieję, że dam radę. Bo jak na razie wychodzi mi standardowa eliminacja i ta z rzutem nożem a pozostałych muszę się poduczyć wykonywać bo są już odblokowane.

 

Ale gra bardzo dobra i co najważniejsze dłuuuuuuuuga !

 

a dziś po raz kolejny mi wciągnęło 3 godziny grania . Nie wiem jak to jest ale zrobiłem kilka misji i pokazują mi się ikony zapisywania a teraz znów musze przechodzić kilka misji od nowa , nawet daje specjalnie kliknij zapisz a i tak dupa z tego :(

Edytowane przez mario4
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ta gra to jakieś nieporozumienie. Wczoraj przyszła przesyłka, a na liczniku mam już ok. 18h, od konsoli z wielkim żalem odciąga mnie tylko burczenie w brzuchu. Druga gra po Sleeping Dogs, która nie jest rpg'iem, a w której mam ochotę odnajdować wszystkie "znajdźki". Nie mam odkryte nawet pół mapy, a crafting ukończony w 95%. Powoli będę teraz przyspieszać tempo, omijając loot, gdyż kasa się przelewa, wszystkie bronie na maxa zupgradowane, czekam tylko aż wpadną jeszcze jakieś specjalne giwery. Od 2 lat nie byłem na wakacjach, a grając mam wrażenie, że wykupiłem last minute na Karaiby. Skoki do wody z dużych wysokości i od razu skojarzenia z pierwszym Tomb Raider'em, są o wiele przyjemniejsze jak nasza postać składa się jak strzała z rękoma wyprostowanymi przed sobą. Piękne widoki, szczególnie z wież lub na lotni. Nie sądziłem, że Far Cry 3 będzie, AŻ tak dobry. 9+ lub przysłowiowa "dyszka" bez mrugnięcia okiem!

Odnośnik do komentarza

W 100% podzielam zdanie u gory, o czym juz z reszta pisalem dawniej. Jak kogos kreca zabawy  pakowanie postaci, polowania w dzungli, eksploracja duzego i pieknego terenu, no i swietna fabula, postacie, mechanika gry - nie ma sie nad czym zastanawiac. Jako fan filmow z S. Stallone, bawilem sie genialnie, wczuwajac sie w polujacego w lesie kozaka a la Rambo: Pierwsza Krew. Wspaniala zabawa i czaje sie wlasnie na dodatek.

Odnośnik do komentarza

Z tą genialną fabułą to trochę pojechałeś, bo dla mnie gra od połowy robi się zdecydowania mniej ciekawa w tej kwestii. Przede wszystkim zabolało mnie brutlane sprowadzenie

Vaasa do roli zwykłego pomagiera jak i jego zbyt szybko wyłączenie z fabuły. Sądziłem, że będzie jak Joker w Batmanie AA, bo Ubi mocno go promowało.

 

Edytowane przez Kyo*
spoilery dajemy w tagi
Odnośnik do komentarza

Ok, punkt widzenia itd... Mi sie osobiscie historia glownego bohatera, jego bojowa przemiana i koncowy dylemat moralny bardzo podobal i z przyjemnoscia parlem do przodu, aby dowiedziec sie co to sie na koncu wydarzy. Napewno otoczka i setting gry w tym pomagaly. Wiec dla lubiacych dzunglowe klimaty przygodowe i motyw rozwoju glownego protagonisty, warto FC3 polecic.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak jara cię wszystko (filmy, muza, życie etc.) z okresu lat 80-tych to się nie zastanawiaj. Zresztą demo chyba jest jeszcze dostępne. Po ograniu będziesz miał wyrobioną opinię na temat Blood Dragon. Beka jest tam wszędzie. Od stylizowanych wstawek przez tutorial aż po podpowiedzi przy loadingach.

Odnośnik do komentarza

już pobrałem i obadałem to demko. jest świetne, chodź trochę nie mogę sie przyzwyczaić do kolorystyki. wszystko inne jest wręcz rewelacyjne.

giera (ten dodatek, bo jak to mam nazwac?)przypomina mi czasy Szaraka -  Duke Nukem Time 2 Kill  :)  jutro zakupie całość.

dzieki.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...