Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no postraszyć marną 1 połową musieli, to by nie było w ich stylu, gdyby kontrolowali mecz od początku do końca, z drużyną, która na papierze jest przecież 3 x słabsza od obecnego składu reprezentacji Polski. Bałem się o ten mecz, bo z naszymi nic nie wiadomo, ale zwycięstwo przekonywujące. Nadal uważam, że jeszcze bardzo daleko od awansu, co pokazał mecz ze Szkocją, ale przynajmniej widać drużynę. Oczywiście są bardzo słabe punkty tej drużyny, nadal nie powinno się powoływać Jodłowca czy Mączyńskiego, ale może powoli Nawałka do tego dojdzie.

 

Co do dyskusji Milik - Lewandowski, obaj grają tak samo dobrze, Lewandowski po zostaniu kapitanem w kadrze gra na 100 % i w końcu dostał kogoś, kto jak kiedyś Żurawski, czy Frankowski, dokłada nogę, głowę, łokieć i pada bramka. Jeśli tak będzie wyglądać skuteczność naszego zespołu Lewy nie musi strzelać bramek już do końca kariery. Teraz przydały by się skrzydła i ciągła praca nad zgraniem w obronie.

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

milik > lewy. dobra beka. to ze milik jest teraz w gazie, strzelil pare bramek, w tym dolozyl noge przy tej dobitce po strzele lewego nie znaczy ze daje tyle druzynie. lewandowski pracuje jak kon, cofa sie, odbiera, podaje, wrzuca, strzela. jego wklad w wyniki repry jest imo nieporownywalny z nikim innym wiec gadanie ze milik go zjada bo przylozyl noge i strzelil do pustej uznam za trolling.

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

no i widzimy jak ten optymizm i pompowany balonik jest delikatny. Nadal potwierdza się, że Jodłowiec do kadry się nie nadaje. Zieliński za wcześnie, Rybus też ledwo ledwo. Bez sensu było wystawienie tylko Lewego z przodu. I Cionka z Glikiem, jeśli mnie pamięć nie myli Glika boli kostka i z Irlandią nie zagra, więc po co on gra w tym meczu ?  Lewy od dostania opaski klasa światowa, ale rozkładam ręce tak często jak on, jak widzę, jak nasi zwalniają gre, bo nie potrafią myśleć i grać tak szybko jak Robert. AA no i ciekawie zapowiada się Olkowski

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...