Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Różnica jest taka, że w naszej reprze brakuje zawodników grających ze sobą na co dzień. Połowa reprezentacji Niemiec gra w Bayernie, Hiszpania wygrywająca ME i MŚ to Barcelona z Realem. Mamy zawodników w topowych klubach, ale nie mamy w Polsce klubu, z którego można by wyciągnąć trzon drużyny i wypełnić te luki pomiędzy "gwiazdami". Istnieje wyraźny związek pomiędzy ligą i reprezentacją danego kraju.

Edytowane przez Hejas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niektórzy tu piszą posty chyba tylko po to by ponarzekać. Walenie jakimiś ogólnymi stwierdzeniami, że ten słaby i ten słaby, to już lepiej darujcie sobie takie posty. Ktoś napisał że ustawili się przy Fabiańskimi i bronili zamiast rozgrywać. Tylko kto tu miał rozgrywać? Krychowiak? Jodłowiec? Typowi rzemieślnicy do czyszczenia w środku pola. Lewandowski? To też nie jego broszka. A reprezentacji brakuje rozgrywającego na gwałt, tworzącego przewagę i już to pisałem tuż po meczu z Irlandią. Żałuję że przycichło o Piotrku Zielińskim, bo on w swoich pierwszych meczach w reprezentacji naprawdę pokazywał że ma potencjał na naprawdę solidnego playmakera. Technika, przyjęcie piłki od razu z minięciem przeciwnika, podanie itd. Tylko on mi na razie przychodzi do głowy, bo Miejrzejewski czy Obraniak to raczej opcje których nikt nie bierze pod uwagę.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Łe jezu. Wkurza mnie już to. No nie zagrał dobrze, ale tragedii też nie było, a ci po jednym meczu już go skreślają. Gościu jest młody, gra w Bundeslidze, ale nie, nasza reprezentacja jest za dobra na takich. Przecież wiadome było że Olkowski będzie grał ofensywnie i często było pusto po prawej stronie, ale myślę że się ogarnie.

 

Zresztą i tak niedługo wróci Piszczek i się skończy impreza.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...