Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde, tak sobie przedwczoraj myślałem, Czechy wygrały z Holandią, Słowacja z Hiszpanią, Rosja remisuje ze Szwedami i reszta słowiańskich brosów, remisy i lub właśnie wygrane, fajnie by było gdyby Polska wygrała z niemiaszkami, i tak sie stało, nie ma wstydu i poszliśmy śladem reszty kurwasów

Pepiki to akurat turasów ograły. Holandia długo męczyła się z boratami, ale w końcu dali radę. Na ten moment największą niespodzianką eliminacji Albania, która w pierwszej kolejce pojechała Portugalię, a dzisiaj do 82 min. prowadziła z Danią, ale ostatecznie skończyło się na 1:1

Odnośnik do komentarza

Podolski jaki cwel niedoruchany. Jak z nami wygrywali to 'Polska moja kraj, mnie boli serce jak strzelam gole przeciwko Polska', a dzisiaj go dupa piekła i bijatyki szukał.

 

Ja pie.rdole. Ma w Polskę w sercu ale to nie znaczy że ma odpuszczać. Jak się przegrywa to oczywistym jest że mogą kogoś ponieść emocje i potrafi się robić głupie rzeczy, oglądaj więcej meczów piłkarskich to się przekonasz że nie jedyny Podolski takim "cwelem". 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

mnie jedynie ciekawi czym im sprycowali przed meczem - nie pamietam, doslownie nie pamietam meczu, w ktorym polscy pilkarze tak dobrze wytrzymali kondycyjnie i tak agresywnie i poswieceniem grali do konca

 

imo bardzo chaotycznie bo Niemcy chcieli jeno tylko wcisnąć. Nadal nie widzą partnerów bo nasze grajki muszą patrzeć na piłkę. 

Odnośnik do komentarza

Jestem zniesmaczony gra niemcow. Z taka skutecznoscia to sobie nie pradza i z Gibraltarem. Szczesny, fakt, wybronil kilka trudnych pilek ale cala reszta od faszystow to byly jakies farfocle albo chybienia. Liczylem, ze znow naszych pocisna i sie skonczy januszowy hajp a w poniedzialek poczytam mase niewybrednych komentarzy. No coz moze po meczu ze Szkocja. Jak juz pisalem wielokrotnie, mam wyje.bane na tych kopaczy bo za mlodu sie na nich przewiozlem wiec na starosc nie ma zmiluj. Technika nadal jak u trampkarzy, niemcy krecili nimi jak malymi dziecmi. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, ze za 30 lat (o ile dozyje) nadal bede sluchal o tym jedynym historycznym zwyciestwie nad niemcami, ktore byc moze da nam awans do mistrzostw. Ale, no wlasnie, eliminacje sie jeszcze nie skonczyly.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

najpierw większość była pewna porażki, a teraz marudzą, bo im się styl nie podobał, no (pipi)a. nie spodziewaliście się, że wygrają, ale jak już wygrali to macie pretensje, że nie zrobili tego w stylu czołowych ekip na świecie? opadły emocje i zaczyna się typowe polaczkowate zrzędzenie. niemcy są wściekli, wynik poszedł w świat i gratulują nam ludzie z innych krajów, na fejsbuku nawet 'love poland! <3' często

 

nie gramy piłki na poziomie światowym, co z tego, tym bardziej trzeba cieszyć się chwilą. śmiem twierdzić, że ta wygrana zrobiła nam większy presztiż w świecie piłki niż awans na ME/MŚ z jakiejś nierenomowanej grupy, bo kogo, poza Polską, obchodzą nasze sukcesy? to znaczy teraz musimy awansować, ale gdybyśmy nie wygrali z niemcami i awansowali?

Odnośnik do komentarza

Jezu, jak to oglądałem wczoraj to poczułem klimat Chorzowu jak graliśmy z Portugalią, coś pięknego. Jak garbaty Waldek Kiepski strzelił gola to się tak wydarłem że kaszlałem przez 20 sekund :) Zagrali chłopaki z poświęceniem i chwała im za to, strzelili 2 fajne gole i wygraliśmy.

 

Swoją drogą co Loew chciał tu osiągnąć wystawiając jakiegoś Kramera zamiast Poldiego, przecież Poldi to o wiele lepszy piłkarz. Ten Bellarabi na plus.

Odnośnik do komentarza

Mieliśmy szczęscie - fakt

Graliśmy słabo - fakt

Niemcy obijali Szczesnego - fakt

Niemcy prawie drugim składem - fakt

 

Ale co to (pipi)a ma za znaczenie?. To był historyczny wieczór który bedzie teraz przywoływany w przez nastepne kilkadziesiat lat jak Wembley. Bylismy świadkami meczu który bedzie mozna opowiadac wnukom i żadne pierdzielenie malkontentów tego nie zmieni. Wczoraj pierwszy raz od dawna byłem dumny takiej reprezentacji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...